BMW Sauber F1.06 a nový tvůrčí tým

Chystané novinky modelů, kuriozity, zveřejnění downloadu ...
Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 595
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

BMW Sauber F1.06 a nový tvůrčí tým

Příspěvekod Gerry » 30 říjen 2008 11:38

Čekal jsem až budou nějaké hmatatelné výsledky, teď už můžu pustit informaci ven. :wink:
Dovoluji si oznámit, že tu vznikl nový tvůrčí tým - pečliví čtenáři fóra si jistě povšimli v jiném tématu, že jsme navázali spolupráci s Pavlem, který konstruuje velice pěkné formule, mnohdy atraktivních značek. Na světě je první společné dílo a to BMW Sauber F1.06, který je ve zbarvení z druhé poloviny sezony a obsahuje díly na stavbu vozu jak Heidfelda, tak i Villeneuva a Kubici.
V současné době nás čeká beta stavba a odstraňování vzniklých nepřesností atd, ale myslím, že výsledek by neměl být nějak tragický. Samozřejmě je to prvotina a odstraňujeme chybky za chodu, ale jsme spokojeni.
Pro informaci sem dám malý náhled na dílky a budeme vás informovat o betě.
Pokud bude zájem, jistě se najde cesta i k případné distribuci.

A snad vás navnadím i tím, že v přípravě jsou další dva kousky, jeden současný a jeden historický.

PS : V souvislosti s touto změnou dojde i k menší změně ve tvorbě mého avizovaného Tyrrellu a Benettonu, ale budou určitě.

Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 595
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gerry » 30 říjen 2008 13:28

Tak tady jsou první náhledy....prozatím samozřejmě "zprzněné a zdeformované" ...jen pro orientaci....

ObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 30 říjen 2008 13:35

Gerry, super! Koukám, že je už kus hotového :shock:

Jsem zvědav na výsledek ve 3D. Nicméně s tímhle by byla šance prorazit i na polském trhu, což by obecně asi prospělo všem autorům i modelářům.

miroslav vejmelka
Příspěvky: 61
Registrován: 20 leden 2008 07:39
Bydliště: Rokytnice nad Rokytnou

Příspěvekod miroslav vejmelka » 30 říjen 2008 22:21

Jasně že je zájem,i když novodobé vozy nejsou moje srdcovka,stále jich mám málo.Těším se,že z vaší dílny vyjede i něco staršího.Tak hoši makejte,ať se vitrína plní(bych rád věděl,kdy to budu všechno lepit).

Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 595
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gerry » 30 říjen 2008 22:27

No, pokud tohle zvládneme, odladíme (much to má ještě hafo) a neztratíme elán, tak další budou určitě následovat. A ta historie, myslím, bude převažovat.... ;-)

Damon the damon
Příspěvky: 55
Registrován: 28 září 2005 12:04
Bydliště: Mnichov

Příspěvekod Damon the damon » 31 říjen 2008 15:05

Rad ctu, ze se do sveta papirovych F1 pridavaj vic a vic novych autoru :D

Taky bych mel v pripade o Sauber zajem!

Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 595
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gerry » 31 říjen 2008 17:27

Samozřejmě, že si ho nebudeme sulcovat doma a každý zájem nás těší. Ale prosím o strpení, je to teprve ve fázi beta stavby a pak budeme odlaďovat nepřesnosti, navazování barev atd....takže ještě nějaký čas potrvá než bude model schopný šíření. :-)

xymoxes
Příspěvky: 49
Registrován: 02 červenec 2008 14:42
Bydliště: Šternberk u Olomouce

Příspěvekod xymoxes » 31 říjen 2008 18:00

Držím palce i já! A to tak,že moc!! A drobná otázka: Líbil se mi velice nápad 11111,či-li u cashpicka přidávat ke svým modelům laserem pálené běhouny-zamezí to opravdu vydávání nekvalitních skenů a model to opticky opravdu "vymaká".Neuvažujete i Vy napojení na Tea a zabývat se touto věcí? Jinak i já jak už jsem psal výše,držím palce a píši: Máte můj obdiv tak,jako ostatní autoři těchto našich skvostů....

Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 595
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gerry » 31 říjen 2008 18:30

Já myslím, že tohle je předčasné (i když dobrý nápad !). Zatím je pro nás prvořadé dostat model do stavu schopného bezproblémové stavby :-)

Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Standa » 31 říjen 2008 23:55

Teda já jen tiše zírám - je to opravdu paráda :D - do budoucna přeji mnoho konstrukčních úspěchů a pořádný elán ve tvorbě :)

Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 595
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gerry » 01 listopad 2008 12:06

Věřte nebo nevěřte, ale už se na www.papirove-modely.cz objevil chytrolín, který mi tam avízoval, že tuten náhled stáhne, odstraní ten červený přepis a má model? :evil:
Ale dobře mu tak.... to co tam je je záměrně zmenšené se zhoršenou kvalitou a nesedí díly a návaznost barev.

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3136
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 01 listopad 2008 13:15

Gerry.....a Ty jsi překvapen a dívíš se, že se prostě najde někdo, kdo chce něco ZADARMO???
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 595
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gerry » 01 listopad 2008 13:26

Ne, nejsem překvapen...spíš mne zaráží ta blbost, že si stáhne něco vědomě nekvalitního a ještě se s tím chlubí ..... :roll:

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 01 listopad 2008 14:14

Ahoj Gerry,vždyt to bude asi nějakej chudák,kterej si myslí jak strašně vyhrál.Jinak dobrá práce,smekám a už se těším.Jinak já si hraju s tou Alfou Romeo,jde to pomalu a snad se to povede.
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Damon the damon
Příspěvky: 55
Registrován: 28 září 2005 12:04
Bydliště: Mnichov

Příspěvekod Damon the damon » 02 listopad 2008 00:05

Tssssss...pritom mu to je uplne na pytel... :lol:


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti