Laser vs. offset

Pokecejme o modelech

Laser vs. offset

Anketa končí za 21 prosinec 2010 19:56

Laser
24
67%
offset
12
33%
 
Celkem hlasů: 36

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Marek » 22 prosinec 2010 09:07

...závěr příspěvku je pro mne jasný, není co vysvětlovat, hájil jsem zde offset, ale jelikož jsem začal poslední dobou nakupovat pouze laser, je jasné, že až dojde offset, tak skočím na laser, to znamená, že za rok za dva, bude pravděpodobně patřit můj hlas laseru nebo zůstanu neutrální a hlasovat nebudu, toto se však týká pouze modelů F1...Zdenku vystihl jste to přesně, tak to bude a nic s tím nenadělám
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Ďourek
Příspěvky: 754
Registrován: 24 září 2003 10:51
Bydliště: Praha 15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ďourek » 22 prosinec 2010 09:33

11111 píše:Já jen jak lze kupovat jen laser a lepit ofset :D

Holt musíš mít dostatečnou zásobu ofsetu.... :lol:

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 22 prosinec 2010 10:38

Jinak řečeno čtystránková diskuse o tom, že nejlepší auto je Škodovka jen proto, že jsem Ferrari nikdy neřídil? :roll:

Ďourek
Příspěvky: 754
Registrován: 24 září 2003 10:51
Bydliště: Praha 15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ďourek » 22 prosinec 2010 11:20

kvr píše:Jinak řečeno čtystránková diskuse o tom, že nejlepší auto je Škodovka jen proto, že jsem Ferrari nikdy neřídil? :roll:

Ještě taky proto, že Máňa, co uklízí na byťáku říkala, že to nejni směroplatný.... :lol:

miro
Příspěvky: 189
Registrován: 30 prosinec 2008 16:10
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod miro » 22 prosinec 2010 12:19

Ďourek píše:Ještě taky proto, že Máňa, co uklízí na byťáku říkala, že to nejni směroplatný.... :lol:

Má pravdu. Máňa. :D

U mě ani offset, ani laser. Nakupuji obojí, protáhnu přes scaner do měřítka 1:32, na PC vyladím barvy a tisknu na fotografický papír (HP 170) na inkoustu a jsem spokojen.

A spokojen jsem proto, že si stavím v měřítku, které mě baví. Sice jsem ochuzen o tuning v podobě pálených dezénů, ale i tak si to vylepšuji po svém. Např. na daném typu papíru krásně vynikne stříbrný a zlatý fix - používám místo folií.

Nechci obhajovat fotografický papír a inkoust a ani nechci rozpoutat diskuzi, zda ano, či ne. Prostě se jen chci se spolupostiženými (myslím tím modeláře) :lol: podělit o svoji zkušenost.

A ještě dodám pro rýpaly: modely si poctivě kupuji a mám je v placaté formě už ve 3 šanonech. A i když do nich nestřihám, tak to považuji také svým způsobem za zbírku.
Pod nožem: Ferrari F93, 1993, Jean Alesi
Hotovo : 99
Buffer : hodně (něco na důchod ...)


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

cron