Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Modely, které se připravují k vydání...
Uživatelský avatar
Alda
Příspěvky: 916
Registrován: 14 prosinec 2009 00:23
Bydliště: Znojemsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod Alda » 08 srpen 2013 20:59

Tak to tu klidně Honzo rozpitvej, ať všichni vědí o co jde. Např v tlachárně.

Honza
Příspěvky: 449
Registrován: 29 září 2003 07:50
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod Honza » 08 srpen 2013 21:03

No myslím že by to bylo kontraproduktivní a nic by se tím nevyřešilo.

Radši si pořádně rozpitvejte RAM01, ať ho tady nemusím pitvat já za 4 měsíce :lol:

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod Marek » 08 srpen 2013 21:08

Vendy máš naprostou pravdu - je to dáno dobou - jeden závidí druhému, pomlouvá, kritizuje a sám většinou ničeho nedosáhl. Pořád jsem přesvědčen, že kdyby jsme se potkali v reálu z očí do očí, těžko by tady padaly výrazy jako padají.

S tím, že toto forum nám již nemá co říct, jsem to opravdu trochu přestřelil (např. nedávno jsem čerpal z jedné ze Zdenkových staveb), i když je to pořád dokola... Za vším ostatním si však stojím. A věř, že i v tomto rybníčku je konkurenční boj a ne malý, byť se zdá, že ne. Každý chce prodat a být na špici.
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
11111
Příspěvky: 1697
Registrován: 30 září 2003 11:40
Bydliště: Vikýřovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod 11111 » 09 srpen 2013 08:46

Honza píše:Ano , klidně to přiznám, je to částečně osobní záležitost....., ale je to podstatně složitější a nemá cenu to tu rozpitvávat


Překvapuje mne, že je zde tolerováno porušení pravidel tohoto fóra:
c) Přistupujte k ostatním uživatelům fóra s úctou. Osobní útoky, výhružky a obtěžování mohou vést ke smazání příspěvku nebo případně k vyloučení z fóra. Na tomto fóru si tykáme, i když se většinou osobně neznáme. Pokud Vám to nevyhovuje můžete zvolit jinou formu (případně nekonfliktní upozornění přes SZ).
g) Při vážném porušení pravidel, může být nick daného uživatele zablokovaný a příspěvky porušující pravidla smazané, případně přesunuté do skryté sekce, pro případné projednání se zainterovanými stranami.

Přitom za podobné opakované osobní útoky podléhají příspěvky uživatele HAAL.70 kontrole adminů. Metr by měl být na všechny stejný.
retuš a kompletace:
F158 1965, F1512 1964, L49 1967, L49 1969
tmelení-broušení:
L72E 1975, B190 1990, Lola T97/30 1997, BAR002 2000
hrubá stavba:
F60 2009, F312B 1970, FW30 2008, MS80 1969

Honza
Příspěvky: 449
Registrován: 29 září 2003 07:50
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod Honza » 09 srpen 2013 10:49

Jaroslave, myslím že překrucuješ skutečnost. Pod pojmem osobní útoky a výhružky je myšleno absolutně něco jiného.
Stejně bych tvůj příspěvek mohl brát jako útok na mou osobu.
Jen je krásně vidět kdo není schopen vstřebat jakoukoliv kritiku....

Uživatelský avatar
11111
Příspěvky: 1697
Registrován: 30 září 2003 11:40
Bydliště: Vikýřovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod 11111 » 09 srpen 2013 12:09

Honza píše:Jaroslave, myslím že překrucuješ skutečnost. Pod pojmem osobní útoky a výhružky je myšleno absolutně něco jiného.
Stejně bych tvůj příspěvek mohl brát jako útok na mou osobu.
Jen je krásně vidět kdo není schopen vstřebat jakoukoliv kritiku....


1. Slova útoky a výhružky jsou ve znění pravidel odděleny čárkou a nemyslím tedy že musí dojít k naplnění obou zmíněných prohřešků.
2. Můj příspěvek je ryze asertivní a poukazující na paraelu s útočnými příspěvky uživatele HAAL.70
3. Pravidla ani výtažek který jsem zde uvedl se nezmiňuje o slově kritika a nechápu proč mi bylo útočně podsunuto jak přistupuji ke kritice, když se mne kritika modelu vůbec netýká. Poukazuji výňatkem pouze na pravidly doporučený způsob vedení komunikace s ostatními uživateli tohoto fóra a věřím že pokud by byla kritika podána asertivně, byla by mnohem lépe pochopena a zbytečně by nerozpoutala střet názorově odlišných skupin.
retuš a kompletace:
F158 1965, F1512 1964, L49 1967, L49 1969
tmelení-broušení:
L72E 1975, B190 1990, Lola T97/30 1997, BAR002 2000
hrubá stavba:
F60 2009, F312B 1970, FW30 2008, MS80 1969

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod frydek665 » 09 srpen 2013 12:15

Honzo, nechtěl bys už toho nechat? V některých věcech jsi měl pravdu, ale způsob jakým jsi to podal každého tak leda nasere. Ani ses nemusel přiznávat, že je v tom něco osobního, to musí být každému naprosto jasné. Schováváš se za modeláře tvrzením, že to děláš kvůli nim, přitom ti jde především o to, abys GP Team co nejvíce pošpinil. Až budeš za čtyři měsíce psát novou recenzi na opravený RAM, zkus to trochu jinak...

Honza
Příspěvky: 449
Registrován: 29 září 2003 07:50
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod Honza » 09 srpen 2013 12:41

Schovávám se za modeláře??? Já myslím že modáleřem jsem a myslím, že vím minimálně o dalších třech modelářích ,kteří se se mnou názorově ztotožňují ,tak proč bych to nemohl psát v množném čísle.
Myslím že kritika je na místě..... nebo žijeme pořád za socika kdy každý musel být zticha????
Pošpinil GP team?? Tak kritika vznikla před vydáním modelu a ne po něm, tak proč bych někoho špinil, však si to opraví...... pošpinil jsem hlavně špatný model :idea:

OK, uvidíme se v tomto vláknu po vydání modelu, nebo ne, pokud nebude třeba.

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 09 srpen 2013 12:55

Jarku....na skoro vyloučení Haal-a jsme se jako tým adminů shodli, tak jako sdílíme zhruba stejný názor na tuto diskusi a nemáme potřebu zde zasahovat.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Uživatelský avatar
hepyno
Příspěvky: 1146
Registrován: 24 říjen 2003 12:16
Bydliště: Trnava

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod hepyno » 10 srpen 2013 11:24

Honza píše:Schovávám se za modeláře??? Já myslím že modáleřem jsem a myslím, že vím minimálně o dalších třech modelářích ,kteří se se mnou názorově ztotožňují ,tak proč bych to nemohl psát v množném čísle.

Ja viem aspoň o šiestich. Žiaľ vidiac ako to tu v diskusiách funguje, keď sa každý s iným názorom buď zadube alebo obviní, že chce niekomu znepríjemniť prácu alebo dokonca mu poškodiť, niektorí už toto fórum úplne prestali sledovať....
Dopracovali k tomu, že ak niekto ukradne 1000 korún, je to vlastne v poriadku. Aj keď klamal (a klame ďalej), krádež nepriznal, neospravedlnil sa a peniaze nevrátil, pretože teraz už (možno) nekradne.

galéria cashpick

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod frydek665 » 10 srpen 2013 12:58

Hepyno, tobě to připadá v pořádku? Nikdo Honzovi nevyčtl kritiku chyb, ale způsob , jakým ji podal. Dokážeš si představit, že by takovým způsobem někdo kritizoval tebe?

Pavel
Příspěvky: 166
Registrován: 09 srpen 2008 12:28

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod Pavel » 10 srpen 2013 14:41

Ja viem aspoň o šiestich.


Hepyno je mi to jasný , těch 6 to je celá parta kolem tebe ?? :lol: Jinak si myslím že ne kvůli nám to tu někdo zabalil , myslím ale že ani ty bys mi nechyběl... :D

Honza : tak se nediv že se vám to vrací.....posunout reklamu, rozšířit zadek..... tak to snad musí vidět sám autor ne?? Pokud má teda dostatek podkladů a nemastí to bůhví z čeho....


Jinak Honzo stále nevidím tu fotku toho pejsana , já ti dal na galerku logo co si myslím že tam je . Jinak já a dalších 6 lidí by určitě vidělo tu tvou super fotku na kterou jsi čekal 5 let , podle čeho jsi toho pejsana nakreslil , jestli ne bůhví z čeho ..... Pavel :P

Honza
Příspěvky: 449
Registrován: 29 září 2003 07:50
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod Honza » 10 srpen 2013 15:58

Haha, Pavle dobrej vtip, čekal jsem, že se vytasíš s něčím lepším :D
Loga se v průběhu let bohužel mění, nevím jak můžeš argumentovat něčím co je jen obrázek na bílém pozadí.
Samozřejmě tuto školu znám ale jestli je to ona, to nikdo neví.....
Obrázek
tady máš originál, kdyby sis to chtěl dát třeba na ten RAM :lol:

Bohužel ti fotku posílat nebudu, protože nemůžu..... funguje to asi takto: fotku s již zmiňovaným psem mám v jedné knížce, naneštěstí je to na středu stránky zrovna přes psa. Zjistím kdo je autorem fotografie, napíšu mu prosebný email. Po určité době přijde ta samá fotografie co mám v knížce, ale nepřeložená a ve velkém rozlišení, juchůůůů. Samozřejmě s upozorněním že nikde nesmím publikovat a nikomu poskytovat.

Jelikož bych tento zdroj případně rád využil i v budoucnu, nebudu riskovat, že tu fotku někde někdo proflákne....

Pokud máš stále pocit že máš pravdu, čekám na reálnou fotografii na voze z Austrálie nebo z Japonska 1988, jiný argument bohužel neberu.

Uživatelský avatar
samotr9
Příspěvky: 106
Registrován: 09 září 2011 11:44

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod samotr9 » 10 srpen 2013 21:44

Narazil jsem na tuto diskuzi až dnes. Normálně bych se k tomu nevyjadřoval, ale strhl se zde boj, který mě nenechává klidným.
Vůbec se mi nelíbí jak se k sobě lidi chováte. Je nás i se slovenskými kolegy a kolegyněmi pět a půl a řeší se tady osobní sympatie. Ze spousty příspěvků lze vyčíst ironii a urážky těch druhých, to si vyřešte neveřejně mezi sebou. Mám tím namysli oba tábory. Toto fórum je super..bez urážek a osobních útoků (samo bez ohledu na warezáky), ale to co se strhlo teď není dobré. Každý vydavatel dělá modely jinak, někdo lépe a někdo hůře, což platí i o modelářích, ale to se nemůžeme k sobě chovat s respektem? Co na tom,že jeden klučina na jiném fóru nenapíše chyby v modelu, ale tady je uvede, tak snad mají i vydavatelé svoje betatestery, kteří upozorňují na nedostatky,mydlíte se tady mezi sebou,místo abyste tu kritiku přijali (jedna, či druhá strana), spousta lidí tady obhajuje jednu, či druhou stranu), já jsem neutrální, tudíž je na mě, na koncovém uživateli, jestli si to koupím nebo ne... Beta stavby jsou o tom,aby se upozornilo na chyby a byly v rámci možností odstraněny, pokud to konstrukce modelu umožňuje,ale hanit se mezi vydavateli mi přijde ubohé. Tak snad dělám modely proto,aby byly nejlepší a všichni je chtěli kupovat,nebo na to dlabu,nějak to splácám a po čase nebudu mít zákazníky. Cenu a slepitelnost modelů nemíním řešit, tolik jsem toho zase nepostavil,ale to jak se tady k sobě chováte je na úrovni politiků a to mi vadí. Jestliže mi nevyhovují modely od nějakého vydavatele, tak je nebudu stavět,nebo se přizpůsobím jeho stylu konstrukce. Dnes je na rozdíl od dřívější doby takový výběr,že si nemůžeme stěžovat. Kdo bude řešit proporce? Já třeba ne, protože modely mám doma a obdivuje je rodina a přátelé při návštěvách... Pořád je to papírový model,není to absolutně a stoprocentně zmenšená kopie originálu..." tak vo co go"
Taky stavím modely mimo F1 a nesedí tam všechno, dostal jsem kartáč od vydavatele,ale další patlal to lepí taky a sedí mu to přesně...no tak je lepší.....
A pokud nedokážu skousnout kritiku, tak to ať se na mě nikdo nezlobí,ale jak psala Vlčačka...jsme chlapi šílení.... a má pravdu, ego je hrozná mrcha.
Jednoduše řečeno, buď to koupíme a vydavatel má důvod navrhovat další modely i přesto,že to nebude reál,nebo to kupovat nebudeme a vydavatel skončí a otevře se pole pro další,kteří to budou dělat lépe.Ale buďme k sobě slušní,soudní a přijímejme kritiku bez osobních útoků.
Já jsem třeba dříve postavil z ABC mraky modelů...nikdy jsem se nedočkal pochvaly od otce,který mě k papírovému modelářství přivedl...minulý měsíc, mi sám řekl...hele tohle co jsi postavil je opravdová nádhera...překonal jsi mě..(toho si cením více než pochvaly od borců na českých fórech, a že to jsou opravdu mistři svého oboru).
Tak se nad sebou zamyslete a budeme banda bláznů,kteří z papíru vytváří neuvěřitelné věci,které ostatní lidé budou obdivovat.

Pavel
Příspěvky: 166
Registrován: 09 srpen 2008 12:28

Re: Ram-March 01, GP Great Britain 1983, Kenny Acheson 1/24

Příspěvekod Pavel » 11 srpen 2013 10:15

samotr9 píše:Narazil jsem na tuto diskuzi až dnes. Normálně bych se k tomu nevyjadřoval, ale strhl se zde boj, který mě nenechává klidným.
Vůbec se mi nelíbí jak se k sobě lidi chováte.



A i mě je z tohoto smutno , hlavně s formy příspěvku Honzy :| . Bohužel ani mě to nenechává klidným , protože pan 100% tady dokáže pomalu jen urážet , ale sám kritiku neumí pomalu přijmout , viz vlákno March 761 v recenzi . No ať si udělá každý obrázek sám .... :D Pavel


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů

cron