lotus E 20

Chystané novinky modelů, kuriozity, zveřejnění downloadu ...
Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Re: lotus E 20

Příspěvekod Vlcacka » 09 září 2012 14:36

Berte to že Lotus nabídnul fandům něco pro zábavu při letní přestávce. Samozřejmě že machry odkojené zdejší profesionalitou to neuspokojí. Ale i tak je to hodně hezký a sympatický krok od Lotusu.
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Re: lotus E 20

Příspěvekod frydek665 » 09 září 2012 14:45

Netvrdím, že ne.

Uživatelský avatar
funwest
Příspěvky: 305
Registrován: 30 květen 2010 08:48
Bydliště: Horná Kráľová

Re: lotus E 20

Příspěvekod funwest » 09 září 2012 18:06

Model má od zadného svetla po predok predného krídla 28cm., pre porovnanie dávam foto z iným Lotusom 49 z r. 1968.
Som tu za ten rok a niečo stále nováčik a ešte mám ďaleko do takých kvalitných stavieb ako niektorí tu.
Mám však pocit niekedy, že všetko nové čo sa niekde inde objaví je nanič. Každý má možnosť vrámci svojich možností postaviť jednoduchý či ťažší model.
Som rád ak mi niekto niečo ohodnotí či poradí, kde mám chybu.
Klobúk dolu pred takými machrami ako sú Teo, Frydek,J.Brauner, p.Paulus a kopa ďaľšich ktorích nemenujem a len čumím aké kúsky z ich stola vychádzajú.
Ja som ten Lotus postavil, niektoré veci sú fakt jednoduché, niektoré by mohli byť inak riešené. Ale mám ho a z chuťou som ho postavil k ďaľším dvadsiatim modelom čo mám.
Ešte k tomu chýba lak a je to tlačené na 120gr. papier Canon Color copy atramentovou tlačiarňou

Obrázek Obrázek Obrázek
funwest

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Re: lotus E 20

Příspěvekod Vlcacka » 09 září 2012 18:41

funwest: Vždyť tak je to v pořádku a tak to má být. Zdejší perfekcionisté si počkají na přesnější čtyřiadvacetinu a nám kterým to stačí si postavíme tohle. Až tu budu někdy stavět Ferrari F2006 z Fifíka, tak nad tím taky někdo nos ohrne.
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.

Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

makr
Příspěvky: 249
Registrován: 06 leden 2011 23:59
Bydliště: Charvátce
Kontaktovat uživatele:

Re: lotus E 20

Příspěvekod makr » 16 září 2012 15:31

Ahoj Funny ,-)
První, co bych si upravil, je šířka předních kol a tu "divnou" díru do kokpitu. Neznam to auto tak dobře, jako Peťa Frýdek :-) , ale jistě drobná úprava by se hodně hodila. Ostatně, novej kokpit se dá snadnou obkreslit třeba od Špinlera.
U Tvý stavby je třeba dát pozor na tvarování za vlhka, nebo vlhký prsty, jinak si nedovedu vysvětlit ty místa se "setřenou" černou barvou. Hlavně na obrázku čumáku mírně ze strany v místě závěsů kol. Výhoda ale je, že model je černej, takže se bude snadno retušovat.
Z fotek se nedá poznat, jestli máš něco špatně, nebo naopak. Geometrii nepoznam, protože fotky nejsou v pravoůhlých pohledech a i když se zdá, že je třeba "upřesnit" retuš, tak znova těžko říct, protože to vypadá, jako když se od retušovaných hran a lakovaném modelu odráží světlo, takže rad se tady asi moc nedočkáš...
Snad jen, tvarování dílů mi připadá trošku "těžkopádný" skoro až křečovitý, jakoby "za každou cenu to tam ohnu". Nevim, jak to přesněji popsat. Působí to na mě docela ostře tvrdě.
Řekl bych, že měřítko 1:24 bude tomuto modelu slušet mnohem víc... A bude moc dobrej pro lidičky, kteří s autama začínají, nebo jen chtějí zjistit, jestli auto jo, nebo ne e. A pokud jo, tak formuli? A navíc je na něm dost možností, jak si začít poupravovat.
Martin

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: lotus E 20

Příspěvekod Lucas80 » 07 říjen 2012 15:34

V Japonsku hoši také nezahálí, ale potřebovali by naučit retušovat:

Obrázek

Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 916
Registrován: 14 prosinec 2009 00:23
Bydliště: Znojemsko
Kontaktovat uživatele:

Re: lotus E 20

Příspěvekod Alda » 13 říjen 2012 13:01

A měli štěstí že jim nepršelo.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

cron