Rado a Modely F1 poděkování

Pokecejme o modelech
Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 570
Registrován: 16 září 2008 21:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Rado a Modely F1 poděkování

Příspěvekod Rado Radevicz » 30 prosinec 2012 17:43

Drazí kolegové modeláři,

pomalu se blíží konec roku, chtěl bych tímto všem poděkovat za přízeň v letošním roce a také připojit trochu té bilance. Letos se mi pro vás podařilo připravit nové komplety Tyrrell 009 a Williams FW09/09B, novou konstrukci již vydaného Brabhamu BT48/BT48B rovněž v kompletu a poprvé také ofsetový sešit Audi IMSA GTO, celkem tedy 26 modelů. Dále jste si mohli zakoupit starší vydané modely v původních verzích, myslím že mohu s klidem napsat.. modelů bylo dost)). Doufám že jste si užili modelaření stejně jako já tvorbu. Už teď se těším na další projekty.

Do nového roku 2013 přeji všem úspěch v práci, v soukromém i v tom modelářském životě.

Rado - Modely F1
Naposledy upravil(a) Rado Radevicz dne 30 prosinec 2012 19:44, celkem upraveno 1 x.
Vydavatelství Modely F1 - - Formule 1 a sportovní vozy

enzo66
Příspěvky: 670
Registrován: 08 květen 2007 18:30
Bydliště: Koryčany

Re: Rado a Modely F1 poděkování

Příspěvekod enzo66 » 30 prosinec 2012 19:26

Na oplátku zase já přeji Vám vše nej do roku 2013.Budu se těšit na další nové modely,i když je vůbec nestíhám lepit.
Jen tak mimochodem-jak to vypadá s Osellou FA-1? ;)
Radek

Obrázek


Nevadí že něco dělám pomalu,protože to možná dělám blbě

Uživatelský avatar
HAAL.70
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 červen 2010 20:24
Bydliště: Plzeň

Re: Rado a Modely F1 poděkování

Příspěvekod HAAL.70 » 31 prosinec 2012 01:06

Rado,děkuju Ti za pěkný modely.
A všechno nej do Nového roku i vám všem lumpům co jste propadli stejnému papírovému koníčku F1 v měřítku 1:24.I vám,co už na to nevidíte a lepíte to 1:18.A potom nechci zapomenout ani na ty,co své modely lepí ještě s olepenejma rukama od těsta na chleba,(od pilin) a proto to lepí ještě věčí,1:6, neš ti slepcí.A taky přeji vám,co si myslíte,že mi obyčejní lepičí si tu slepovánku nedokážeme nakreslit sami.Dokážeme,ale nechceme vám kazit radost.Jo a nesmím zapomenout na ty naše šmelináře,co nám to distribujete.Tak ještě jednou.
Šťastnej Novej rok,kamarádí. ;)
Vám všem přeje Aleš Harazím.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron