Jordan 191

Chystané novinky modelů, kuriozity, zveřejnění downloadu ...
Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 17 únor 2010 09:36

mára: Pochopil jsem, že to je spíš odstrašující případ než doporučení.
Přesto bych nerad podporoval jakékoliv downloady těchto souborů...

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 167
Registrován: 26 červenec 2004 17:47
Bydliště: Praha 4,Braník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomys » 18 únor 2010 22:44

A já bych to tady zamknul a celý smazal...... dělá to tady ostudu....Grrrrr
This is Sparta !!!!!!!!!!!!!!

marec
Příspěvky: 2388
Registrován: 12 říjen 2006 06:47

Příspěvekod marec » 21 únor 2010 09:49

Prave naopak, tento link je dobry pre hlbsie pochopenie vzajomnych vztahov + ja svoj Jordan planujem dokoncit nakolko po zhliadnuti prvej fotky modelu Mirka Fabiana si dovolim napisat, ze moja predna cast, kokpit az po spicku mam realistickejsiu.

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 167
Registrován: 26 červenec 2004 17:47
Bydliště: Praha 4,Braník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomys » 21 únor 2010 17:05

Mirek to má aspoň dodělaný a nedělá okolo toho takové divadlo :wink: Sorry, celou dobu sem se nezapojoval, ale prostě mi to tady přijde směšný. Jak sem psal výše, smazat a pokud tu chceš prezentovat svojí stavbu, tak v klidu bez nějakých vedlejších efektů. pak se na to kouká mnohem líp. :wink:
This is Sparta !!!!!!!!!!!!!!

mfabi
Příspěvky: 138
Registrován: 30 září 2003 22:06

Příspěvekod mfabi » 21 únor 2010 18:19

To Marec: Nechápu proč si myslíte že zrovna Vy ste obětí nějakých vztahů. Nebyl jsem nepřístupný a JaK dostal obratem i moje odpovědě pokud potřeboval poradit. Kdybych udělal nějaký model z připravovaných u FT - tak řeknu že tam jsou v tom nějaké konkurenční či jiné vztahy. Ale to jsem neudělal a ani se to nechystám udělat - jednoduše některé lidi tam respektuji jako autory a dělat to nebudu i když je to konkurence. Jordan dokončete - to bude určitě nejdokonaleší model na trhu, protože já ho tak dlouho neladím jako Vy:

Marec : 3.června 2007 "Pracujeme na nom, predpokladam ze ho zacneme predavat v auguste, alebo septembri 2007. Zalezi to aj na Jardovi Klicovi ako stihne pripravit grafiku, hmota je na 90 percenet hotova. Jardo teraz pripravuje k vydaniu McLaren MP4/7 a Renault RE60.
M.

Snažím se dělat modely jak to umím a jak to dovoluje technologie, kterou používám já. Pro jistotu (a to bylo i vpřípadě FW-16) jsem do Brna jel hned ráno z prototypy které leželi na stole s prodejem a lidi si je mohli prohlídnout i 3D provedení. Kolik lidí stáhlo svoje objednávky proto že je to šmejd se musíte zeptat u PKAA, já je nestíhal počítat.

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 21 únor 2010 19:16

mfabi: Šmejd to určitě není a já osobně moc děkuji že jste obohatili spolu s panem Krejčím portfolio modelů o další krásné kousky. A propos - nechystáte vy nebo někdo jiný mistrovské Schumacherovy Benettony?
marec: Možná by místo tisíců nářků pomohla fotka nějakého progresu. Takhle je to (dle klasika) mnoho povyku pro nic.
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

mfabi
Příspěvky: 138
Registrován: 30 září 2003 22:06

Příspěvekod mfabi » 21 únor 2010 20:51

Nemůžu se k Bennettonům vyjadřovat, z ohledem i na jiné autory. Myslím že nějaké vzniknou, ale jaký typ, kdy a kdo je udělá bohužel nemám opravnění od těchto autorů sdělovat.

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 21 únor 2010 23:54

Děkuji, i takto mi to stačí. 8)
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.

Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

makr
Příspěvky: 249
Registrován: 06 leden 2011 23:59
Bydliště: Charvátce
Kontaktovat uživatele:

Re: J 191

Příspěvekod makr » 17 únor 2012 21:22

JaK píše:Díky za reakci. Neurazil jsem se. Jen jsem potřeboval jistotu, že skutečně nebudeme na modelu pracovat současně s někým jiným. Nerad jsem kdysi přiznal, že model nejsem schopen dotáhnout do konce a teď když se naskytla příležitost a spolupráce nám funguje, tak bych rád dokončil započaté.
Jestli jsem se někoho dotknul, pak se omlouvám.


JaK www.modely-papir.ic.cz[/b]



Z mého pohledu by vůbec nevadilo, kdyby stejný vůz utvořili dva autoři nezávisle na sobě. Když někdo chce něco vytvořit, ať tvoří.
Pert Špinler udělal Surtýse 16, když už měl Michal Antonický ten svuj dávno vydaný v ábíčku, nebo Honza Polák dal fríčkem Marche číslo tušim 871 a pak Michalovi vydali jeho. Nebo naopak? Časově to neznam.. Až budu mít obě auta postavený, tak teprve potom budu moct říct, které je lépe nakonstruované, pro mě tedy lepší. Něco podobného proběhlo i s McLarenem MP 4/4.
Já, kdybych to uměl, tak tvořim a bylo by mi jedno, jestli dělá někdo jiný stejné auto. Výhoda by v tomto případě pouze padla tomu, kdo by ho měl hotový dřív. Měl by tedy možnost dřív vydělat a zaplnit s ním trh.
Martin


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron