24 hodin LE MANS

Vše co se týká sportovních vozů mimo jejich modelů
Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Marek » 17 červen 2011 06:13

...nečekal jsem, že někdo tak rychle zareaguje, pánové díky. Měl jsem však svůj dotaz lépe zpřesnit.
Modely, které jste napsaly jsou opravdu velmi povedené, ale moje sbírka je již obsahuje, viz foto. Můj dotaz směřoval spíše k aktuální tvorbě, tzn. např. Audi - Michale (Antonický) co říkáte, nestálo by to za to? Mimochodem ta série dvou vozů viz přiložené foto, to byl pro mne opravdu modelářský třesk a Vám se mimořádně povedly. Na obálce je uvedena složitost 4, no nechtěl bych vidět 5! :D

Obrázek Obrázek
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
pepinel
Příspěvky: 93
Registrován: 25 květen 2008 12:02
Bydliště: Holešov

Příspěvekod pepinel » 20 červen 2011 18:41

Asi nejlepší způsob, jak se dostat na okruh, je letadlem:-) Malé letiště je hned vedle okruhu... My jsem jeli autem a bylo se na co dívat. K okruhu jsme přijeli někdy kolem půl jedenácté!? Parkovali jsme až ve 14:00 přesně. Těsně před parkováním se nás hezká Francouzka zeptala na parkovací tiket, který jsme pochopitelně neměli:-D Řekli jsme jí, že vůbec netušíme kde ho koupit, nechala nás být

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Samotný start a prvních pár kol je nepopsatelné... vlastně jako celá ta akce.

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Všude bylo docela dost lidí, i v noci. Kolem jedné ranní se lidé začali vytrácet, my jsme vydrželi tak do tří...

Obrázek Obrázek

Spali jsme v autě. Martin venku, jediný měl spacák:-) Teplé oblečení, spacák a něco na zahřátí je nutnost. Ráno jsme vstávali asi v šest, láhev slivovice přišla vhod... A znovu na okruh.-)

Bylo se na co dívat skoro všude... auta, holky... Podívali jsme se i do muzea...

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek
Obrázek

Předčilo to mé očekávání... rád si to zopakuji.

PS: kid karola udělal skvělé fotky, díky za ně!
Naposledy upravil(a) pepinel dne 10 únor 2020 21:17, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
funwest
Příspěvky: 305
Registrován: 30 květen 2010 08:48
Bydliště: Horná Kráľová

Příspěvekod funwest » 30 červenec 2011 09:38

frydek665 píše:Já sledoval a nahrával závody z ORF dlouhá léta a byl jsem velmi spokojen, jenže bohužel rakušáky už nšjaký pátek nechytám, kvůli zrušení analogového vysílání. Na STV přepínám, když je na Nově reklama, ale nějak se mi moc nelíbí to jejich komentování.



to komentovanie sa nepáči na STV a ni mne.Väčšinou pozeráme Novu a kedysi aj RTL klub to je maďarská stanice ale všetko im zasa nerozumiem ale tam sú správne debaty komentátory sa dohadujú , typujú medzi sebou počas pretekou...
funwest

Uživatelský avatar
Achard
Příspěvky: 160
Registrován: 24 září 2003 10:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Achard » 30 červenec 2011 13:01

Jednoduché modely vozů z LeMans se dají najít na internetu. Kdysi jsem si nějaké stáhnul, tady je příklad:

http://www.formule1.org/test/audi.rar
http://www.formule1.org/test/nissan.rar

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: 24 hodin LE MANS

Příspěvekod Lucas80 » 14 červen 2012 08:59

:!: Dnes ve 22:00 hod kvalifikace na Eurosportu a o víkendu Eurosport1 a Eurosport2 non-stop :!:

...třikrát škoda Peugeotů :cry: komu budu fandit?...

enzo66
Příspěvky: 670
Registrován: 08 květen 2007 18:30
Bydliště: Koryčany

Re: 24 hodin LE MANS

Příspěvekod enzo66 » 14 červen 2012 09:34

Lucas80 píše::!: Dnes ve 22:00 hod kvalifikace na Eurosportu a o víkendu Eurosport1 a Eurosport2 non-stop :!:

...třikrát škoda Peugeotů :cry: komu budu fandit?...


1.část kvalifikace se jela již včera od 22.00.Dnes na Eurosport 2 je v 19.00 druhá část (do 21.00) a na Eurosportu1 3.část od 22.00 hod.

Já budu fandit vozu č.25 týmu ADR-DELTA (Oresa03-Nissan) kde jede Honza Charouz.Taky budu určitě sledovat posádku vozu č.42 kde startuje Martin Brundle se svým synem.Vše samozřejmě LMP2.

Taky závod legend v sobotu dopoledne bude stát za to-letos je vypsán pro skupinu C! To já můžu 8)
Radek

Obrázek


Nevadí že něco dělám pomalu,protože to možná dělám blbě

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Re: 24 hodin LE MANS

Příspěvekod Marek » 14 červen 2012 09:58

...už se těším, snad se bude nač koukat.
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: 24 hodin LE MANS

Příspěvekod Lucas80 » 14 červen 2012 10:15

Aby Martin Brundle nedopadnul jako tuším předloni Mansell, kdy startoval také se svými syny. Jinak díky za upřesnění, kvalifikace je na 3. části, jasný. Ty rychlý časy ale budou padat stejně až večer, kdy je chladněji, třetí část bude nejzajímavější. I když letos jsou karty snad rozdány jasně dopředu, Audi bere vše. Není tam nikdo, kdo by je ohrozil, takže bude asi zajímavější sledovat ostatní kategorie, tam očekávám větší souboje a drama. Uvidíme...

enzo66
Příspěvky: 670
Registrován: 08 květen 2007 18:30
Bydliště: Koryčany

Re: 24 hodin LE MANS

Příspěvekod enzo66 » 14 červen 2012 11:52

Lucas80 píše:Aby Martin Brundle nedopadnul jako tuším předloni Mansell, kdy startoval také se svými syny. Jinak díky za upřesnění, kvalifikace je na 3. části, jasný. Ty rychlý časy ale budou padat stejně až večer, kdy je chladněji, třetí část bude nejzajímavější. I když letos jsou karty snad rozdány jasně dopředu, Audi bere vše. Není tam nikdo, kdo by je ohrozil, takže bude asi zajímavější sledovat ostatní kategorie, tam očekávám větší souboje a drama. Uvidíme...


No,když tak sem tam vidím Martina Brundla,tak vypadá rozhodně víc v kondici,než předloni Mansell(a než já :lol: ).Takže věřím tomu,že je připraven.
LMP1 je letos pro mě asi pasé,snad jedině č.12 stáj REBELLION s Lolou a posádkou Nicolas Prost,Neel Jani a Nick Heidfeld.
Ty budu taky sledovat.Na Audi to ale asi nebude,i když,kdo ví?
Ty hibrydní nesmysly mně nezajímají,je to hrozné,když takový závoďák jenom bzučí po pit lane jak vysavač. :evil:
Radek

Obrázek


Nevadí že něco dělám pomalu,protože to možná dělám blbě

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: 24 hodin LE MANS

Příspěvekod Lucas80 » 14 červen 2012 15:16

No a teď si vem, že to chtějí zavést i do F1...bude stačit, že za dva roky budou šestiválce a zvuk půjde dolů.

Startovku mám již vytisklou a tak to může začít...těším se na krásné bitvy doprovázené skvělým komentářem jak moderátorů, tak i hostů.

enzo66
Příspěvky: 670
Registrován: 08 květen 2007 18:30
Bydliště: Koryčany

Re: 24 hodin LE MANS

Příspěvekod enzo66 » 15 červen 2012 12:00

[quote="Lucas80"]No a teď si vem, že to chtějí zavést i do F1...bude stačit, že za dva roky budou šestiválce a zvuk půjde dolů. quote]

Já zatím slepě věřím Berniemu,který prohlásil,že F1 nikdy na elektriku jezdit nebude :?:

Jinak posádka vozu 25 s Honzou Charouzem vyhrála kvalifikaci LMP2.Tak jsem zvědav a těším se na zítřek.
Radek

Obrázek


Nevadí že něco dělám pomalu,protože to možná dělám blbě

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: 24 hodin LE MANS

Příspěvekod Lucas80 » 16 červen 2012 06:40

Ostatní kategorie budou asi opravdu zajímavější než LMP1, což je tak trochu škoda. Snad se Toyota pochlapí a nebude z toho několikakolová ztráta. Vítězsví posádky s Honzou Charouzem je prozatím pěkné a dává to indícii, že by z toho něco mohlo být. Všem tedy přeju dnes i zítra pěknou zábavu...

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: 24 hodin LE MANS

Příspěvekod Lucas80 » 06 srpen 2012 13:34

V době veliké pauzy F1 postupně dokoukávám letošní závod Le Mans (tehdy jsem koukal jen do půlnoci, v neděli jsem musel do práce) a opravdu velká škoda odchodu Peugeotu, Toyoty zatím nestačí a odpadávají. Dalo se to čekat, možná za dva za tři roky...

To Enzo66: souhlasím s tebou, vůz č. 30 je prostě krása:
Obrázek

Mě osobně se hodně líbí "Rebelové", i když to zbarvení dřívě (bílo-červeno-zlatá) bylo ještě hezčí:
Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: 24 hodin LE MANS

Příspěvekod Lucas80 » 26 srpen 2012 20:20

Dnes v dalším závodě FIA World Endurance Championship v Silverstone Toyota příjemně překvapila! Byl to krásný a napínavý závod a vypadá to, že Audi roste konkurent a za rok v Le Mans už jim pořádně zatopí...

Obrázek

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Re: 24 hodin LE MANS

Příspěvekod frydek665 » 26 srpen 2012 20:28

Jen aby to do té doby nezabalili, jako v F1 :roll: .


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti