galería adrian644

Jak to pěkně vypadá HOTOVÉ...
(fotky hotových modelů, sbírek atp. )
adrian644
Příspěvky: 4
Registrován: 27 březen 2012 15:15

galería adrian644

Příspěvekod adrian644 » 28 listopad 2014 01:41

hola, mi nombre es adrian, soy de argentina y estos son mis modelos, los mismos estan rediseñados en ilustrator, ya que no consigo donde comprarlos en mi pais, saludos y gracias por mirar.
este es un ferrari 312 t2, del 12 de septiembre de 1976, en ocacion del gran premio de monza donde Carlos Reutemann fue contratado para correr en lugar del accidentado Nikki Lauda, maqueta echa en papel en escala 1/24, rediseñada ( por mi) en ilustrator e impresa con una canon ip9000

Witam, nazywam się Adrian, jestem z Argentyny, a to są moje modele, są przerysowane w ilustrator, ponieważ nie rozumiem, gdzie można kupić je w moim kraju, pozdrowienia i podziękowania za opiekę.
To je ferrari 312 T2, 12. září 1976 u příležitosti Grand Prix v Monze, kde Carlos Reutemann byl najat, aby běh na místo zraněného Nikki Lauda, předstíranou zkontrolujte papír v měřítku 1/24, přebudovaný (podle mě) v ilustrátor a vytisknout s canon ip9000

Hello, my name is adrian, I'm from Argentina and these are my models, they are redrawn in illustrator since I do not get where to buy them in my country, greetings and thanks for looking.
This is a ferrari 312 t2, the September 12, 1976, on occasion of the Grand Prix Monza where Carlos Reutemann was hired to run in place of the injured Nikki Lauda, mock check paper in 1/24 scale, redesigned (by me) in illustrator and printed with a canon ip9000

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

adrian644
Příspěvky: 4
Registrován: 27 březen 2012 15:15

Re: galería adrian644 lotus 80

Příspěvekod adrian644 » 30 listopad 2014 18:59

ObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů

cron