Renault RE 30,1981-A.Prost,Belgie/R.Arnoux,Las Vegas.R.Radevicz

Jak se to staví ...
(hotové modely bez komentáře ke stavbě dávejte, prosím, do Galerie)
Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault RE 30,1981-A.Prost,Belgie/R.Arnoux,Las Vegas.R.Radevicz

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 22 září 2016 09:50

Přeji dobrý den.Tak mohu konečně přidat další foto z mého snažení.Sice mám asi pětidenní skluz zapříčiněný chirurgickým zákrokem na pravé ruce,ale už mohu pokračovat ve stavbě.Momentálně jsem dokončil přední a zadní náboje obou vozů a mohu říct docela nekonečná práce díky slušnou porcí drobných dílků,no ale mám to zaplatpánbůch za sebou.Fotky se mi snad povedly,mám tu nějaké divné světlo,ale snad se povedly.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
U některých dílů to chce ještě trochu retuše,ale to už je víceméně kosmetická záležitost.Je sice pravda,že to mohlo být lepší,ale opět jsem spokojen z výsledkem a mohu pokračovat dalšími částmi modelu.
Akorát se teď rozmýšlím,čím pokračovat,jestli se mám pustit do šasí a karoserie nebo pokračovat motorem.
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

enzo66
Příspěvky: 670
Registrován: 08 květen 2007 18:30
Bydliště: Koryčany

Re: Renault RE 30,1981-A.Prost,Belgie/R.Arnoux,Las Vegas.R.Radevicz

Příspěvekod enzo66 » 22 září 2016 12:23

Já bych asi pokračoval motorem. Další chirurgická práce (sem tam), tak ať je to hotové :D
Radek

Obrázek


Nevadí že něco dělám pomalu,protože to možná dělám blbě

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault RE 30,1981-A.Prost,Belgie/R.Arnoux,Las Vegas.R.Radevicz

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 22 září 2016 16:06

No já jsem nakonec motorem začal další práci.To ,že jsem to chtěl stihnout do Neratovic se už asi nepovede,ale nevadí.Já jen doufám,že už mě nic nepříjemného nečeká(po zdravotní stránce)a že bude opravdu už klid a hlavně čas na další lepení.
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault RE 30,1981-A.Prost,Belgie/R.Arnoux,Las Vegas.R.Radevicz

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 22 září 2016 17:59

Ivane...koukám. Tuhle drobotinu, jako kdyby ji lepil úplně někdo jiný......Pěkné to máš....věru pěkné.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault RE 30,1981-A.Prost,Belgie/R.Arnoux,Las Vegas.R.Radevicz

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 22 září 2016 18:41

Zdendo díky,od tebe mě to těší dvojnásob 8) A přísahám,že to prošlo pouze mýma rukama.Byla to sice zdlouhavá až nekonečná práce ,ale mám to za sebou.Fotky se mi moc nepovedly a jsou tam ještě hodně rezervy,ale aspoň vím na čem se příště zlepšovat aby to bylo ještě lepší.Díky moc. :P
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault RE 30,1981-A.Prost,Belgie/R.Arnoux,Las Vegas.R.Radevicz

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 10 listopad 2016 15:34

Tak koukám jak ten čas letí :shock: ,že už mám zase slušnou absenci.Neznaméná to,že nic nedělám i když musím přiznat,že poslední dobou jsem nastupoval novou práci tak opravdu toho času nebylo nazbyt.A proto sem vnutím malinký postup mého patlání.Po kolech a nábojích jsem začal motorem,ale musím se prásknou,že další drobné dílečky (sasíčky)zatíém jenom potrubí sání už mě přestaly bavit (zatím 8) ),tak jsem se potřeboval postit do trochu větších dílů.No zatím co mám hotovo z motorů:
Obrázek Obrázek
Bude to chtít hlavně dost úprav ,jak na potrubí tak i na bloku motorů,ale to až později.
Zatím jsem se pustil do chassis a i když jsou díly trochu (konečně větší),dávají taky dost práce a hlavně přesnosti.Mám sice postaveny oba monokoky,ale i tady to ještě bude chtít dost dopilovat.Mám tam samozřejmě nějaké ty chybičky,ale v jádru to nic podstatného není.

Obrázek Obrázek Obrázek
Tak zatím vše z mého lepení,ale už to bude častější práce na postupu,tak se už snad hnu ke zdárnému cíli.
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault RE 30,1981-A.Prost,Belgie/R.Arnoux,Las Vegas.R.Radevicz

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 26 prosinec 2016 14:31

I když čas tak trochu zatím pracuje proti mě,trochu jsem se pohnul kupředu.Zatím snaha o zkompletování pravé bočnice Arnouxova vozu,ale přiznávám,nějak se mi nezadařilo ,prostě mi to nějak nechtělo padnout do ruky.Je tam spousta kiksu a bude to chtít trochu poupravit.
Obrázek Obrázek Obrázek
Ale zase na druhé straně už vím čeho se mám v dalším postupu vyvarovat.U druhého a třetího snímku je dost dobře vydět,že se mi nepovedlo čelní zaoblení boční části :cry:
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault RE 30,1981-A.Prost,Belgie/R.Arnoux,Las Vegas.R.Radevicz

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 07 září 2017 16:49

Já vás zdravím ,pánové a zároven se musím omluvit,že jsem sem dlouho nic nevložil.Na Renaultech pomalu pokračuji,ale bohužel mi sem nejdou vkládat fotky :x .Vlastně mi nejdou stáhnout do pc (nevím jestli je to vadnou čtečkou,ale prostě mi ti nejde z fotáku stáhnout do počítače) a fotit to telefonem to asi taky nepůjde,protože nevím kam jsem si zašantročil kabely od fotáku.Prostě mám furt nějáky problémy :oops: :roll: Tak mějte se mnou trpělivost.Hned jak to bude možné sem zase vnutím nějaký ten obrázek.
PS.nechci aby to vypadalo,že jsem se na to vybodnul.
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

enzo66
Příspěvky: 670
Registrován: 08 květen 2007 18:30
Bydliště: Koryčany

Re: Renault RE 30,1981-A.Prost,Belgie/R.Arnoux,Las Vegas.R.Radevicz

Příspěvekod enzo66 » 07 září 2017 21:08

Tak to je fajn ;)
Radek

Obrázek


Nevadí že něco dělám pomalu,protože to možná dělám blbě


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů