24 hodin LE MANS

Vše co se týká sportovních vozů mimo jejich modelů
silk
Příspěvky: 153
Registrován: 01 září 2010 12:44

Příspěvekod silk » 13 červen 2011 16:22

Zlatá STV2, už více koukám právě tam na závody a také si je tam i nahrávám. Včera to tam přerušili také, ale jen na dobu nezbytně nutnou!
Další výhoda je, že nejsou reklamy, které Nova dává zrovna když se dějí zajímavé věci na trati :shock:
Nova už mě zklamala vícekrát, včera to nebylo nic nového.

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 1004
Registrován: 10 leden 2007 19:10
Bydliště: Chlum (Křemže)

Příspěvekod Novis » 13 červen 2011 18:47

...STV nechytnu, ale protože jsem z jižních Čech, tak mám ORF1 - bez reklam a hlavně (např.včera) bez přerušení, přímej přenos až do konce.
Galerie

Na stole:
F2003 GA, F2004, FW08C, FW11B, MP4/4, MP4/7A, 312T
Lakovna:
Tyrr 006, 008, 018, 126CK, F2000, F2002
Pod stolem (u ledu):
FW07, FW11, Tyrr 023

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Příspěvekod frydek665 » 13 červen 2011 19:10

Já sledoval a nahrával závody z ORF dlouhá léta a byl jsem velmi spokojen, jenže bohužel rakušáky už nšjaký pátek nechytám, kvůli zrušení analogového vysílání. Na STV přepínám, když je na Nově reklama, ale nějak se mi moc nelíbí to jejich komentování.

sulko
Příspěvky: 39
Registrován: 02 únor 2009 12:08

Příspěvekod sulko » 13 červen 2011 20:20

Ale da sa: Ján Žgravčák :-)


"Tu vidíme stewarda, ktorý sa pošmykol na trati a takmer vletel pod kolesá Kobajašimu, odporúčam pred pretekmi radšej nepiť...."

"Ooou!! Kobayashi nepochopiteľne spomalil a Heidfeld do neho ťukol. Incident, ktorý vidíme mnohokrát aj na Prístavnom Moste"

"Väčšina už vystúpila z monopostov, tu vidíme Kamuiho Kobayashiho, ktorý sedí v monoposte. Možno si myslí: "Toto je veľa vody? Tam u nás máme tsunami."

"Podarí sa Hamiltonovi Vettela predbehnúť? Možno áno, lebo Vettelovi teraz ukazujú modré vlajky hahahaha. By ,a zaujímalo, komu ich komisári ukazovali. Alebo ich možno vyberajú podľa farieb monopostov

"Hamilton opäť na mäkké pneumatiky? Veď ešte neobúval tvrdé, zrejme som to nezbadal, aj keď si robím poznámky a mám to tu popísané ako český žandár"

"Nikto nespochybňuje to, že Schumacher je slabý pilot."

"Nie každý deň je nedeľa, hlavne dnes je sobota..."

"Pri prechádzaní sa boxami musíte mať na hlave helmu... je to ako na stavenisku, veľký bordel"

"Bernd Mayländer je prvým lídrom VC Kórey v histórii."

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Marek » 13 červen 2011 20:26

Petře souhlas, komentář jsem tentokrát viděl a byl jsem mile překvapen :shock: . Byl dobrý, nenudil, nebyl vtíravý, chyběli špatné vtípky a glosy. Zkrátka tak nějak by to mělo vypadat. Pan Richtr byl v mých očích zcela zastíněn.
I přesto však již deset let zásadně sleduji kvalifikace a závod na německé stanici RTL. :D
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
hepyno
Příspěvky: 1146
Registrován: 24 říjen 2003 12:16
Bydliště: Trnava

Příspěvekod hepyno » 13 červen 2011 20:33

sulko píše:Ale da sa: Ján Žgravčák :-)

A to už sme radi, že nehovorí megleren a bravn:D
Dopracovali k tomu, že ak niekto ukradne 1000 korún, je to vlastne v poriadku. Aj keď klamal (a klame ďalej), krádež nepriznal, neospravedlnil sa a peniaze nevrátil, pretože teraz už (možno) nekradne.

galéria cashpick

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Příspěvekod frydek665 » 13 červen 2011 20:42

Já byl taky s tím komentováním na Nově spokojen. Na STV mi ten komentář přijde takový fádní, ospalý, ani mi snad nevadí, co ten komentátor říká, ale jak to říká. Prostě pokud se na trati zrovna nic moc neděje, tak bych u toho usnul.

silk
Příspěvky: 153
Registrován: 01 září 2010 12:44

Příspěvekod silk » 14 červen 2011 09:02

Co se týká studia před závodem, reklam během závodu, pozávodní tiskové konference a reagování s ohledem na přerušení závodu, STV2 je oproti Nově stále zlatá. Komentář je věcí názoru, každému vyhovuje něco jiného. Škoda, že takový Robert Záruba není naklonovaný na více druhů sportu, je to zasvětcený a správně emoční komentátor :!: :lol:

Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 1703
Registrován: 24 květen 2009 12:28
Bydliště: Lysice

Příspěvekod Ali » 14 červen 2011 09:22

Trošku jste odběhli od Le Mans :lol: :lol:
Koukal jsem na velkou část 24-ti hodinovky a tajně záviděl pepinelovi. Doufám, že se nám brzy pochlubí se zážitky a pokud má, tak i s nějakou fotkou.

K těm komentátorům- kdyby dávali F1 na Sport5, tak bych ji možná začal i sledovat. Komentování na Eurosportu- konkrétně Le Mans bylo super. Nova je prostě odpad...

silk
Příspěvky: 153
Registrován: 01 září 2010 12:44

Příspěvekod silk » 14 červen 2011 15:53

Máš pravdu, odběhli jsme daleko. Le Mans komentuje už pravidelně každý rok Martin Straka, novinář, který toho hodně zažil a má znalosti. Krom toho je to sympaťák se správným smyslem pro humor, nejvíce se mi líbí jeho "lidovost". U závodů Le Mans se člověk rozhodně nenudí, jeho komentář je na úrovni a dá se poslouchat právě i celých dlouhých 24 hodin.
Pamatuji před dvěma lety, kdy do studia Eurosportu někdo v noci napsal a on to četl: "manželka mi přepíná televizu na nějaké kraviny, řekněte jí, ať jde spát a neotravuje, protože chcu koukat na Le Mans" :lol:

Uživatelský avatar
Yanno
Příspěvky: 413
Registrován: 28 březen 2005 08:42
Bydliště: Komárno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Yanno » 14 červen 2011 17:07

Keď už spomínaš M. Straku, tak nezabudnime ani na jeho parťáka, Bélu Nemeshegyi-ho. :wink:
Veľmi dobrý komentátor, pamätám si ho ešte z čias keď na Eurosporte pravidelne dávali Champ Car. Škoda len, že tieto závody, (IndyCar), sú pre nás už len na nete.

Uživatelský avatar
pepinel
Příspěvky: 93
Registrován: 25 květen 2008 12:02
Bydliště: Holešov

Příspěvekod pepinel » 15 červen 2011 13:39

Domů jsem přijel dnes ve dvě ráno, byli jsme se podívat ještě k Atlantiku. Závod byl... no jak to říct :-D ... je to nepopsatelné, nádhera. Když se ty auta po startu začali prohánět kolem, prvních pár kol jsem si myslel, že se rozpadnu

Mám u sebe jen čtvrtinu fotek, tak zatím jen na ochutnávku. V pondělí budu mít zbytek

Obrázek
Naposledy upravil(a) pepinel dne 10 únor 2020 21:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Marek » 15 červen 2011 14:46

...ačkoli nejsem závistivý člověk, mnohdy mi k tomu chybí jen krůček, zvlášť když vidím, že bylo na co koukat... :D

...rád bych se zeptal, zda někdo z Vás neví, jestli vznikají i tyto modely. Vím, že se objevil Aston Martin a pár "kousků! v ABC, ale toť vše...
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 1703
Registrován: 24 květen 2009 12:28
Bydliště: Lysice

Příspěvekod Ali » 15 červen 2011 15:02

Parádní fotky, historické vozy- prostě nádhera. Těším na další nášup:)
Sledoval jsem závod legend jenž předcházel samotné dvacetičtyřhodinovce a to byla pastva pro oči.

To Marek: nějaké modely by se našly- největší klenot je asi Cornellova Lola Aston Martin, dále vznikly modely Porsche 962 verze Repsol a Omron od M. Antonického (stále se dají koupit za pěkný peníz a v tvém oblíbeném ofsetu :wink: ) Ještě se mi vybavuje Mercedes Sauber C9, Porsche(nevzpomenu si na model. Tuším, že od pana Vyškovského). Z placek LMP si nic jiného nevybavuju.
Cornell ještě udělal a frí uvolnil GT vozy Aston Martin DBR9 (ve třech verzích)...

Uživatelský avatar
novakv
Site Admin
Příspěvky: 482
Registrován: 05 prosinec 2003 15:28
Bydliště: Kobylnice

Příspěvekod novakv » 15 červen 2011 17:03

To Porsche od pana Vyškovského bylo Porsche 956, ale bylo tvarově docela dost vzdálené skutečnosti. Pak ještě v ABC vyšlo od Michala Antonického Porsche 962C v krásném žlutém provedení a bylo možnost stavět jednu ze dvou variant. A pak byl ještě modrý vůz myslím AMD. A ten Sauber Mercedes C9 je taky parádní.
Dokončeno: Williams FW07, 1980, G. Lees
Obrázek


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti