Moto GP

Vše co se týká sportovních vozů mimo jejich modelů
fefee

Moto GP

Příspěvekod fefee » 16 červenec 2006 16:53

Já som si nemohol už pomôcť a musel som založiť aj toto téma.
To snáď nie je možné...Sledujem Moto GP nepravidelne už asi tretím rokom, ale čo tam sa deje to je nenormálne.
To sú závody kolo na kolo do poslednej zákruty, Keby som to mal porovnať s F1, tak tam sa nič nedeje už dobrých 5 rokov (a to som ešte mierny)
No to je něco, teraz som pozeral preteky v Nemecku-Sachsenringu, no proste brutus. Najskôr išli 250ky, tam sa to mlelo už od štartu, potom 500. Vale po štarte 6, potom krájal jazdcov kolo za kolom v taj samej zákrute až sa dostal na čelo pretekov. No nádhera. škoda bolo Tamadu ktorého zostrelili, ten šiel jako ďas. Pak sa vytvorila štvorka na čele-Rossi, Melandri,Hayden a Pedrosa. Ty si to doslova nakládali kolo za kolom až do konca. A potom som videl len záver 125, ako sa preháňa trojica jazdcov s Lukášom na čele. Dlouhí kontakt dvojice jazdcov na konci cieľovej rovinky, tak to bol brutus,keď sa doslova prilepili o seba...Ty bláho to bolo ňeco, no skrátka závody jako břitva, jako řemen.
Kto to nevidel nikdy nepochopí o čom som tu plácal.
Skutočný pretekársky zážitok. A to som srdcový fanda F1 sakra.
PS:Soráč za tie výrazy.

Obrázek
To jsou mašiny...

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jirka » 16 červenec 2006 20:02

Souhlasím s tebou, nikdy jsem nepochopil, proč u nás Prima přestala dávat přímé přenosy z těchto závodů. Údajně to bylo pro nízkou sledovanost. Na rozdíl od stávající F1 jsou to opravdu čistokrevné závody se vším všudy a na nějaký ten šťouchanec se tam moc nehledí. Jezdci tam nejsou tak ufňukaní jako ty primadony z F1. Co by povídal asi takový Fisichella, kdyby ho někdo v poslední zatáčce v rychlosti 200 km/h poslal v souboji ven z dráhy :?:
A to jsem také skalní fanda F1. Bohužel u dnešního závodu F1 ve Francii se mi podařilo několikrát si zdřímnout a jen s obtížemi jsem viděl konec závodu. Prostě nuda a zase nuda. Škoda že nemám Eurosport, díval bych na MotoGP :cry: .

Zelda

Příspěvekod Zelda » 16 červenec 2006 20:15

Naprostý souhlas, navíc v F1 chybí někdo Rossiho formátu...
Po tom, co to prima přestala vysílat to ale bohužel nemám kde sledovat...

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 167
Registrován: 26 červenec 2004 17:47
Bydliště: Praha 4,Braník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomys » 17 červenec 2006 18:00

jo,jo... je dobře že většina se zajíma i o moto GP ... já to také nemám kde sledovat...občas se kouknu u ségry na eurosport..je to mazec..poslední dva roky jsem si závody nenechal ujít ani u nás v Brně..páč se na GP Maďarska 99,9% nepojedu podívat,tak do Brna jedu určitě...Stojí to za to... a pokud máte šikovnou a proříznutou pusu a dáte úplatek na správném místě,tak vás lístek vyjde jen polovinu a na lepší tribunu dát 600,-místo 1200,- je sakra rozdíl...jó,naštěstí sme v čechách :D
This is Sparta !!!!!!!!!!!!!!

fefee

Příspěvekod fefee » 20 červenec 2006 12:20

A k závodom ešte keď sa pridá skvelý český dabing dvoch borcú na eurosporte no to je proste nádhera, Radosť sledovať... No niečo neskutočné.

PS: a prosím ťa koľko stojí listok na Brno a kde sa dá kúpiť? :roll:

Uživatelský avatar
kamen
Příspěvky: 30
Registrován: 01 únor 2006 17:56
Bydliště: Šala

Příspěvekod kamen » 20 červenec 2006 23:55

Tak to sa musím pochváliť, sledujem to pravidelne a keď nemám možnosť live, tak si to nahrám na video. Len malá poznámka, sledujte všetky kubatúry, motogp je odvar zo 125. Tam sa bijú ako o život a je tam kopa malých súkromných týmov, ako v starých časoch F1. Mimochodom aj dva česke, dokonca jeden (Elit) má aktuálneho majstra sveta v tejto kubatúre(Luthi).

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 167
Registrován: 26 červenec 2004 17:47
Bydliště: Praha 4,Braník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomys » 25 červenec 2006 19:16

:!: :idea: :!: VŠEM FANOUŠKŮM LUKÁŠE PEŠKA
Jelikož já sám přeji všem našim zástupcům motoristického sportu úspěchy a pokud jim to ještě frčí tak jako Lukášovi,je správné je podporovat.
Můj kamarád je předsedou Fan Clubu našeho zástupce v MS silničních motocyklů 125cm3 LUKÁŠE PEŠKA.Proto jsem se hned také přihlásil.A pokud někdo další bude chtít,tak mi dejte vědět.
Bohužel na oficiálních stránkách Lukáše Peška se sekce Fan Club teprve připravuje,tak tam nic nezjistíte.
http://www.lukaspesek.com/
Zatím vám můžu základní info říct sám.
:arrow: Základní poplatek je 500Kč
:arrow: Dostanete - Oficielní Fan Club triko -kvalitní barvy a kvalitní materiál.Fotka zkresluje.
ObrázekObrázek
:arrow: Dostanete - Hrníček Fan Clubu
Obrázek
:arrow: Dostanete - Oficiální členskou průkazku

Dále se budou pořádat různé srazy,akce všeho druhu.Zrovna zanedlouho se budou losovat volné vstupenky na Masarykův okruh v Brně na hlavní závodní den na Mistrovství světa Motocyklů.

Tákže pokud někdo má zájem dejte mi vědět a já dám kontakt na předsedu Fan Clubu

TomysObrázek
This is Sparta !!!!!!!!!!!!!!

fefee

Příspěvekod fefee » 20 srpen 2006 14:52

Tak som sa opäť kukol na nádherný závod Moto GP tento krát v Czech republike. To čo predviedol Capirossi to bolo fenomenálne, a tak isto Rossi a Pedrosa, krásny súboj. Ako keby Valé dostal od Pedrosu injekciu do zadku a hneď mu odbehol pred koncom :D Len škoda že som nevidel predchádzajúcu kubatúru, ale tuším že Lukáš vypadol...

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 167
Registrován: 26 červenec 2004 17:47
Bydliště: Praha 4,Braník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomys » 20 srpen 2006 21:23

Bohužel máš pravdu Lukáš Pešek svojí vlastní chybou upadl v poslední zatáčce závodu ze 4.místa.Jeho příjmení se k němu opravdu hodí.Já sem strávil celý závodní den s Fan Clubem Lukáše a moc jsem si to na okruhu užil.Oproti lonskému roku přibilo kolem trati několik obřích obrazovek,takže jsem měl zupa přehled o dění na trati.Lukášovi,jak jsem se doslechl přestal asi od půlky závodu fungovat motocikl a proto stratil luxusní náskok na 3.místě.Bohužel to dopadlo jak to dopadlo.A doufám že náš červený hlouček byl v TV dobře vidět .. :twisted: Jinak souboj Rossi a Pedrosa všechny zvedal ze země.Famózní to co oba předváděli.
Výkon Capirosiho nelze komentovat jinak než že ten chlapík neměl konkurenci.Nikdo na něj neměl.A jak sem postřehnul,tak Hydena nemá nikdo rád.Celý okruh jásal když ho někdo předjel.Musí to být pro něj frustrující,když ví,že mu lidi nepřejí úspěch a fandí všem co se před něj dostanou.Hlavně aby se zmenšil jeho náskok před Rossim.Takže závody byly super,jen jsem spálený jako prase.Ale fakt dost,zítra schválně ukážu fotku. :D
This is Sparta !!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 167
Registrován: 26 červenec 2004 17:47
Bydliště: Praha 4,Braník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomys » 22 srpen 2006 18:26

Tady je pár foteček z GP Brna ....
:arrow: 1.oficiální Fan Club Lukáše Peška...
Obrázek
:arrow: Takhle vypadala naše tribuna... v dálce Maďaři..
Obrázek
:arrow: pár fotek z boje..
Obrázek
Obrázek
Obrázek
:arrow: tribuna E
Obrázek
:arrow: Valentino Rossi nezklamal a opět po projetí cílem blbnul pro své fanoušky..Seděli jsme hned u nich..a vlastně mu fandím také..
Obrázek
:arrow: Komu že to ségra fandí ? :D
Obrázek
This is Sparta !!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 167
Registrován: 26 červenec 2004 17:47
Bydliště: Praha 4,Braník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomys » 22 srpen 2006 19:19

Nové oficiální stránky Lukáše Peška ... Doufám že ho všichni budete podporovat...
http://www.lukas-pesek.com/
Obrázek
This is Sparta !!!!!!!!!!!!!!

fefee

Příspěvekod fefee » 22 srpen 2006 21:06

Pekné fotečky, ako keby som tam bol...

fefee

Příspěvekod fefee » 10 září 2006 16:00

Rossi a Capirossi si to znovu nandávali v Malajzií, krása. Musím sa priznať že som fandil Capirossimu. Neskutočne napínavý závod do cieľa...
No no proste fantazmagoria :!: :!: :!: Hoši Moto GP to je motoristický orgazmus :!: Ja už nemám slov...

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 167
Registrován: 26 červenec 2004 17:47
Bydliště: Praha 4,Braník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomys » 10 září 2006 20:36

A zbývá dodat že Pešek dojel na 9.místě :? ale body se počítají a hlavně že si udržel průběžnou 6.pozici celkově
This is Sparta !!!!!!!!!!!!!!

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 167
Registrován: 26 červenec 2004 17:47
Bydliště: Praha 4,Braník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomys » 07 květen 2007 14:15

Mno tak tu máme nějaké nové fotky z dnešního příletu Lukáše Peška ...
Lukáš přiletěl přesně na čas.... fandů se nás tam sešlo kolem 20 lidí.. zbytek byli čumilové kteří až po náletu novinářů pochopili o co jde .... jelikož tam byla Nova,tak očekávám EXKLUZIVNÍ reportáž v dnešních zprávách....škoda jen toho,že společné foto všch fandů s Lukášem dělali jen novináři..myslím,že není šance se k těm fotkám dostat..
Mno a to nejlepší na závěr.Pokud to dnes vše dobře dopadne,tak večer se s Lukášem ještě jednou sejdeme v nějaké podniku a oslavíme to ... tak si držím palce..
A sáhnul sem si na pohár.. to je ta ruka na jedné fotce..člověk který ten pohár drží,je Lukášův otec ...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
This is Sparta !!!!!!!!!!!!!!


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů