Dakar

Vše co se týká sportovních vozů mimo jejich modelů
Tomas Vyslouzil
Příspěvky: 561
Registrován: 08 duben 2004 12:15
Bydliště: Vsetin

Dakar

Příspěvekod Tomas Vyslouzil » 11 leden 2012 11:46

Mikrospánek mechanika na přejezdu mezi měřenými úseky znamená konec pro Lopraisovu Tatru :x
Velkou radost z toho asi nebude mít ani výrobce energetického nápoje :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Yanno
Příspěvky: 413
Registrován: 28 březen 2005 08:42
Bydliště: Komárno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar

Příspěvekod Yanno » 11 leden 2012 13:22

Tak to je riadna porcia smoly.
Na druhej strane, náš Štefan Svitko je celkovo 6. medzi motorkármi. Nech mu to vydrží.

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Re: Dakar

Příspěvekod Marek » 11 leden 2012 14:37

Tak tohle nechápu.
Když už konečně letos Kamazy polevily, tak přijde tohle. Měl to být útok Tatrovky na prvenství.
Nezbývá než pravděpodobně předčasně poblahopřát Ivecu. To bude skalp!

To jakým způsobem byla nehoda způsobena a odůvodněna je více než rozporuplné. Takto si špičkový tým lze jen těžko představit. Vymlouvat se na to, že všichni tři usnuli, ...no nevím jak toto budou vnímat fanoušci a především vedení.
Osobně si myslím, že se smůlou tohle nemá nic společného. Vnímám to jako obrovské selhání lidského faktoru. :x
Naposledy upravil(a) Marek dne 11 leden 2012 16:29, celkem upraveno 1 x.
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 1703
Registrován: 24 květen 2009 12:28
Bydliště: Lysice

Re: Dakar

Příspěvekod Ali » 11 leden 2012 15:53

Štefan Svitko jede i v dnešní etapě výborně doufám, že mu to vydrží a dotáhne to do cíle v první pětce.
V autech jsem fandil Nasserovi, ten už je bohužel venku, dnes má problémy K.Holowczyc...
Ač nejsem fanda Aleše Lopraise, jel letošní Dakar skvěle a mohla to být krásná bitva s Derooyem až do Limy- bohužel nebude :cry:

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar

Příspěvekod Cashpick » 11 leden 2012 16:24

Druhý okamžik tohohle Dakaru, který mne z pohledu fanouška pěkně naštval.
Za tohle alespoň mohla posádka vozu, ale ten závod je nepředstavitelná rychta. Jen bych čekal, že po odpočinkovém dni v neděli načerpali více sil...

Co mě však dostalo a vedení závodu u mne dost kleslo byl protest jihoamerických čtyřkolkářů proti evropským, kterému bylo vyhověno. To mi připomělo jiné motoristické kauzy rozhodnuté od zeleného stolu i v F1. Nejlepší bylo, když vlastně ani nevěděli, který článek porušili. Když se pak koněčně dohodli, tak zjistili, že byl v pravidlech stejný jako před rokem stejně jako byly stejné čtyřkolky.

Vždy fandím českým i slovenským závodníkům, takže noční sestřihy má pořád cenu sledovat hlavně kvůli Štefanovi Svitkovi!

Honza
Příspěvky: 449
Registrován: 29 září 2003 07:50
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dakar

Příspěvekod Honza » 11 leden 2012 18:46

Svitko už je pátý.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti