Psané slovo na diskusních forech

Třeba i pozitivní ...
Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Marek » 05 leden 2011 08:45

Řeší se tady mnohé věci i malicherné, spíše by to chtělo sepsat jasná a pevná pravidla, kterými se zde budou uživatelé a forum řídit. Do jakých vláken co vkládat, apod., i admin/i by měl/i více zasahovat, popř. přesunout vlákna tam, kam opravdu patří, nevhodná vlákna po domluvě s autorem mazat.
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 05 leden 2011 10:09

Jistě s tím nelze nic jiného než souhlasit :-). Místo lepení modelů, na které je už je teď málo času, bysme to tu mohli upravovat. Buďte soudní - administrátorské zásahy jsou prováděny pouze v nezbytných případech a i v těchto případech to není okamžité.
Diskuzko je tu pro zábavu a pro sdílení zkušeností mezi modeláři...
Pravidla by bylo dobré sepasat, to souhlasím. Kdo se hlásí?

Můžeme o nich v novém vlákně diskutovat a až se k něčemu smysluplnému dopídíme mohu je tady vyvěsit.

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Marek » 05 leden 2011 10:20

To je právě ono, jak píšete, je zapotřebí oddělit zábavu, prodej a řízení stránek. Pokud zvažujete předání stránek, měl by to být někdo nezaujatý, který bude na tuto "administrativu" mít dostatek času, bude posuzovat nezaujatě, ale zároveň bude "od fochu" a bude tedy vědět co činí.

Pravidla by asi měl stanovit moderátor nebo admin, pokud je to zapotřebí i speciálně k danému vláknu.
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 05 leden 2011 10:50

Přátelé, mě tady na diskuzku, prosím tykejte, když mi někdo vyká vždycky koukám vedle sebe jestli tu ještě se mnou někdo nesedí :-).

Jak to dopadne s předáním stránek je zatím ve hvězdách. Možná nedojde k příliš zásadním změnám...
Toto diskuzko se snaží být nezávislé a obecně podporovat papírové F1 bez ohledu na autory a vydavatele.
Založím nejpozději večer vlákno, kde budeme diskutovat o pravidlech. Po nějaké době z toho vznikne nějaké resumé, které bude vyvěšeno jako Pravidla fóra. Já se k tomu teď nedostanu tak klidně založte vlákno někdo jiný!

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 05 leden 2011 10:56

Předpokládám, že základ by se mohl najít v již existujících pravidlech DF CPM, kam ostatně část zdejší modelářské komunity také chodí.

http://papirovemodelarstvi.cz/forum/vie ... 680480c2c6
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

makr
Příspěvky: 249
Registrován: 06 leden 2011 23:59
Bydliště: Charvátce
Kontaktovat uživatele:

hihi

Příspěvekod makr » 31 červenec 2011 22:20

To já bych se nejraději na nějaké extra dlouhé povídání s prominutím vyprdnul a šel raději něco slepit. Hned jak odlepim prsty od vteřinovýho..
By přece měl každej vědět, kde sou hranice slušnosti a vychovanosti..
Vzpomínám si, že jsem kdysi na CPMku napsal na opravdu pěkně slepený model hradu Litice Radka Valeny, že jeho terén vvypadá, jak kamufláž na Harrier a to zdaleka ne proto, abych mu jeho práci hanil, ale chtěl jsem ho trochu jak se říká "nakopnout" s terénen něco ještě udělat. Drobet si s tim pohrát, promíchat barvy atd. I když sme si to později v SZ s Radkem vyřikali, tak ho to pěkně nastartovalo a i ostatní se do mě pustili s vervou. Myslel sem to dobře a ve vtipu, jen volba slov nepadla Radkovi do noty...Ale mě to tehdy netrklo.
Mnohdy stačí jen vhodná, nebo vhodnější volba slov. Bohužel u mě je to trošku jiný. Moje slova sou mnohými velmi často chápána úplně jinak a možná i proto občas neumím přesně vyjádřit to, co mam na mysli. I teď je muj příspěvek takovej chaotickej, ale tady nejsou žádný primitivové, určitě víte, co tim myslim.
Martin


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

cron