M.A.S.S.

Nabídka modelů F1 vydavatelů. Když něco nemohu sehnat. Když mi něco ve sbírce přebývá.

Moderátoři: MASS, 11111, Zdeněk-TEO

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 18 leden 2015 22:21

Katalogová čísla laserovánek se nijak nemění. Objednávat je bude možno tak, jak jsou označena na oficiálních stránkách M.A.S.S. http://www.mass-models.cz/.

Modely z produkce M.A.S.S. společně s laser doplňky, bude i letos možno zakoupit na akci v Brně-Lužánkách, ale jen v omezeném množství.

I v tomto případě, děkujeme za pochopení.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

MASS
Příspěvky: 19
Registrován: 23 červen 2014 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod MASS » 15 únor 2015 11:52

M.A.S.S. rozšiřuje svoji nabídku o další model série RSC.

Obrázek Ofsetový tisk vydavatelství O.Hejl 120,-Kč. Kat.č. RSC 009
Vystřihovánka prototypu závodního vozu skupiny B. Model je možno postavit bez použití motoru a interiéru.
Nabídka modelů MASS zde: http://www.mass-models.cz

MASS
Příspěvky: 19
Registrován: 23 červen 2014 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod MASS » 20 květen 2015 19:23

M.A.S.S. do své produkce přidává další modely.

Obrázek Fittipaldi F8D Ofsetový tisk 4+1 (stříbrný potisk), Papír: matná křída 170 gr. 210,-Kč. Kat.č. M.A.S.S. 013
Vystřihovánka závodního vozu F1 brazilské stáje Fittipaldi vedené bratry Wilsonem a Emersonem Fittipaldi (1982). Obsah sešitu: obálka na křídovém papíře, 4 listy vystřihovánky formátu A4, 1 list návodový text (A4), 1 list návodové kresby (A4)
Model umožňuje postavit jednu ze dvou verzí:
1) Grand Prix Jižní Afriky 1982 - trať Kyalami. Vůz brazilského pilota Chica Serry (jezdec dokončil závod na 17. místě s pěti koly ztráty)
2) Grand Prix Belgie 1982 - trať Zolder. Vůz brazilského pilota Chica Serry (jezdec dokončil závod na 6. místě s třemi koly ztráty na vítěze).

K modelu lze dokoupit i laserem řezané doplňky.....žebra 1mm, žebra 0,3mm v ceně 65,-Kč za celou sadu, použitelnou na jeden z možných modelů. Objednat lze na stejné e-mailové adrese, jako modely m.a.s.s.models@seznam.cz........... pod Kat.č. M.A.S.S. Laser 013.
Obrázek

Obrázek ATS D4 Ofsetový tisk 4+1 (stříbrný potisk), Papír: matná křída 170 gr. 210,-Kč. Kat.č. M.A.S.S. 014
Vystřihovánka závodního vozu F1 německé stáje ATS vedené Güntherem Schmidtem (1981). Obsah sešitu: obálka na křídovém papíře, 4 listy vystřihovánky formátu A4, 1 list návodový text (A4), 1 list návodové kresby (A4)
Model umožňuje postavit jednu ze tří verzí:
1) Grand Prix Argentiny 1981 - trať Buenos Aires. Vůz holandského pilota Jana Lammerse (jezdec dokončil závod na 12. místě se dvěma koly ztráty)
2) Grand Prix USA-západ 1981 - trať Long Beach. Vůz holandského pilota Jana Lammerse (jezdec odstoupil ve 41. kole po kolizi s Laffitem a Giacomellim)
3) Grand Prix San Marina 1981 - trať Imola. Vůz švédského pilota Slima Borgudda (jezdec dokončil závod na 13. místě se třemi koly ztráty).

K modelu lze dokoupit i laserem řezané doplňky.....žebra 1mm, žebra 0,3mm v ceně 115,-Kč za celou sadu, použitelnou na jeden z možných modelů. Objednat lze na stejné e-mailové adrese, jako modely m.a.s.s.models@seznam.cz........... pod Kat.č. M.A.S.S. Laser 014.
Obrázek

M.A.S.S. rozšiřuje svoji nabídku o další model série RSC.

Obrázek Porsche 911 GT3 RSR Ofsetový tisk vydavatelství O.Hejl 150,-Kč. Kat.č. RSC 010
Vystřihovánka vozu severoamerické okruhové série TUSCC. Model je možno postavit bez interiéru.
Měřítko: 1:24. Ofsetový tisk, papír 120 gr. Obsah sešitu: 3 strany vystřihovánky formátu C4 plus 1 strana návodových kreseb a text.


Novinky lze již objednávak na e.mailové adrese m.a.s.s.models@seznam.cz........... .

S novinkou lze objednávat i modely dříve vydané (jsou stále skladem).
Nabídka modelů MASS zde: http://www.mass-models.cz

Uživatelský avatar
michal antonický
Příspěvky: 206
Registrován: 17 únor 2010 10:10
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod michal antonický » 20 květen 2015 19:57

Nové dva modely F1jsou vytištěny ofsetem na matný křídový papír 170g. Tento tisk se již nebude loupat, jak mi někteří vyčítali. Absolutní novinkou je přímý tisk stříbrné barvy (proto matná křída). Touto barvou jsou podtištěny i díly motoru, chladičů a interiéru. Tedy vše co je na skutečném voze kovové, tak je i na vystřihovánce. První nátisky mohli někteří z vás vidět na pražském Chodově. Lepení modelů z matné křídy již bylo pozitivně odzkoušeno na modelu Renault Alpine A443. I další naše modely F1 budou tištěny touto technologií, tak se máte na co těšit.

Jinak po domluvě se Zdendou budu laserové díly opět zasílat společně s modelem, odpadne tedy druhé poštovné a můžete si je objednávat spolu s modely MASS tady: m.a.s.s.models@seznam.cz

Michal

miro
Příspěvky: 189
Registrován: 30 prosinec 2008 16:10
Bydliště: Praha 4

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod miro » 20 květen 2015 21:20

Kurňa Michale, ty mě fakt chceš donutit přeškolit se na čtyřiadvacetiny .... :roll:
Pod nožem: Ferrari F93, 1993, Jean Alesi
Hotovo : 99
Buffer : hodně (něco na důchod ...)

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod Jirka » 21 květen 2015 18:19

Já jsem tisk na Chodově viděl. Je špičkový, máme se na co těšit :)

Uživatelský avatar
michal antonický
Příspěvky: 206
Registrován: 17 únor 2010 10:10
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod michal antonický » 25 květen 2015 22:06

Ještě malou připomínku k vydání nových modelů MASS:

Tyto modely tištěné ofsetem spolu s přímou barvou budou kvůli vyšším výrobním nákladům vydány pouze v omezeném nákladu bez možnosti dotisku.

Prodej bude tedy jen do vyprodání zásob...

Michal

Uživatelský avatar
j.brauner
Příspěvky: 2481
Registrován: 23 březen 2005 12:50
Bydliště: Kounice

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod j.brauner » 07 červen 2015 07:31

Tak, aby bylo trochu jasněji i proty co nebyli na Chodově. Včera mi Michal dovezl nové tisky, vypadá to velmi dobře. A tak jsme se dohodli, že trochu předělám svůj starý model ATS. Zatím jsem dal jen křídla ze sříbrného tisku, ale když na to teď koukám předělám i zadní disky.
Tyto nové modely posouvají formulky zase okus dál. Pro porovnání přikládám dvě fotečky.

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod frydek665 » 07 červen 2015 09:16

Rozdíl bude asi v křídlech, že jo? Nová křídla jsou ve stříbrném tisku. No fotkách to až tak poznat není, ale ve skutečnosti to musí být dost velký rozdíl...

dravec
Příspěvky: 209
Registrován: 03 březen 2014 15:50

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod dravec » 07 červen 2015 20:21

Sice to podle fotky moc nejde poznat, ale také se těším na nový tisk. Určitě to celkově oživý celý model. Proto i mě čeká stavba modelu v novém kabátě.

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 08 červen 2015 16:43

Už mám doma výtisk sešitů 013 a 014, což je Fittipaldi F8D a ATS D4. No se stříbrným tiskem to nevypadá věru zle.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 11 červen 2015 07:52

ahoj všem.tak jsem dnes obržel zásilku s posledními novinkami od Michala a můžu říct,že to vypadá opravdu suprově.Prostě další level v kvalitě a vzhledu modelů.Tak teď už jenom,aby to ty moje šmatlavé brebty v pohodě dali dohromady.Opravdu krásná práce.Díky autorovi a všem co se na modelech podílely. :roll:
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

enzo66
Příspěvky: 670
Registrován: 08 květen 2007 18:30
Bydliště: Koryčany

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod enzo66 » 11 červen 2015 21:12

Ivan.Šimeček píše:ahoj všem.tak jsem dnes obržel zásilku s posledními novinkami od Michala a můžu říct,že to vypadá opravdu suprově.Prostě další level v kvalitě a vzhledu modelů.Tak teď už jenom,aby to ty moje šmatlavé brebty v pohodě dali dohromady.Opravdu krásná práce.Díky autorovi a všem co se na modelech podílely. :roll:

Včera mně také dorazily modely od Michala a naprostý souhlas s Ivanem.

Radek
Radek

Obrázek


Nevadí že něco dělám pomalu,protože to možná dělám blbě

MASS
Příspěvky: 19
Registrován: 23 červen 2014 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod MASS » 16 srpen 2015 18:55

M.A.S.S. do své produkce přidává další model.

Obrázek Porsche 935/78 Moby Dick Digitální tisk "Laser Net" na papírech Color Copy 120gr 210,-Kč. Kat.č. M.A.S.S. 015
Vystřihovánka závodního vozu skupiny 5 GTX. Obsah sešitu: obálka na křídovém papíře, 6 listů vystřihovánky formátu A4, 1 list návodový text (A4), 1 list návodové kresby (A4).
Model umožňuje postavit verzi vozu stáje Martini Racing Porsche Systém posádky Manfred Schurrti - Rolf Stommelen, s níž se zúčastnila závodu 24 hodin Le Mans 1978. Se ztrátou 43 kol skončila na 8. místě (v kategorii vozů skupiny 5 byli klasifikováni druzí).
Jako bonus v měřítku 1:43 najdete v sešitu model Porsche 956 v úpravě Kremer.

Novinku lze již objednávak na e.mailové adrese m.a.s.s.models@seznam.cz... .

S novinkou lze objednávat i modely dříve vydané (jsou stále skladem).
Nabídka modelů MASS zde: http://www.mass-models.cz

MASS
Příspěvky: 19
Registrován: 23 červen 2014 21:11
Kontaktovat uživatele:

Re: M.A.S.S.

Příspěvekod MASS » 20 září 2016 21:32

M.A.S.S. do své produkce přidává další modely.

Obrázek mass 016 - Porsche 956 stáje Kremer Racing, 4 a půl strany vystřihovánky, laser Color Copy 120, cena 210,- Kč - modrobílá obálka

Obrázek mass 017 - Porsche 956 stáje Richard Lloyd Racing, 4 a půl strany vystřihovánky, laser Color Copy 120, cena 210,- Kč - červenobílá obálka

Obrázek mass 018 - Porsche 956 stáje New-Man Joest Racing, 4 a půl strany vystřihovánky, laser Color Copy 120, cena 210,- Kč - černo-žluto-bílá obálka

Obrázek mass 019 - Porsche 956 tovární stáje Porsche, 4 a půl strany vystřihovánky,laser Color Copy 120, cena 210,- Kč - modrobílá s červenozlatým pruhem

Novinky lze již objednávak na e.mailové adrese m.a.s.s.models@seznam.cz... .

S novinkami lze objednávat i modely dříve vydané (jsou stále skladem).
Nabídka modelů MASS zde: http://www.mass-models.cz


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů