Galerie postavených modelů F1 - TEO

Jak to pěkně vypadá HOTOVÉ...
(fotky hotových modelů, sbírek atp. )
Nekolný Rostislav
Příspěvky: 65
Registrován: 09 říjen 2008 20:35

Příspěvekod Nekolný Rostislav » 29 listopad 2008 00:08

Hepino nevím proč NUDA!!Nejsem si jist, jestli to myslíš vážně, ale podle šklebícího se šmajlíka asi jo.Jestli je sekce s názvem GALERIE je jedno jestli tam dá autor sto modelů nebo jeden.Mezi Tebou a Teem je rozdíl v tom,že jeho modely vidím hned a Tvoje musím rozkliknout ve Tvém okně.Jestli jsto myslel ve srandě ,neber na tuto odpověd zřetel.
dali 1951

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 29 listopad 2008 19:50

Nekolný Rostislav: Ne, není to myšleno vážně, je to skutečně ironie, TEOvu práci zde všichni sborně obdivujeme a já pro to mám takový obrat: Standardně nadstandardní. Nicméně chápu, že naše fórky můžou neznalého dosti zmást. :wink:
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Nekolný Rostislav
Příspěvky: 65
Registrován: 09 říjen 2008 20:35

Příspěvekod Nekolný Rostislav » 29 listopad 2008 22:42

Díky za vysvětlení,příště budu chytřejší.
dali 1951

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 29 listopad 2008 22:55

Přeji dobrý večer.Chtěl bych se taky vyjádřit k tomu co tu Teo předvádí.Já osobně přiznám,že nejsem žádný amatér ve stavbě papíráků,i když na galérii je asi vidět něco jiného,i když jsem se snažil uvést modelem Ferrari312T2(chybí mi už jenom kola)A nevím proč mě vyučil i model Surtess 16,pořád se snažim tytom kousky dotáhnout do konce.Asi jsem za ty necelé dva roky z toho vypadl víc než jsem si myslel,ale......ať je to jak chce Teo je king a já před ním smekám.Byly chvíle kdy i já jsem postavil model za pár dní,ale je toto důležité?Od chvíle kdy jsem poznal tuto,jak říkám já,bandu úchyláků jsem nepřemýšlel o nějakých doplňcích a postavil model tak jak je.Ale díky vám všem jsem získal na toto jiný pohled a snažím se postavit model opravdu věrohodně.Pojďme my všichni co se tomu věnujem dát tomu hloupémun papíru tvar a štávu.Nebudu jmenovat,ale takový borci jako Teo,Vlčačka,Gerry a všichni ostatní,které jsem nejmenoval(těm se omlouvám)Jsou pro mě velkou inspirací k tomu ,abych dokázal,co všechno jde s papíru udělat.Bando jdem na to? :wink: :wink: :idea: :D :D
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 30 listopad 2008 10:17

Ivane....trošku bych polemizoval. Borci jsou ti, kteří nám to všechno připraví na papír tak, aby to v konečném důsledku šlo vystříhat, natvarovat a slepit do požadovaných celků, ze kterých máme pak ukrutánskou radost. My se pak chlubíme svou prací, ale také ukazujeme jak se to vlastně autorům podařilo navrhnout. Takže patlejme....je to koníček, je to kůň, je to droga....je to závilsot.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 30 listopad 2008 11:05

To je vlastně pravda,souhlasím,doufám,že to chlapi vemou v pohodě.Nějak jsem se nechal unést :oops:
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 592
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gerry » 30 listopad 2008 14:10

Ivane, buď v klidu...jsme tu parta nadšenců pro Formule a jejich modely, mělo by nám jít o to si poradit a pomoci... a i pochválit je-li za co. Dík za tvoje slova a ať ti jde stavba od ruky :-)

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 01 leden 2009 22:49

Cashpick píše:Milý TEO tato Tvoje galerie je impozantní, ale bohužel není aktualizovaná - a u Tebe si to jde snadno zkontrolovat :) .
možná už bys měl o řádek navíc :!:


Mílý Honzo. Tak jsem teda tu svou galerii trošinku zaktualizoval. :oops:
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 02 leden 2009 07:51

skvělý!

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 08 září 2010 11:47

Tak to vypadá, že jsem zde do své fotogalerie umístil v pořadí 110-tý model. Je jím Ferrari 312B pilotované J.Ickxem při závodě GP Belgie.

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 07 únor 2011 21:38

Dolepil jsem se ke 120-tému modelu F1. Je jím Shadow DN3A od Yanna.

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

petrxp
Příspěvky: 107
Registrován: 28 prosinec 2010 20:58

Příspěvekod petrxp » 08 únor 2011 09:14

Dolepil jsem se ke 120-tému modelu F1. Je jím Shadow DN3A od Yanna.


Slušný :D . Já mám taky jubileum "1" hotový model. Připomíná mi to tu hlašku z Konec vodníků v čechách : "A vy máte kolik hrnečků ? "

Gratulace.

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie postavených modelů F1 - TEO

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 14 říjen 2012 15:24

Jelikož mi pár modelů postavených před pár léty a nalakovaných syntetickým lakem Agama, pěkně hnědne, rozhodl jsem pomalounku ve volných chvílích je slepit nanovo. Prvním kouskem se stal BAR Supertec 001, který jsem měl možnost získat v laserovém tisku. A že to je tisk hodně archivní, dalo mi lepení i docela zabrat, jelikož se tisk v ohybech a okolo nařezávaných hran docela fest drolil a loupal. Hold jsem musel k tvarování a všem krokům přistupovat obezřetně s dostatečným citem.

Zde porovnání modelů o stáří cca 6 roků s mladíčkem dokončeným v předešlém týdnu. Stařík má kola ještě tvarovaná do stříšek.

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Galerie postavených modelů F1 - TEO

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 15 červen 2013 08:44

O prázdninách roku 2006 jsem se po X-letech vrátil k papírařině. Po lepení jsem byl hladový a tak mi pod rukami rostl jeden model za druhým. Od toho okamžiku jsem tomuto koníčku propadl tělem, duší i celým srdcem. Nejvíc energie při lepení dávám modelům (pro někoho jsou to jen papírové hračky - atrapy) rychlých vozů F1 a tak bych mohl oslavit krásné číslo počtu slepených F-jedniček. A je to cifra 150.

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Re: Galerie postavených modelů F1 - TEO

Příspěvekod frydek665 » 15 červen 2013 09:03

Gratulace ke sto padesátinám :lol: . Ať ti slouží vše, co má k tomu, aby se sbírka nadále rozrůstala a u třístovky zdar.
Naposledy upravil(a) frydek665 dne 15 červen 2013 14:22, celkem upraveno 1 x.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů