F1 mám skoro všechno dvakrát ....Takto tedy Ne!!!!

Nabídka modelů F1 vydavatelů. Když něco nemohu sehnat. Když mi něco ve sbírce přebývá.

Moderátoři: MASS, 11111, Zdeněk-TEO

Pavel Krejčí
Příspěvky: 140
Registrován: 03 únor 2006 12:52

Příspěvekod Pavel Krejčí » 18 červen 2008 14:14

Pne Klíč, tak tímhle jste to úplně pohnojil. Ještě dnes se poradím z Vikim,jak by šlo posoudit Vaše jednání a dle toho se zařídím.
V každém případě, u mě jste na "Black listu", ani se nesnažte nic objednávat....
Na hrubý pytel patří hrubá záplata. A pro Vaši info, s provozovatelem Aukra jsem již v kontaktu....
A podobně budeme postupovat i proti dalším jedincům, kteří neváhají kopírovat a prodávat kopie vydaných modelů. Se šmejdem je potřeba začít bojovat.
PK

Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 138
Registrován: 14 březen 2007 23:18
Bydliště: Šakvice, jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk Krčmář » 18 červen 2008 14:33

U mě, jakožto poškozeného to skončí dnem kdy mi budou vráceny peníze...

Ovšem jsem připraven, pokud mě o to někdo z PK nebo z tvůrců F1 požádají poskytnout ony kopie modelů jako průkazný materiál...
Moje galerie
Rozestavěno: Lotus 49B MKII, Nurburgring 1968 /Forum Team / 1:24

Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 256
Registrován: 25 září 2003 14:47
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lukáš » 01 červenec 2008 09:24

Celkem by mne zajímalo, jak se tato kauza dál vyvíjí a (a to hlavně) zda už byly alespoň vráceny peníze všem podvedeným kupujícím.

Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 138
Registrován: 14 březen 2007 23:18
Bydliště: Šakvice, jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk Krčmář » 19 červenec 2008 10:35

Ano, vše je již dávno z mé strany ukončeno. Peníze mi byli vráceny, p.Klíč kopie odelů nazpět nechtěl a tak jsem je prozatím hodil do složky a leží mi v šuplíku... Patrně je ovšem zlikviduji...

Ještě bych chtěl poděkovat p.Krejčímu za urychlení celé kauzy... 8)
Moje galerie
Rozestavěno: Lotus 49B MKII, Nurburgring 1968 /Forum Team / 1:24

JaK

Příspěvekod JaK » 17 srpen 2008 17:57

Omlouvám se všem, které jsem naštval. Plně si uvědomuju, čeho jsem se dopustil a je snad i jedno, jestli to bylo neúmyslně. Je nutné se postavit věci čelem. Mrzelo by mě, kdyby ostatní měli na takové jednání doplatit.

Také vyzývám všechny, kteří by chtěli udělat něco podobného, ať to radši zavrhnou hned. Ono je fakt, že na Aukru se F1 prodávaly jen za účelem zisku, jinak by tam přece nikdo neprodával. V modelářském světě to není zrovna fér.
Omlouvám se všem autorům modelů, panu Krejčímu a dalším. Mohu Vás ujistit, že podobné jednání z mé strany nehrozí.

JaK

Honza
Příspěvky: 449
Registrován: 29 září 2003 07:50
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Honza » 18 srpen 2008 06:15

Čéče, pozdě JaKa honiti........ zkus si dodělat toho Jordana 191 a pak ho prodat, uvidíš že to taková ).( nejni. Mě jen pořád zaráží že to natvrdo nepřiznáš a pořád to směřuješ tak nějak mimo tebe :idea: . (ne všichni prodávají na aukru za účelem zisku kopie!!!!!)

Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 138
Registrován: 14 březen 2007 23:18
Bydliště: Šakvice, jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk Krčmář » 25 prosinec 2009 11:02

p. Klíč si bohužel nédá pokoj viz tohle http://papirovemodelarstvi.cz/forum/viewtopic.php?t=6808

Doporučuji proto nenakupovat z tohoto obchodu,http://corsair.shoptet.cz/, kde tenhle podvodník prodává modely.

A to nás p. Klíč ujištoval, že to bylo minule naposled :!:
Moje galerie
Rozestavěno: Lotus 49B MKII, Nurburgring 1968 /Forum Team / 1:24

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jirka » 26 prosinec 2011 16:57

Kdo to ještě neví, tak p.Klíč opět bodoval: http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum ... sc&start=0 . Na Aukru je to účet Olgarre http://aukro.cz/show_user.php?uid=23298297. Pokud bude zprovozněn, doporučuji nic nekupovat. Že si ten člověk nedá pokoj ...


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů