Brabham BT45 Tak takto tedy NE!!!

Jak se to staví ...
(hotové modely bez komentáře ke stavbě dávejte, prosím, do Galerie)
Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 15 červen 2011 10:04

Tak to je fajn že to jde. A propos, nezlobím se, prostě napíšu svůj názor, pokud bude mylný, omluvím se, ale věřit už ti asi nikdy nebudu.
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

blazo
Příspěvky: 203
Registrován: 15 září 2010 20:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blazo » 15 červen 2011 10:08

Vlačačka: Jistě to je tvá volba, že mi nevěříš, ale byl bych rád kdyby při každém založené vlákna mi tam hned všichni nepsali, že jsem warezák už to není ani vtipné a ani mě to nebaví a teď nemyslím přímo tebe.

TEO: Kdy vyšel tento Brabham BT45 v laseru ? Na netu jsem našel, že v laseru byl pouze ten bílý pres version a ten červený vyšel pouze v tomto sešitě.

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 15 červen 2011 10:11

Vrtá Ti to hlavou, že jo? Nevyšel. Ale i přesto je to originál laserový tisk PKAA. Je to odměna za práci beta testera.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

blazo
Příspěvky: 203
Registrován: 15 září 2010 20:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blazo » 15 červen 2011 10:14

Aha tak to potom jo. A odměna pro tebe je zcela na místě. Měl bych ještě jednu prosbu, myslíš že by to zde šlo promazat od příspěvků, které se netýkají prezentace modelu, ale utoku na mě. Ne kvůli mě o mě si to zde už myslí snad všichni, ale když se někdo bude chtít modévat na stavbu ať nemusí číst zbytečnosti.

blazo
Příspěvky: 203
Registrován: 15 září 2010 20:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blazo » 15 červen 2011 12:51

Další postup. Slepen pravý komín, který byl celkem zajímavý na složení, protože podle návodné kresby to moc poznat nešlo a podle návodu jsem měl co dělat, ale nakonec se povedlo a vypadá dobře.

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 15 červen 2011 13:48

Hlavně konečně vypadají dobře ty fotky. :twisted:
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.

Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 15 červen 2011 15:56

Nebyl jsem tady několik hodin, ale už mne to přestává bavit.
TEO je admin těchto stránek a vyzval Tě (ať už přímo nebo nepřímo) k jednoduchému doložení originálu. Mohl bys vyfotit, že díly byly na dvoulistu (samozřejmě teď už rozstříhaném)?
Tvrdíš, že obálku máš tak, prosím, nahraj fotku.

To podezření, že seš warezák děláš pouze ty sám tím, že nám nechceš vyjít vstříc a radši vše budeš okecávat. Takže promiň, že u tebe na tomhle diskuzku začíná platit presumpce viny.
Dokud nebude (alespoň teoreticky) rozptýlena obava, že jde o sken nemusí se to promazávat, protože celé se to bude odstraňovat lépe.
Pokud Ti ten důkaz za rozptýlení pochybností nestojí, nevěřím, že chápeš proč proti skenům bojujeme.

Nejsem tak naivní, abych si myslel, že se nedá cokoliv zfalšovat, ale pokud nehodláš vyhovět požadavku administrátora asi sis vybral špatnou komunitu!

Obecně: Nemyslím si, že na tomto diskuzku nejsou zaregistrovaní uživatelé, řekněme spřátelení s warezem, ale nechceme, aby se zde prezentovaly neoriginální modely. Chlubit se tu dá jen s originálem nebo v případě jeho vlastnictví i s kopiemi.
Je na tom něco složitého?

blazo
Příspěvky: 203
Registrován: 15 září 2010 20:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blazo » 15 červen 2011 20:07

Přikládám foto obálky kde vidíte, že je Brabham součástí a proto jsem si návodnou kresbu okopíroval. Nyní odjíždím opět tak na 2-3 dny pryč tak doufám, že se tady zase něco nerozpoutá a bude už snad klid a já dostavím a doprezentuji model v klidu. Bohužel už je tma takže je to foceno pod umělým osvětlením.

Obrázek

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 16 červen 2011 10:16

Je to hezké od Tebe, že jsi nám tady upnul fotku obálky. Až se za ty 2 - 3 dny vrátíš, tak nám zde prosím upni fotku obálky společně z rozestavěným modelem a zbytkem vystřihovánky. Stále slyším tu Tvoji písničku znít nějak falešně.

Ostatní prominou, ale mám k tomuto pádné důvody a jiné důkazy v záloze. Klidně mě nemusíte mít rádi, určitě to nějak překousnu.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 256
Registrován: 25 září 2003 14:47
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lukáš » 16 červen 2011 18:02

U tohoto člověka je nejvyšší opatrnost zcela na místě. Bohužel.

anonym01

Příspěvekod anonym01 » 21 červen 2011 20:29

Jak tak koukám blazo se ještě nevratil. Je to zvlaštní člověk. Však udělat fotku zabere pár vteřin. Je vidět že něco tají. Stačí zkušenost z fora CPM.
Měl by dostat banán.

blazo
Příspěvky: 203
Registrován: 15 září 2010 20:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blazo » 21 červen 2011 20:44

vratit jsem se vratil ale nechci to fotit mobilem abych předešel dalším zbytečným kecům takže čekám až budu mít doma foťák ikdyž první ste chtěli vyfotit sešit to jsem udělal teď to chce vyfotit s modelem co bude chtít příště ať se připravím :?: jak jsem řekl jestli mě tu nechcete řekněte to rovnou přestanu přispívat, ale chtěl bych zde chodit a sledovat jak se vede ostatním v lepení toť vše

Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 1703
Registrován: 24 květen 2009 12:28
Bydliště: Lysice

Příspěvekod Ali » 22 červen 2011 05:11

Blazo, s tím co jsi předvedl na CPM, musíš počítat, že si tě moderátoři/admini budou hlídat.
Mě osobně se zdá, že Brabham je originál. Doufám, že mě nezklameš a fotka modelu na obálce bude toho důkazem.
Pokud se budeš chovat slušně a lepit modely z originálů(příp. kopie+foto originálu) nikdo ti neřekne ani popel.....

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 22 červen 2011 08:40

Blazo. Než se Ti podaří si sehnat a půjčit si zase od nějakého kamaráda obálku sešitu F1 č. 5, tak by jsi nám široké veřejnosti mohl vysvětlit, proč je ten tvůj tisk modelu rozlišný od originálního ofsetového výtisku.

Na Tvém modelu je znatelné rozpití hran přechodu barevných polí mezi sebou, což to takto dělá normální klasická domácí inkoustová tiskárna. Je snad něco takového u originál ofsetového tisku co jsem pro porovnání vyfotil?

P.S.: Klidně jsi mohl zátiší rozestavěného modelu s obálkou sešitu č.5 vyfotit pohromadě na pořádném denním světle i tím mobilem.

Zde slíbené foto porovnání dílů komínu.

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

blazo
Příspěvky: 203
Registrován: 15 září 2010 20:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blazo » 22 červen 2011 10:33

TEO a víš, že porovnáváš nepoškozený díl s mým, který už je ošahaný rukou, tvarován pinzetou a retušován fixem ? Takže to asi nebude vypadat už stejně.

A ten přechod barev je v realu normální, to spíš dělá foťák.
Zkusím vyfotit třeba čumák kde je dost přechodů.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů