F1 mám skoro všechno dvakrát ....Takto tedy Ne!!!!

Nabídka modelů F1 vydavatelů. Když něco nemohu sehnat. Když mi něco ve sbírce přebývá.

Moderátoři: MASS, 11111, Zdeněk-TEO

JaK

F1 mám skoro všechno dvakrát ....Takto tedy Ne!!!!

Příspěvekod JaK » 24 únor 2007 15:02

Pokud má někdo zájem a nemůžete-li sehnat, rád pomůžu. Většinou mám všechno dvakrát.

Jarda valiko40@sesnam.cz

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 1004
Registrován: 10 leden 2007 19:10
Bydliště: Chlum (Křemže)

Příspěvekod Novis » 25 únor 2007 08:15

Ahoj,

měl bych zájem o Lotus 107 (1992). Pokud jej máš, prosim ozvi se na mail novisek76@seznam.cz.

Dělám veliké děkuji :)

Jencek
Příspěvky: 31
Registrován: 25 listopad 2007 14:04

Příspěvekod Jencek » 27 listopad 2007 22:10

Nemáš williams FW14B? vzal bych i FW11 kdyby byl....

Uživatelský avatar
Zdeněk Krčmář
Příspěvky: 138
Registrován: 14 březen 2007 23:18
Bydliště: Šakvice, jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk Krčmář » 16 červen 2008 20:34

Od pana Jaroslava Klíče žádné modely nekupujte. Vyhrál jsem od něj na Aukru 3 modely F1 a poslal mi jen nekvalitní kopie...

Na mé výzvy o vrácení peněz nereaguje...

Pozor tedy na to!!!
Moje galerie
Rozestavěno: Lotus 49B MKII, Nurburgring 1968 /Forum Team / 1:24

Pavel Krejčí
Příspěvky: 140
Registrován: 03 únor 2006 12:52

Příspěvekod Pavel Krejčí » 17 červen 2008 07:45

Dobrý den, dostala se ke mě informace, že tento člověk prodává pouze nekvalitní kopie vydaných modelů!!!!!! I když občas nakoupí originály přímo ode mě, je vidět, k čemu je vlastně potřebuje.
Na základě konzultací s autorama zvažujeme podání trestního oznámení na tohoto člověka....
PK

Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 256
Registrován: 25 září 2003 14:47
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lukáš » 17 červen 2008 08:18

Tady by se nemělo nic zvažovat, ale jít rovnou do toho. Jinak ty darebáky asi nic neodradí..

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 17 červen 2008 09:01

Super, držím palce. Těch "to by se nemělo dělat" bylo už dost a nikdy to nezabralo.

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 17 červen 2008 11:41

A neměl by někdo poctivý McLaren M23 v barvách Löwenbrau? Zrovna jsem chtěla zažádat, ale do tohohle nejdu, zdali je to tak, jak líčíte.
A Lotus 99T? :roll: :oops:
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Uživatelský avatar
pepinel
Příspěvky: 93
Registrován: 25 květen 2008 12:02
Bydliště: Holešov

Příspěvekod pepinel » 17 červen 2008 13:11

Vlcacka píše:A neměl by někdo poctivý McLaren M23 v barvách Löwenbrau? Zrovna jsem chtěla zažádat, ale do tohohle nejdu, zdali je to tak, jak líčíte.
A Lotus 99T? :roll: :oops:


Ahoj, Lotus 99T se prodává teď na aukru.... nevím jestli to pomůže.

Pavel Krejčí
Příspěvky: 140
Registrován: 03 únor 2006 12:52

Příspěvekod Pavel Krejčí » 17 červen 2008 18:05

Dobrý večer, toto jsem poslal JaKovi....., nebudu ho zatím uvádět plným jménem...., a týká se to nejen jeho, moc dobře vím, že podobným "borců" se najde víc i na tomto DF.......
===============================================
Dobrý večer,
nejdříve jenom něco málo na vysvětlenou:

díky Vám a podobným notorickým kopírovačům, kteří se neváhají přiživovat na práci a úsilí druhých docházejí k růstu cen vystřihovánek. Již několikrát jsem na DF vysvětloval, proč to tak je. Je vidět, že asi nechápete nebo nechcete chápat daný problém.
Vy a Vám podobní nás opět nutí k zamyšlení, jestli má vůbec cenu pokračovat v další tvorbě a vydávání modelů.
Bohužel, svým jednáním přispíváte k tomu, že toto modelářské odvětví jednoho dne taky může zaniknout. Co pak budete kopírovat a nabízet na Aukru? Noviny nebo časopisy? Popřípadě okopírovaný toaletní papír?

Jako první krok navazujeme kontakt s provazovatelem Aukra, bude upozorněn na Vaše chování a požádán o poskytnutí všech Vašich prodejů, abychom měli přesnou představu a důkaz o Vašich prodejích. Samozřejmě provozovatel Aukra bude požádán, aby Vám již neumožnil další podobné prodeje.

Na základě informací provozovatele Aukra zvážíme, zda na Vás podáme trestní oznámení.

Ještě Vás musím upozornit, že tento E-mail bude umístěn na papírovém DF.

Za PKAA
Pavel Krejčí

JaK

Příspěvekod JaK » 18 červen 2008 07:41

Zdravím všechny rozhořčené a budu rád, když dáte prostor také druhé straně, abych se mohl hájit před nařčením.
To, že prodávám pouze nekvalitní kopie, jak uvádí p. Krejčí, kategoricky odmítám. Není problém si to ověřit na Aukru.
Snažím se pochopit reakci Vás všech, ale marně. Vědomě a s nepodstivým úmyslem bych si nedovolil prodat někomu kopii nějaké F1. Ironií je, že sám jsem takové kopie od kamaráda koupil a nikdy by mě nenapadlo, že právě on mě takto podvede. Tzv. slepá důvěra. Takhle se bohužel stalo, že se tyto kopie dostaly do nabídky na Aukru. Jakmile jsem na to byl upozorněn, okamžitě jsem prodej zastavil a dle rad, jak nejlépe poznám originál od kopie, jsem modely kontroloval. Nutno přiznat, že jsem se zděsil, kolik kopií jsem objevil. V tu chvíli a stále mě nemrzí, jak hloupě jsem věřil blízkému člověku, t.j. má chyba, má naivní chyba. Mě daleko víc mrzí, že kvůli někomu jinému, musím teď sklízet tohle.
Pak se musím také vyjádřit ke slovům Krčmoně. Tvrdí, že s ním nekomunikuju. Prosím Vás, Vy všichni jste neustále u počítače a jste okamžitě schopni reagovat na právě došlé zprávy? To, že okamžitě neodpovím neznamená, že nechci komunikovat. Nejsem otrokem počítače ani mobilu.
Chci ještě dodat, že ti, co byli takto poškozeni, dostanou peníze zpět a nikdy jsem netvrdil, že to neudělám.
Je velká škoda, že tohle vůbec vzniklo a bohužel je chyba na mé straně. Tím spíš, že jsem dokončil model z devadesátých let a troufám si tvrdit, že se mi vydařil. Beta verzi mám hotovou a po cenzuře jsem ho chtěl nabídnout k vydání. Teď je všechno v ........., víte kde.
OMLOUVÁM SE VŠEM

JaK

Pavel Krejčí
Příspěvky: 140
Registrován: 03 únor 2006 12:52

Příspěvekod Pavel Krejčí » 18 červen 2008 08:45

To JaK: no, nevím jestli je to tak jak tvrdíte, ale osobně Vás beru za slovo, že všem vrátíte peníze. A budu rád, když to sem všichni takto poškození napíšou, že jste vše vyrovnal. Budete to mít těžké, tohle bylo slova chlapa......., a pokud to nesplníte, nejste chlap.
Pokud nebudete dál nabízet tyto kopie, ať už kvalitní nebo nekvalitní, necháme Vás tedy být, pokud chcete pokračovat v podobném svinstvu, počítejte s trestním oznámením. Už nám opravdu došla trpělivost a budeme muset začít postupovat tvrdě proti tomuto jevu nebo ukončit vydávání.
K Vašemu modelu: veřejně tady prohlásím, že o něj jako vydavatel nemám zájem i kdyby jste mě ho nyní nabídl k vydání. Možná je to škoda, ale v podstatě si za to můžete sám svým nesolidním jednáním.

A pro ostatní notorické pajcovače: proboha, zamyslete se nad tím...., opravdu chcete odstřelit vydávání papírových modelů? A je úplně jedno, jestli to jsou F1, stavby či bojová technika.....
Všechny zdravím
PK

Uživatelský avatar
11111
Příspěvky: 1697
Registrován: 30 září 2003 11:40
Bydliště: Vikýřovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 11111 » 18 červen 2008 08:48

Pane JaKu, osobne mne Váš příspěvek nepřesvědčil. Navíc jakýkoliv zákon a prohřešek proti němu, slova nevěděl jsem a neznal jsem, neomlouvá. Působíte na mne jako Větnamský prodejce na tržnici, který "neví" že prodává padělky..., navíc tvůrce a nepozná kopii od originálu? To vypadá na sázku "lidé jsou hloupí".
retuš a kompletace:
F158 1965, F1512 1964, L49 1967, L49 1969
tmelení-broušení:
L72E 1975, B190 1990, Lola T97/30 1997, BAR002 2000
hrubá stavba:
F60 2009, F312B 1970, FW30 2008, MS80 1969

JaK

Příspěvekod JaK » 18 červen 2008 08:53

Peníze jsem před malou chvílí všem odeslal zpět.

Pavel Krejčí
Příspěvky: 140
Registrován: 03 únor 2006 12:52

Příspěvekod Pavel Krejčí » 18 červen 2008 09:03

dobře, ověřím si to.....


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů

cron