Audi 90 quattro IMSA / Rado Radewicz / 1:25

Prostor pro papírové modely vozů, startujících v silničních závodech
Uživatelský avatar
cementik
Příspěvky: 67
Registrován: 15 listopad 2012 13:47

Re: Audi 90 quattro IMSA / Rado Radewicz / 1:25

Příspěvekod cementik » 07 březen 2021 12:51

níže zasílám foto.
Obrázek

Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 114
Registrován: 18 březen 2012 13:18

Re: Audi 90 quattro IMSA / Rado Radewicz / 1:25

Příspěvekod khaRel » 10 březen 2021 14:23

tisíceré díky, cementiku

Uživatelský avatar
cementik
Příspěvky: 67
Registrován: 15 listopad 2012 13:47

Re: Audi 90 quattro IMSA / Rado Radewicz / 1:25

Příspěvekod cementik » 29 březen 2021 06:54

Rádo se stalo.

Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 114
Registrován: 18 březen 2012 13:18

Re: Audi 90 quattro IMSA / Rado Radewicz / 1:25

Příspěvekod khaRel » 13 duben 2021 08:02

Když už jsem si požádal o pomoc, nechtěl jsem další post začínat nějakým jiným celkem. Volant jsem vyrobil z bužírky, protože vhodný O-kroužek se mi sehnat nepodařilo. No a v mezičase jsem pokročil i na nápravách, tlumičích a v kokpitu. Po vetknutí volantu na místo bych měl kabinu zavřít, ale nejsem si jist, jestli bych neměl:
- přidat vzpěry kolem čelního skla podle originálu. Ve vystřihovánce klec není
- umýt okna. Mám je celkem zaprasené od lepidla, hlavně to zadní. Problém je ten, že je to mně neznámé lepidlo, a odstraňováním se bojím, že bych pokazil třeba barvu na hraně oken. Máte nějaké tipy?

A teď už na fotky:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 114
Registrován: 18 březen 2012 13:18

Re: Audi 90 quattro IMSA / Rado Radewicz / 1:25

Příspěvekod khaRel » 24 květen 2021 08:16

Opět jsem malinko pokročil. Celkem mi příjde jako ostuda tuhle krabičku bastlit tolik let, ale když se k tomu dostanu na jedno odpoledne za dva měsíce, tak se tomu nedá divit.
Nicméně- připlácl jsem střechu (v mezičase jsem musel měnit zadní sklo (a moc mi nesedla oboustranka vespod). Ještě jsem si pohrával s mylšnkou umístit dovnitř celou klec, ale z toho nakonec sešlo- jednak tam není moc vidět a jednak bych to už rád viděl pohromadě.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Dokončil jsem i závěsy kol a teď stojím před zajímavým úkonem- na posledních dvou fotkách je vidět kola nasucho přiložená natěsno k závěsům, čili ještě tam nemám brzdy. U zadních kol by to mohlo vyjít, ale přední mi asi budou krapet čouhat zpodblatníku. Je to tak dobře?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 114
Registrován: 18 březen 2012 13:18

Re: Audi 90 quattro IMSA / Rado Radewicz / 1:25

Příspěvekod khaRel » 24 říjen 2022 13:27

Nový update zase po tisíci let. Kola bohužel čouhala až přespříliš, a byl jsem nucen se postit do párání. Zařízl jsem tedy do kostek, které drží brzdy, a posle nasazeného kola s puklicí jsem se to pokusil dorovnat se zbytkem karoserie. Snad se mi to povedlo. A na závěr tohoto vstupu bych chtěl požádat kohokoli, kdo má ještě neslepený model, zda by mo mohl naskenovat zadní čelo- ten prostřední díl s registrační značkou, protože až nyní jsem si všiml, že by světla tak nějak měla být jeden souvislý pás, a ne tak na prasáka schodek, jak to mám já. Předem děkuju, a teď fotky:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
khaRel
Příspěvky: 114
Registrován: 18 březen 2012 13:18

Re: Audi 90 quattro IMSA / Rado Radewicz / 1:25

Příspěvekod khaRel » 17 listopad 2022 13:22

Finální report- model jsem dokončil po několika letech, na poličce dělá celkem parádu, ale mrzí mě ta zadní světla. Jeden hodný spolubojovník mi poslal sken toho dílu, ale bohužel je takový zašedlý a barvy mdlé, nemám teď moc času se s tím upravovat, ale projekt chci mít už z krku, tak to nechám takto. Finální fotky:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů