PŘESUN DISKUZKA

Třeba i pozitivní ...
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 30 prosinec 2011 19:51

Zrovna jsem musel poupravit odkaz na galerii hotových modelů pana Marka. Jednalo se o to, že v odkaze byla ještě stará adresi DF-ka, kam směřoval odkaz. Takže jsem z odkazu odstranil cashpick.ic.cz a ponechal ....cashpick.cz..... Je velice pravděpodobné, že tyto drobnosti budeme v příštích pár dnech také muset řešit, aby nám to šlapalo na 100%.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Marek » 30 prosinec 2011 19:54

Díky to potěší. "..."
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Zášek
Příspěvky: 3
Registrován: 17 únor 2010 17:26

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Zášek » 30 prosinec 2011 20:20

TEO: nevím jak to dělá chrome (já používám firefox), ale já zásadně na obrázky klikám kolečkem a obrázky se otevírají v novém tabu (kartě, panelu,záložce, každý prohlížeč to nazývá jinak :roll: ). Je to rychlejší alternativa tvého postupu :mrgreen:.

EDIT: Odzkoušeno i v chromu, funguje to.

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod kvr » 30 prosinec 2011 20:24

update phpbb_posts_text set post_text = replace(post_text, '//cashpick.cz/', '//cashpick.cz/');

update phpbb_users set user_sig = replace(user_sig, '//cashpick.cz/', '//cashpick.cz/');

Doufam ;-) Pripadne po aplikaci smazte...

S otviranim v novem okne/tabu souhlasim, kdo chce, otevre si jej prostrednim tlacitkem (pripadne v IE myslim Shift-Click), hlavne to prosim nenastavujte jako default, je to otravne.

Uživatelský avatar
HAAL.70
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 červen 2010 20:24
Bydliště: Plzeň

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod HAAL.70 » 30 prosinec 2011 20:43

Už je to v pohodě.Díky.

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 30 prosinec 2011 20:45

Ano i s kolečkem na myši je to možné. Na tuto alternativu otvírání odkazů a fotek jsem zapomněl. Zatím jsem se ji nenaučil moc používat. Možná na to dojde a osvojím si ji.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 570
Registrován: 16 září 2008 21:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Rado Radevicz » 30 prosinec 2011 21:37

Pánové všechna čest, šlape to suprově..
Vydavatelství Modely F1 - - Formule 1 a sportovní vozy

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Cashpick » 30 prosinec 2011 21:39

Podle tipu KVR jsem nad databází změnil v příspěvcích cashpick.ic.cz na cashpick.cz - došlo k nahrazení asi u 80ti příspěvků.
Na jiných místech (podpisy, soukromé zprávy) jsem to nedělal, protože neznám databázi nového diskuzka moc dobře a od předchozí (tabulky jak popsal KVR) se výrazně změnila.

Na novou doménu jsem zkopíroval i seznam modelů, aktualizovat ho budu už pouze zde. Webové stránky http://www.cashpick.cz budou nyní takto provizorní dokud nenajdu sílu je předělat. Původní verzi převzít nehodlám.

Děkujeme za pochvaly, ale nejhorší bylo se k přesunu odhodlat. Za lepší vlastnosti fóra děkujeme vývojářům fóra phpBB, kteří se rozhodli něco tak komplexního udělat a navíc dát k dispozici zdarma. To jak je to řešení kvalitní je poznat i podle toho, že ho používají téměř všechny diskuzka...

Uživatelský avatar
Stinger78
Příspěvky: 537
Registrován: 24 listopad 2010 21:54
Bydliště: Bruntál

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Stinger78 » 30 prosinec 2011 21:45

Tož dobré to je, totok!!! Všechna čest, pánové :!:
Vždyť ty modely se samy neudělají...

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 30 prosinec 2011 21:55

Dále co asi budete muset udělat, tak je přerovnat si v sekci galerie, fotky ve svých příspěvcích. Pokud máte podobně udělané galerie tady na foru jako já, tak můžete udělat následující kroky: Mezi všechny odkazy nacpat mezeru a všechny odkazy nemít odkloněny na nový řádek Enter-em. Prostě mezi odkazy stačí jen ty mezery a ono si to následně fotky poskládá samo na řádky jak potřebuje. Můžete se podívat do mého vlákna galerie fotek, už jsem si to přerovnal. Zde... viewtopic.php?f=12&t=725
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Vlcacka » 30 prosinec 2011 23:49

Tak už se zde po peripetiích s přihlašováním mohu napevno hlásit také.
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod kvr » 31 prosinec 2011 13:48

Cashpick píše:Podle tipu KVR jsem nad databází změnil v příspěvcích cashpick.ic.cz na cashpick.cz - došlo k nahrazení asi u 80ti příspěvků.
Na jiných místech (podpisy, soukromé zprávy) jsem to nedělal, protože neznám databázi nového diskuzka moc dobře a od předchozí (tabulky jak popsal KVR) se výrazně změnila.


Hm, pouštěl jsi to tady nebo někde jen jako test? Jestli zde, tak to asi nezabralo, viz například moje recenze na Lotus T127, kde jsem se odkazoval na jiné stránky v tomto foru. Buď to nebyly příspěvky nebo jsou někde ještě nějaké cache...

Jinak to lze pustit na čemkoliv (podpisy, ...), pokud tam nic není, nic se neupraví. Netřeba mít strach. Pokud bys měl nějaký problém, pošli mi zálohu, můžu na to mrknout.

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Cashpick » 31 prosinec 2011 14:17

Výsledek tohoto dotazu (takulka s příspěvky) SELECT * FROM `phpbb3_posts` WHERE `post_text` like '%cashpick.ic.cz%' není žádný záznam.

Problém může být v tom, že sloupec `post_text` není jako klasický text, ale jako BLOB.
To, že to můžu spustit nad čímkoliv vím, ale tabulka se v nové verzi nejmenuje user_signature a 60 tabulek nechci procházet. Nemyslím, že by byl takový problém, aby si podpis každý uživatel změnil sám...
Databáze obsahuje všechny informace všetně soukromých zpráv a nechci se v ní hrabat pokud nebudou opravdu závažné důvody.

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Cashpick » 01 leden 2012 13:27

Děkuji moc KVR, za přesný dotaz do SZ jak to napravit. Alespoň na jeho příspěvku to pomohlo, pokud to už zatím neopravil ručně...

Uživatelský avatar
Yanno
Příspěvky: 413
Registrován: 28 březen 2005 08:42
Bydliště: Komárno
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘESUN DISKUZKA

Příspěvekod Yanno » 01 leden 2012 14:06

Nenapadlo Vás v ľavom hornom rohu, namiesto toho hnusného nápisu, umiestniť nejaký obrázok, alebo logo fóra? Viem, logo nemáme, ale je tu dosť modelárov, ktorý by možno aj nejaké vedeli navrhnúť. Šlo by to možno aj cestou súťaže. Čo vy na to?


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů