HAAL.70,se omlouvá.

Pokecejme o modelech
Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Jirka » 27 listopad 2013 08:06

Henrich Sobotka píše:Jirko odsúdiť je ľahko! Ťažšie je riešiť. Ja netvrdím, že si ban nezaslúžil. Ja tvrdím, že si ho zalúžil, že útočil na Vás. Len príde mi, že dať mu ban na doživotie je dosť tvrdé! Ja by som navrhol aby sa s ním komunikovalo a možno po čase by prišiel na to, že urobil chybu, že v hneve a v afekte sa veci neriešia! Niekomu to príde hneď niekomu to potrvá dlhšie.

Henkie, tys to asi celé nečetl pořádně.
HAAL.70 dostal první trest 1.4.2013, tedy před více jak 7 měsíci. Mohl přispívat, ale jeho příspěvky museli být schvalovány administrátory, měl zakázané SZ a za cca 3 týdny potom jsem mu ještě zakázal úpravu starých příspěvků. Takže měl hodně dlouhý čas na to, aby se zamyslel a omluvil se. Žádnou pořádnou omluvu jsem od něj neviděl, jen urážky a řeči o cenzuře. Že si zato schvalování příspěvků mohl sám, si do dneška podle mne nepřipustil. Myslím, že více jak 7 měsíců by každému mělo stačit na to, aby si ujasnil jestli v tom svém chování, za které dostal trest, chce dál pokračovat a tím pádem tu nemá co dělat a nebo aby se srovnal, omluvil se a začal dodržovat pravidla. Takže ban nepřišel v nějakém afektu, ale až po opravdu dlouhé době.

Pokud by se HAAL.70 chtěl vrátit a omluvit, tak je určitě dost způsobů, jak sem na fórum omluvu dát, i když má svůj účet zabanovaný. V tom případě bychom mu jeho účet odblokovali a mohl by dále na fórum přispívat. To by to ale sám musel nejdřívě chtít. Nevím, jestli má nějaké jiné problémy, ale anii tak by to nebyl důvod k tomu, aby urážel lidi zde na fóru ...

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1351
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Henrich Sobotka » 27 listopad 2013 09:33

Jirko čítal som to pozorne. Dôvody prečo som sa ozval viete tak to tu rozpisovať dalej nejdem. Nevedel som, že sa môže nejakým spôsobom ospravedlniť keď dostal ban. Ak je to možné tak potom už si na ťahu Ty HAAALE! Myslím, že všetci urobili maximimum aby si to mohol byť a prezentovať. O do mňa všetko.
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů