Poděkování

Třeba i pozitivní ...
Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Poděkování

Příspěvekod Marek » 17 prosinec 2010 19:20

Chtěl bych touto formou (i když bych Vás raději poznal osobně) poděkovat všem co zajišťují tyto stránky a jejich údržbu a především prezentují své výtvory - modely, mám namysli především Jarka, po přečtení desítek či možná stovek příspěvků jsem zjistil, že toto se zde moc nenosí,...myslím si, že jak už jsem psal hned poprvé Jarkovi mejlem, je tato práce na straně jedné obdivuhodná, protože zaujmout v dnešním světě plném mobilů, které budou snad za chvíli i tančit, počítačů - her, sportů atd. je opravdu velmi těžké, přesto si myslím, že od výše uvedeného se člověk naučí trpělivosti, odolnosti stresu a přesnosti, což je dnes důležité, na straně druhé zde musí často čelit kritice, (třeba zde nějaký blázen neustále řeší offset a laser a dává nesmyslné hlášky - tuším, že uživatel Marek, měli byste ho smazat, lumpa jednoho), toto všechno si zaslouží velký respekt a dík, tito pánové nejen z FT se snaží nám předkládat neustále nové modely a nikdo nemůže zpochybnit, že jsou jejich modely čím dál dokonalejší, navíc pokaždé, když jsem něco potřeboval nejen Jarek nebo hepyno ihned zareagovali a snažili se pomoct, čehož si též velmi cením a znovu děkuji, věřte, že né všude je toto jednání samozřejmostí

Přeji tedy pěkné prožití svátků, mnoho úspěchů v novém roce, více setkání modelářů, a hlavně spoustu prodaných !originálních! modelů a ať to tady žije co nejdéle.
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Marek » 22 prosinec 2011 21:16

Rok se s rokem sešel a tak nezbývá než opět poděkovat i těm jež stojí v pozadí a zajišťují chod stránek - admini, popř. distribuci modelů....a samozřejmě všem autorům, bez kterých by nebylo co lepit. Díky a pevné nervy a dobré nápady v roce 2012.
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Re: Poděkování

Příspěvekod Marek » 18 prosinec 2014 21:02

I letos díky za provoz těchto stránek, tedy všem co zajišťují jejich chod, ale i těm kdo plní tyto stránky diskuzemi, zajímavými příspěvky, recenzemi, atd. Lepu zdar!
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů

cron