Čím se bavíte, když zrovna nelepíte

Pokecejme o modelech
Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Čím se bavíte, když zrovna nelepíte

Příspěvekod frydek665 » 26 listopad 2011 17:23

Tak mě napadlo, že se tady navzájem tak trochu známe díky modelaření. Možná by ale bylo docela zajímavé vědět, čím se kdo bavíte, když zrovna nelepíte.
Já trošku sochám.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 26 listopad 2011 17:48

Já když nelepím tak čtu knížky a od minulého roku na ně i píšu recenze do jednoho specializovaného e-zinu, čímž dostávám výtisky zdarma a to je prostě knihomolův sen.

Moje specializace je více než jasná.
Obrázek Obrázek

Celkem čerstvou vášní (asi tak rok nebo dva) je toto:

Obrázek

Jsem si neuvědomila, že ty komiksy jsou teda zatraceně velká tíha, nikdy jsem je takhle nepřenášela a nefotila. A to nejsou ještě všechny. :-)
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Uživatelský avatar
Stinger78
Příspěvky: 537
Registrován: 24 listopad 2010 21:54
Bydliště: Bruntál

Příspěvekod Stinger78 » 26 listopad 2011 17:58

Já tu tedy fotky dávat nebudu, neboť ve volném času hraju online poker (musel bych tu dát printscreeny virtuálních stolů (smajlík s černými brýlemi a kapucou) ) a stejně jako Vlčačka píšu. Ne ale o knihách a komiksech, ale právě o pokeru. Dělám překlady plus vlastní tvorbu a docela slušně mi to přispívá do rodinného rozpočtu.

Kdyby měl někdo zájem kouknout a adminům nebude vadit odkaz, tak mou práci naleznete na http://www.pokernews.cz. Mé vlastní články najdete pod jménem Aleš :-)
Vždyť ty modely se samy neudělají...

Uživatelský avatar
HAAL.70
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 červen 2010 20:24
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod HAAL.70 » 27 listopad 2011 20:08

Peťas,čím se bavím,když zrovna nelepím?
Budeš se divit,ale kromě dětí,nemem na nic čas.Mám tři děti.7 let,5 let a 3 roky.A to mi bude 12.12 41 let.
A co mě baví?Od jara do podzima jezdíme na chatu a tam makam na úpravách.Občas si zajdu na ryby.Jsem pitlák.Jinak nic,prostě s třema dětma se nedá nic stíhat.Modely lepím až,když jdou děti spát.Jo,vedu kroužek papírovejch modelářů,s kamarádama.Viz Papírovej velbloud.Proč velbloud,Plzeň ho má ve znaku města.
Pak mam rád svojí práci.Dělám ve Škodovce v lokomotívce teď na lokomotívách.Jsem elektrikář.Zapojuju složitý rozvaděče v příměstských el.soupravách.A to me baví.
Jinak stereotipní život táty od rodiny v paneláku.
F1,to je moje pohoda.

Závidím Ti tvojí uměleckou tesařinu.Ten indián,je krásnej atd.

Schumi0003
Příspěvky: 569
Registrován: 20 srpen 2011 15:37

Model

Příspěvekod Schumi0003 » 27 listopad 2011 20:59

Zdravím
Čím se bavím já? Jezdím na tréninky atletiky, hraju fotbal, florbal.
No co bydlím sám tak toho času moc nemám, no je toho moc, Chodím do práce, to je taky moje zábava. Mám rád hlídání dětí ( sám bohužel nemám ).
Snažím se dělat trenéra atletiky, hraju si s kočičkama, babička jich má děvět.

Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Marek » 27 listopad 2011 21:58

Stejně jako Kuba mám rád florbal, samozřejmě motorismus (F1 a mistrovství světa motorek - pravidelně již 12 let navštěvuji Brněnskou trať. Mimochodem před pár lety jsem zde zavítal i na Ferrari race day - bylo to super). Nepohrdnu špatnou knížkou ani filmem. Protože zatím nemám dítka, toho času (nejen) na modelaření je docela dost.
A největší zálibou ...tou jsou pro mě renovace starých motocyklů. Těžko to budu vysvětlovat někomu, kdo není stejnej šílenec, ale ta představa, že ze šrotu uděláte stroj jakoby vyjel z linky a navrátíte mu "život", je neuvěřitelná. A co teprve jízda....

Obrázek Obrázek Obrázek


...a takhle to vypadá každej rok v Brně na motorkách. Fantastická atmosféra.

Obrázek
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

ozak
Příspěvky: 160
Registrován: 29 říjen 2011 16:13

Příspěvekod ozak » 27 listopad 2011 22:04

Marek k te fotce z Brna tz si umíš vybrat fleka na "dečku" ne jak já G nebo E

Uživatelský avatar
Aleš
Příspěvky: 381
Registrován: 12 červenec 2011 19:11
Bydliště: Nivnice

Příspěvekod Aleš » 27 listopad 2011 22:05

jedna hezčí činnost než druhá. ty frydkovi sochy mají své kouzlo (dřevo mám moc rád, taťka i mamka jsou truhláři).
já ještě studuju, takže výplň času je všelijaká. mimo papírové formule dělám i plastové modely aut, semtam i kovový model upravený tuningem. O medelářském tuningu také píšu do tuzemského tuningového časopisu.

a kromě modelů, aut a především formulek, miluju hokej, který také amatérsky hraju

Obrázek

Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 1007
Registrován: 21 listopad 2010 17:49
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Marek » 27 listopad 2011 22:06

Nejlepší je to ve stadionu, fanoušci Rossiho, jsou skvělí a neuvěřitelní. Nebo obejít celou trať. "vysmátej žluťas"
Galerie Marek (aktualizace k 5. 1. 2012)

Počet slepených modelů F1 ve sbírce - 38

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 27 listopad 2011 22:48

Aleši....jsi můj člověk....

Tohle byla funglovka - už je hodně obouchaná. Přilbu jsem už musel také pořídit novou - červenou, ale stejný tvar i značku, samo že s košíkem, abych když tak někoho nepokousal, třeba HAAL-a.

Obrázek

Obrázek

Někdy bylo dobré se i provětrat na kole. Černo žluté provedení - prý jako vosák. Mé oblečení ladí barevně i ke kolu.

Obrázek

Také jsme byli s Magdalenkou na projížďce. Senza zážitek.

Obrázek

Ale poslední dobou jen sedím u toho pracovního stolu....sákryš už by to chtělo zase to kolo, letos jsem ho dost zanedbával.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 27 listopad 2011 23:13

Úplně se stydím napsat co dělám, když nelepím, protože jsem teď na lepení nesáhl už 10 měsíců...

Přes to to nejhlavnější napíšu. Organizujeme s partou už dlouhodobě neobyčejné letní dětské tábory. Součástí jsou celotáborové hry s každodenními hranými nástupy. Jak jsem se v nich vyřádil já se můžete podívat na můj profil http://kingscross.webzdarma.cz/index.ph ... =vedoHonza

Starám se i o táborové stránky a protože je to pro děti rozhodně lépe a svědomitěji než o tyto. V roce 2011 jsem si dal po čtrnácti letech pauzu, ale v příštím roce plánuju návrat.
Na příběhu celotáborové hry pro příští prázdniny už jsme se několikrát sešli a právě tuto sobotu.

S Vendy mám některou podobnou oblíbenou literauru, třeba Terryho Pratchetta. Nyní jsem objevil ságu G. R. R. Martina Píseň ledu a ohně a jsem z ní, bez přehánění, nadšený.

Uživatelský avatar
Aleš
Příspěvky: 381
Registrován: 12 červenec 2011 19:11
Bydliště: Nivnice

Příspěvekod Aleš » 27 listopad 2011 23:35

TEO, vidím, že jsi na mnohem vyšší úrovni než já "potlesk" ze začátku mně byla brána souzená z hlediska mé decentní nadváhy, ale pak mně to tak chytlo a puberta udělala svoje, že je to nejlepší pozice v jakékoli hře "úsměv od ucha k uchu"

a Cashpickovu zálibu v dětských táborech také obdivuji, také jsem působil asi 3 roky jako vedoucí. je to super pocit starat se o zábavu malých capartů a hrát si jako dítě "mrkající šmoula"

Uživatelský avatar
HAAL.70
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 červen 2010 20:24
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod HAAL.70 » 27 listopad 2011 23:40

Ty,Zdendo,co tam v těch betonech tlačíš?To bude miminko???(smíchy počůranej šmoula).

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 27 listopad 2011 23:42

Jo jo...vychutnat si útočníka to je paráda. A když ten černý placatý nesmysl zůstane pěkně zachycený v pavučinách klepeta, tsss fíha, o to je ten požitek a pocit slasti ještě větší. Já z hokejem a chytáním začal ve svých 16 letech, jako samouk amatér. A drží mě to dones, šak je potřeba se někdy i protáhnout, protože u lepení by člověk jenom kynul a kynul.

A vidíte? Nepotřebuji žádného smajlíka.

Jo Alešku...ukaž to mladýmu. Nemusí jen a jen sedět u stolu a koukat Ti na lepení, nebo dokonce sám lepit. Jen ať se jde taky pěkně proběhnout.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 28 listopad 2011 00:06

No..ještě bych mohl přidat další svou sportovní aktivitu. Je to foceno zhruba asi tak před měsícem. Turnaj veteránů - parádní atmosféra, suprově vychlazený pěnivý mok, hecovat protivníky bylo taky možné, prostě prima odreagování od všedních dní.

Obrázek

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů