Pročištění fóra

Třeba i pozitivní ...
Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Pročištění fóra

Příspěvekod Jirka » 07 červenec 2007 16:00

Dříve než se někdo ozve, tak to sem napíšu raději sám.
Jestli se vám zdá, že občas někde zmizí nějaké nepodstatné příspěvky, některá témata se přesunou jinam apod, tak vám mohu říci, že se vám to nezdá, je to tak :lol: :lol: :lol: Dal jsem se pomalu do čistění fóra, aby toho pak nebylo najednou moc :wink:. Jen doufám, že to po pročištění zase nějakej hacker nesmaže :twisted:

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 07 červenec 2007 16:14

Jo jo Jirko souhlasím s pročištěním. Už to bylo potřeba. Podle mě některé
příspěvky patřily jinam, než jsme je dávali apod.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jirka » 20 březen 2011 11:40

Dnes jsem smazal jeden spamový příspěvek o tandemových seskocích. Rovnou jsem smazal i jeho pisatele, protože co si myslet o člověkovi (možná spíše o robotovi), který píše česky, má bydliště v Pákistánu a mail má ruský :D. Spolu s ním jsem smazal ještě jednoho uživatele, který kromě již před cca 2 týdny smazaného spamu nic dalšího nenapsal ;)

Upozorňuji, že do budoucna budou všechny příspěvky, které vůbec nebudou souviset s tématy na fóru, rovnou mazány. Rovněž budou smazáni i jejich autoři, pokud se objeví podezření na spamovacího robota - podivná mailová adresa, www stránky, atd...

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 20 březen 2011 11:44

Super rozhodnutí...souhlasím bez výhrad.

Jinak i uživatel Petraps by si také zasloužil smazání účtu. Také zde měl založena spamovací témata na reklamu plastových oken a dveří.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jirka » 20 březen 2011 11:48

Hotovo, účet petraps je již minulostí :)

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 20 březen 2011 12:01

Díky Jirko, taky jsem pár reklamních příspěvků smazal a odted už to budu brát i s uživateli. Jestli jde o roboty, tak se máme na co těšit. Už jednou tohle diskuzko útok SPAMů zažilo :-(.

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 23 říjen 2011 16:51

Určitě jste si už všimli, že sekce Sháním / Vyměním, byla přejmenována na sekci Koupím / Prodám / Vyměním. Taktéž byla z dolních partií přemístěna pod sekci novinek. Dále jsem přemístil nabídku modelů vydavatelů ze sekce Novinek do zde již výše jmenované sekce a upravil tak, aby daná vlákna obsahovala pouze jen nabídku modelů bez dalších komentářů. Diskuse k nabídkám jsou otevřené v sekci Koupím / Prodám / Vyměním, stačí pohledat. V sekci Novinek bych dále už viděl jen seznamování modelářské veřejnosti s připravovanými novinkami či jinými zajímavostmi.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 25 říjen 2011 21:37

Vážení přátelé tohoto DF-ka. Po dlouhém rozvažování jsme se v týmu adminů rozhodli rozloučit se s uživatelem Marlboro, pro jeho neskonalou náklonnost a oddanost k warezu a pramalou užitečnost k tomuto foru. Děkujeme Vám za pochopení tohoto kroku.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 15 listopad 2011 09:53

S ohledem na šířící se stížnosti na neadekvátní a přemnožené používání smajlíků v příspěvcích, jsem se jako admin rozhodl učinit krok pro zamezení jejich přemrštěného používání. Na nějaký čas bude používání smajlíků v příspěvcích v nastavení fora zakázáno. Budete se tedy moci naučit své emoce vyjadřovat psaným slovem. Hezký den Vám přeji.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Příspěvekod frydek665 » 15 listopad 2011 10:22

Tak nad tím mi trochu zůstává rozum stát!!! Smajlíci vadí, ale že se kolikrát nedá na fórum celý den dostat, to je asi v pohodě. Možná by bylo dobré zakázat psaní nových příspěvků, ať se fórum zbytečně nezapleveluje a když nikdo nebude psát, tak nebude nikdo nic číst a nakonec nám ani nebude vadit, že fórum nefunguje.
S opravdu přemrštěným používáním smajlíků, kdy je místo textu celý řádek, nebo i více řádků smajlíků, jsem se tu setkal jen párkrát. Myslím, že toto fórum navštěvují převážně dospělí a soudní lidé a cokoliv jim zakazovat, nebo nařizovat mi přijde přinejmenším divné.

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 15 listopad 2011 10:37

Pšššttt Frýďo pšššttt. Nerozčiluj se, prdne Ti žilka a co potom. Na zkvalitnění chodu fora se pracuje a nebude to jen tak mávnutím kouzelného proutku.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Marek » 15 listopad 2011 10:57

Proboha kdo si stěžoval? Že by samotný smajlíci! "Shocked" Někdy je jeden smajlík víc než tisíc slov, ale pomůže-li to, tak proč ne. "Very Happy"
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 15 listopad 2011 10:57

Mě zas zůstává rozum stát nad tím, že někomu vadí, že se na chvíli vypnou smajlíci. Pro diskuzko nejsou vůbec důležití a dostupnost je fakt problém, i když té smajlíci nepomohou. Snad pomohou kvalitě příspěvků...

Nedostupnost diskuzka je dána provozovatelem domény www.ic.cz a neumíme ji ovlivnit jinak než změnou tohoto provozovatele. Pokud máte tipy jak ho vybrat sem s nimi. Přiznám, že nevím jak to udělat, aby se zajistila dlouhodobá funkčnost.
Internet centrum (www.ic.cz) byl vybrán mnou, protože služby předchozího zprostředkovale byly v době výměny podobně zoufalé jako služby ic.cz nyní. Přesun bude znamenat jistě novou adresu stránek - zatím je otázka, zda zaplatím doménu a pak by se případné příští výměna uživatelů nedotkla nebo půjdeme opět do nějaké varianty zdarma a z toho vyplývající změny adresy.
Největší problém je však změnu uskutečnit. Nemám čas na o dost důležitější věci a přenos diskuzka rozhodně není můj sen jak trávit volný čas...
Takže asi tak.

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Příspěvekod frydek665 » 15 listopad 2011 11:17

Cashpick: mě nevadí zákaz používání smajlíků. To vůbec ne. Je mi ale divné, že se na takovémto "odpočinkovém" fóru, kde se bavíme a odreagováváme od jiných problémů něco takového zakazuje a navíc když to nemá žádný vliv na chod fóra.
Prve jsem si myslel, že je dnes asi 1. apríla, ale není.
Závěrem bych dal pár smajlíků...

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 15 listopad 2011 11:34

Je to Teuv pokus, zda někteří uživatelé nezačnou smajlíky používat logicky. Jako třeba jeden místo deseti stejných. Má pocit, že to k něčemu je a proto nemám nic proti.
Jsem rád, že se Teo o diskuzko stará a dělá to výborně. Navíc s hostingem nezmůže nic, jen to že to píše mě. A protože mi to píše často, tak už mě přesvědčil, že se to vyřešit musí!


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů