E-maily

Třeba i pozitivní ...
Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

E-maily

Příspěvekod Jirka » 23 prosinec 2014 23:50

Chtěl bych všechny upozornit, že od 14.12. neodesílá fórum žádné e-maily.

V neděli 14.12. bylo fórum cílem útoku spamových robotů, musel jsem vymazat cca 30 nových nicků, zabanovat jejich maily a upravit kontrolní otázku pro registraci. Možná jsem při úpravě ochrany proti spamu omylem něco přepnul, ale ani za boha na to nemohu přijít. Nejsem IT pracovník, jen obyčejný strojař a tomuhle moc nehovím. snažím se spojit s Cashpickem přes maily a SZ, ale zatím jsem ho nesehnal. Prosím o trpělivost, pokud někomu nechodí upozorňování na nové příspěvky ve sledovaném fóru.

Jirka

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: E-maily

Příspěvekod Jirka » 24 prosinec 2014 09:23

Aktualizace - maily pořád nechodí, i když Honza prošel nastavení a to by mělo být v pořádku. Možná je někde chyba v souborech, které mohly být narušeny při útoku. Vše by měl, doufáme, vyřešit přechod na novější verzi, jen musíme někde najít správnou českou mutaci.

Tak zatím vydržete, na opravě se pracuje :). Registrace nových členů jsou nastaveny jako okamžité bez potvrzovacích e-mailů.

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: E-maily

Příspěvekod Jirka » 29 prosinec 2014 15:00

Honzou proveden upgrade fóra na verzi 3.1.2. Vzhled je pro všechny nastaven jako prosilver. Subsilver2, který skoro všichni měli, si můžete nastavit v profilu, ale nevíme, zda podporuje všechny funkce nového fóra.

Maily už opět chodí, takže od teď by už snad mělo být vše opět v pořádku.

Pro ty, co nemohou najít funkci "Zobrazit nové příspěvky" - vlevo nahoře je tlačítko "Rychlé odkazy" a po odkliknutí jsou na druhém místě v menu "Nové příspěvky" a na třetím "Nepřečtené příspěvky"

Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 1703
Registrován: 24 květen 2009 12:28
Bydliště: Lysice

Re: E-maily

Příspěvekod Ali » 29 prosinec 2014 16:05

Jirko, bylo by možné aby se fotky a odkazy otevíraly v novém okně? V předchozí verzi tomu tak bylo a přišlo mi to pohodlnější.

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: E-maily

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 29 prosinec 2014 16:12

Řešíme tuto otázku....i minule při přechodu na novou verzi se to muselo ručně zadat ......dělal nám to Víťa Novák.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: E-maily

Příspěvekod Jirka » 29 prosinec 2014 18:25

Snad to vyřešíme, bohužel to nejde nastavit v administrátoském nastavení ale musí se sáhnout do programů fóra.

V tuto chvíli musíte klikat prostředním tlačítkem (kolečkem) na myši. Odkaz nebo obrázek se pak otevře v novém panelu.

Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 1703
Registrován: 24 květen 2009 12:28
Bydliště: Lysice

Re: E-maily

Příspěvekod Ali » 17 leden 2015 22:28

Pánové díky, už to krásně otvírá v nových oknech, super práce :!:
Uvažuje se i o vrácení loga do horního lemu stránky?

Uživatelský avatar
LuCas
Příspěvky: 113
Registrován: 16 listopad 2012 13:39
Bydliště: Bolatice (okr. Opava) / Brno

Re: E-maily

Příspěvekod LuCas » 18 leden 2015 09:36

Zdravím, měl bych připomínku - dotaz. Mě naopak více vyhovuje, když se fotky otevírají ve stejném okně, nedá se tato funkce udělat tak, že by se to dalo nastavit v "uživatelském panelu" ? (pokud to tam už náhodou není). Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: E-maily

Příspěvekod Jirka » 23 leden 2015 12:06

Ani já nevím, kdo úpravu provedl, jestli Honza a nebo Víťa, ale tipl bych si na Víťu :).

Pokud by to šlo nastavit v uživatelském panelu přímo, tak bychom se s tím nezabývali, prostě by si to každý nastavil. Aby to bylo v uživatelském panelu jako nová volba, bylo by určitě nutné udělat větší zásah do souborů fóra než teď. Nevím, jestli by si to někdo troufl (já tedy určitě ne). Po zásahu by fórum nemuselo jít vůbec :D

Vrácení loga nahoru - to je otázka pro Honzu, jestli to opět udělá.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti