Novinky Modely F1 - 1/2014

Chystané novinky modelů, kuriozity, zveřejnění downloadu ...
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 27 duben 2014 20:00

Já jsem Tě vyzýval k odchodu? Ale kde že Rado, jen jsem nahlas napsal svoje myšlenky, které Ti dokážu říct z očí do očí se smírčím tónem v hlase.
No a nakonec bych mohl i Tebe Rado navrhnout týmu adminů k vyloučení, za porušování pravidel...co Ty na to, ani si to neuvědomuješ za co asi.

Ták povylučujeme se všichni a bude klid...svatý klid. Admini nebudou muset nic řešit, budou mít více času na své rodiny a radovánky s nimi. Budeme si patlat pěkně doma v teplíčku, nebude nás nikdo prudit, myšlenky budou jen a jen zaměřené na svůj píseček.....prostě paráda balada................
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1351
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Henrich Sobotka » 27 duben 2014 20:04

Rado on Ti to len navrhol, nedal Ti rozkaz aby si opustil fórum, zas nebuď precitlivelý! Ty píšeš,že je to tu na Teba veľa, že tu na Teba útočíme atď. Ja viem, že je toho na Teba veľa, ale čo si čakal? Povedz mi čo si čakal po tom čo si začal robiť? Alda to povedal pekne a vecne. Darmo vysvetľuješ čo pre Teba autorská sekcia znamená! Zobral si predlohy iným autorom a to je nechutné! Nemáš voči iným autorom rešpekt. Chcel by som Teba vidieť ako by si reagoval na to keby Tebe zobrali nejakú predlohu modelu, ktorý máš pred dokončením! Potom by si možno pochopil ako sa cítia chalani v GP teame a ako sa cíti Michal!?
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 570
Registrován: 16 září 2008 21:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Rado Radevicz » 27 duben 2014 20:06

Zdeněk-TEO píše:Já jsem Tě vyzýval k odchodu? Ale kde že Rado, jen jsem nahlas napsal svoje myšlenky, které Ti dokážu říct z očí do očí se smírčím tónem v hlase.
No a nakonec bych mohl i Tebe Rado navrhnout týmu adminů k vyloučení, za porušování pravidel...co Ty na to, ani si to neuvědomuješ za co asi.

Ták povylučujeme se všichni a bude klid...svatý klid. Admini nebudou muset nic řešit, budou mít více času na své rodiny a radovánky s nimi. Budeme si patlat pěkně doma v teplíčku, nebude nás nikdo prudit, myšlenky budou jen a jen zaměřené na svůj píseček.....prostě paráda balada................


Na základě čeho by jsi mě mohl navrhnout adminům na vyloučení?

Já čekám na Tvé vyjádření ohledně porušení pravidel Petra frýdka.
Vydavatelství Modely F1 - - Formule 1 a sportovní vozy

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod frydek665 » 27 duben 2014 20:15

Frýdek se dopustil porušení pravidel???. Vážně jo? Tak ven s ním!!!

Pavel
Příspěvky: 166
Registrován: 09 srpen 2008 12:28

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Pavel » 27 duben 2014 20:17

Rado Rado , moc se nediv co se tu rozpoutalo . Nevím jestli si ještě pamatuješ jak jsi kdysi brečel že jsi měl zabukovaný model Williams FW07 ??? !!! :!: Tenkrát jsem ti s hotovým modelem ustoupil a dnes bych se na tebe ani nev ....Díky že jsi nám sebral model tyrrellu 010 před vydáním , a jestli tomuhle se neříká prasárna pak už teda nevím čemu . Jinak mám před doděláním lotus 91 , 93 je mu podobná ( pro mne :lol: ) takže si ji taky asi dám co ?? Pavel

pro šumiho : kdybys někdy stavěl model na vydání , odlaďoval ho a pak ti jiný autor model vydá těsně před tebou .... asi by jsi prskal taky. Toť vše co k tomuto mám ......

Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 570
Registrován: 16 září 2008 21:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Rado Radevicz » 27 duben 2014 20:19

Henrich Sobotka píše:Rado on Ti to len navrhol, nedal Ti rozkaz aby si opustil fórum, zas nebuď precitlivelý! Ty píšeš,že je to tu na Teba veľa, že tu na Teba útočíme atď. Ja viem, že je toho na Teba veľa, ale čo si čakal? Povedz mi čo si čakal po tom čo si začal robiť? Alda to povedal pekne a vecne. Darmo vysvetľuješ čo pre Teba autorská sekcia znamená! Zobral si predlohy iným autorom a to je nechutné! Nemáš voči iným autorom rešpekt. Chcel by som Teba vidieť ako by si reagoval na to keby Tebe zobrali nejakú predlohu modelu, ktorý máš pred dokončením! Potom by si možno pochopil ako sa cítia chalani v GP teame a ako sa cíti Michal!?


Ty pořád nerozumíš, mě nebaví pořád poslouchat dohady co kdo bude dělat. A ty pomluyv a tak, já chci dělat modely, to mě na tom baví.

Navíc neznáš spoustu okolností, už se proto k tomu nevyjadřuj, já to tady dovyřídím a bude klid.
Vydavatelství Modely F1 - - Formule 1 a sportovní vozy

Schumi0003
Příspěvky: 569
Registrován: 20 srpen 2011 15:37

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Schumi0003 » 27 duben 2014 20:21

Pavel, no možná, ale zase každý má právo vydat co chce, nebo nee??

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 27 duben 2014 20:25

Navrhnout Rado Tebe na vyloučení bych klidně mohl za nerespektování minimálně těchto dvou bodů....

c) Přistupujte k ostatním uživatelům fóra s úctou. Osobní útoky, výhružky a obtěžování mohou vést ke smazání příspěvku nebo případně k vyloučení z fóra. Na tomto fóru si tykáme, i když se většinou osobně neznáme. Pokud Vám to nevyhovuje můžete zvolit jinou formu (případně nekonfliktní upozornění přes SZ).

i) Jakékoliv veřejné obviňování, pomlouvání a napadání administrátorů, moderátorů a ve specifických případech uživatelů může znamenat Vaše vyloučení z fóra. Rozhodnutí moderátorů jsou konečná. Pokud potřebujete vyřešit konflikt s jakýmkoliv moderátorem, obraťte se na něho nebo na jakéhokoliv z ostatních moderátorů výhradně pomocí neveřejných možností (SZ, icq, skype, e-mail, osobně). Pokud tímto způsobem nedospějete k dohodě, můžete se obrátit na administrátora, který Váš případ posoudí a navrhne řešení.

Na řešení pravděpodobných přestupků dáváme dohromady hlavy všichni adminy, sám to posoudit nemůžu.....
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 570
Registrován: 16 září 2008 21:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Rado Radevicz » 27 duben 2014 20:26

Pavel píše:Rado Rado , moc se nediv co se tu rozpoutalo . Nevím jestli si ještě pamatuješ jak jsi kdysi brečel že jsi měl zabukovaný model Williams FW07 ??? !!! :!: Tenkrát jsem ti s hotovým modelem ustoupil a dnes bych se na tebe ani nev ....Díky že jsi nám sebral model tyrrellu 010 před vydáním , a jestli tomuhle se neříká prasárna pak už teda nevím čemu . Jinak mám před doděláním lotus 91 , 93 je mu podobná ( pro mne :lol: ) takže si ji taky asi dám co ?? Pavel

pro šumiho : kdybys někdy stavěl model na vydání , odlaďoval ho a pak ti jiný autor model vydá těsně před tebou .... asi by jsi prskal taky. Toť vše co k tomuto mám ......


Rozhodně jsem nebrečel, nevím kde jsi zase vzal tuto pomluvu, já měl FW07 hotové a dlouho se dopředu vědělo že půjde ven. a Vy jste se pak objevily se stejným modelem a nevím o tom, že bych něco někde psal, nebo si někomu stěžoval.

Lotus 93 si klidně udělejte, já si zase udělám 91, o nic nejde.
Navíc máte konstrukci takovou, že budeš muset dělat komplet nový model, což je jiná situace než u mě.
Vydavatelství Modely F1 - - Formule 1 a sportovní vozy

Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 570
Registrován: 16 září 2008 21:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Rado Radevicz » 27 duben 2014 20:30

Teo:

výhrůžky, obviňování a napadání administrátorů..

Tak mi to sem hoď, ať se můžu obhájit.
Vydavatelství Modely F1 - - Formule 1 a sportovní vozy

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1351
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Henrich Sobotka » 27 duben 2014 20:32

Rado Radevicz píše:
Henrich Sobotka píše:Rado on Ti to len navrhol, nedal Ti rozkaz aby si opustil fórum, zas nebuď precitlivelý! Ty píšeš,že je to tu na Teba veľa, že tu na Teba útočíme atď. Ja viem, že je toho na Teba veľa, ale čo si čakal? Povedz mi čo si čakal po tom čo si začal robiť? Alda to povedal pekne a vecne. Darmo vysvetľuješ čo pre Teba autorská sekcia znamená! Zobral si predlohy iným autorom a to je nechutné! Nemáš voči iným autorom rešpekt. Chcel by som Teba vidieť ako by si reagoval na to keby Tebe zobrali nejakú predlohu modelu, ktorý máš pred dokončením! Potom by si možno pochopil ako sa cítia chalani v GP teame a ako sa cíti Michal!?


Ty pořád nerozumíš, mě nebaví pořád poslouchat dohady co kdo bude dělat. A ty pomluyv a tak, já chci dělat modely, to mě na tom baví.

Navíc neznáš spoustu okolností, už se proto k tomu nevyjadřuj, já to tady dovyřídím a bude klid.


Rado ale nie si sám kdo chce ďelat modely!!! už to pochop konečne!!! Aj ostatných autorov to baví! a nás baví ich lepiť! Je to hobby! Ak sa nebudeme navzájom rešpektovať tak z toho bude bojové pole ako je to tu teraz!!! Čo si vážne tak krátkozraký, že si nedovidíš ani na špičku nosa??? Toto nie je len o Tebe!!!
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 1004
Registrován: 10 leden 2007 19:10
Bydliště: Chlum (Křemže)

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Novis » 27 duben 2014 20:33

blazotom píše:A tuto pohádku bych zakončil tím, že to začalo, že je širší než delší :D jako ve školce

Myslím, že jsi udeřil hřebík na hlavičku :lol:
Přesně od tohoto vlákna (TG 183B) se to táhne.
Galerie

Na stole:
F2003 GA, F2004, FW08C, FW11B, MP4/4, MP4/7A, 312T
Lakovna:
Tyrr 006, 008, 018, 126CK, F2000, F2002
Pod stolem (u ledu):
FW07, FW11, Tyrr 023

Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 570
Registrován: 16 září 2008 21:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Rado Radevicz » 27 duben 2014 20:37

Henrich Sobotka píše:
Rado Radevicz píše:
Henrich Sobotka píše:Rado on Ti to len navrhol, nedal Ti rozkaz aby si opustil fórum, zas nebuď precitlivelý! Ty píšeš,že je to tu na Teba veľa, že tu na Teba útočíme atď. Ja viem, že je toho na Teba veľa, ale čo si čakal? Povedz mi čo si čakal po tom čo si začal robiť? Alda to povedal pekne a vecne. Darmo vysvetľuješ čo pre Teba autorská sekcia znamená! Zobral si predlohy iným autorom a to je nechutné! Nemáš voči iným autorom rešpekt. Chcel by som Teba vidieť ako by si reagoval na to keby Tebe zobrali nejakú predlohu modelu, ktorý máš pred dokončením! Potom by si možno pochopil ako sa cítia chalani v GP teame a ako sa cíti Michal!?


Ty pořád nerozumíš, mě nebaví pořád poslouchat dohady co kdo bude dělat. A ty pomluyv a tak, já chci dělat modely, to mě na tom baví.

Navíc neznáš spoustu okolností, už se proto k tomu nevyjadřuj, já to tady dovyřídím a bude klid.


Rado ale nie si sám kdo chce ďelat modely!!! už to pochop konečne!!! Aj ostatných autorov to baví! a nás baví ich lepiť! Je to hobby! Ak sa nebudeme navzájom rešpektovať tak z toho bude bojové pole ako je to tu teraz!!! Čo si vážne tak krátkozraký, že si nedovidíš ani na špičku nosa??? Toto nie je len o Tebe!!!


Já přece nikomu v ničem nebráním, o čem to pořád mluvíš.
Vydavatelství Modely F1 - - Formule 1 a sportovní vozy

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 27 duben 2014 20:39

Dobrou noc ... nemám potřebu nic dokazovat, já o tom vím.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1351
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Modely F1 - 1/2014

Příspěvekod Henrich Sobotka » 27 duben 2014 20:45

ach jo nie nebrániš máš pravdu...
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů