HAAL.70,se omlouvá.

Pokecejme o modelech
Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 570
Registrován: 16 září 2008 21:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Rado Radevicz » 19 listopad 2013 10:09

Tady je galerie Aleše Harazíma, myslím že se všichni shodnem na tom, že mu jde modelařina skvěle.

Aleše znám osobně ze dvou setkání a nemyslím si, že by měl být trestaný vyřazením z kolektivu.. ;) Vypadá to, že problém je v tom, že někteří zdejší forum berou tak vážně, možná někdy až přehnaně, někteří mají sklony si z toho tady dělat legraci. To je ale normální stav, s tím je třeba počítat, jsme svobodní a je třeba se umět domluvit.

Za mě navrhuji Aleše neblokovat, ty Aleši si uvědom že ne všichni jsou schopni nebo ochotni jet na tvojí lehce provokativní vlně a bude po problému.
Vydavatelství Modely F1 - - Formule 1 a sportovní vozy

ninakmis
Příspěvky: 24
Registrován: 22 listopad 2010 15:38
Bydliště: Plzeň

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod ninakmis » 19 listopad 2013 10:39

Aleša takisto poznám osobne a myslím si, že nie je veľa ľudí tatko "zapálených pre vec" tak ako on. Pripájam sa k možnosti ďalšieho jeho zotrvania na tomto fóre. Šancu si určite zaslúži (pokiaľ ju tedy bude chcieť využiť).

Ďourek
Příspěvky: 754
Registrován: 24 září 2003 10:51
Bydliště: Praha 15
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Ďourek » 19 listopad 2013 11:03

Jsem rád, že zaznívají i jiné názory, než jenom odsuzující...

Souhlasím s názorem, že admini zdejší fórum vedou možná až příliš vážně - nedávno jsem tu napsal vtip a použil v něm neslušné slovo a takřka vzápětí byl vyzván, ať se okamžitě omluvím

Uznávám, že zdejší fórum funguje proto, že určitá skupina lidí platí nějaký ten peníz za doménu a titíž lidé tudíž mají rozhodovací právo, na druhou stranu by neškodilo trocha nedhledu - mám dojem, že spor s Alešem přerostl spíše do osobní roviny, ale to je jenom můj subjektivní názor, který se nemusí zakládat na pravdě.

Osobně si myslím, že je v pořádku, když dostávají ban lidé, co dělají modelářské prasárny, ale je dost riskantní, když se začnou lidé vyřazovat za názory - byť se s nimi nemusí souhlasit.

PS: Aleš má teď zablokovaný přístup na toto fórum, takže nemá smysl mu sem psát jakékoliv vzkazy, nedostane se k nim

Uživatelský avatar
hepyno
Příspěvky: 1146
Registrován: 24 říjen 2003 12:16
Bydliště: Trnava

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod hepyno » 19 listopad 2013 11:13

Ja som za aby sa mu udelil ban. Jeho príspevky a opilecké výlevy sa naozaj nedali čítať, urážok sa mi od neho tiež dostalo dosť. Pravidlá (v tomto prípade bod 2e pravidiel) sú jasné a platia pre všetkých rovnako, nech je akýkoľvek modelár, bol upozornený, že pravidlá fóra sústavne porušuje, bol vyzvaný na to, aby svoje správanie upravil, čo neurobil, ba naopak, začal byť čoraz agresívnejší. Ja sa adminom nedivím, že s ním stratili trpezlivosť. Ak nevie svoj alkoholizmus ovládať a potom pláca blbosti, radšej nech tu nie je.

Ďourku tu nešlo len o to, že prejavil názor, ale o to že štval proti národnostiam, vyháňal Rusov preč a kydal na Slovákov, a to si už vyžadovalo zakročiť. Keď tak admini urobili a začali mu preventívne jeho príspevky schaľovať, začal ich urážať. Jasné že ich už v zozname Haal-ových príspevkov nenájdeš, keďže ich admini museli zmazať a nechali to, len to, čo pravidlám neodporovalo. Za názor sa nik nevylučuje, ale za to ako kto správa. Pre niekoľkými rokmi bol na CPM užívateľ s menom nargotron (po bane nargo, potom mu už zablokovali IP). Tiež bol skvelý modelár a nerobil "modelárske prasárny", ale bol nácek a štval proti etnickým skupinám. Rozdiel v tom, čo urobil Haal a nargotron bol iba v tom že jeden bol proti rómom, druhý proti Rusom a Slovákom, a preto ak chcú admini predísť podobným problémom, je ich rozhodnutie správne a malo by sa rešpektovať, veď v prípade Haala, nech sa správa v súkromí keď je triezvy ako chce, nešlo o jediné ale o dlhodobé porušovanie pravidiel.

Tiež ma prekvapuje krátka pamäť niektorých členov, ktorí si už nepamätajú čo tu bolo pred ôsmimi mesiacmi. Prečo ste ho neobhajovali vtedy, keď dostal prvé upozornenie, potom keď neskôr dostal trest v podobe schvaľovania jeho príspevkov a napísania ospravedlnenia, ale až teraz, keď uložené opatrenia neviedli k náprave a ukázalo sa že Haal svoj prístup nechce zmeniť? Za dobrotu na žobrotu sa hovorí a keby mu admini dali ban už vtedy, čo mohli, mohli mať viac než pol roka pokoj.
Dopracovali k tomu, že ak niekto ukradne 1000 korún, je to vlastne v poriadku. Aj keď klamal (a klame ďalej), krádež nepriznal, neospravedlnil sa a peniaze nevrátil, pretože teraz už (možno) nekradne.

galéria cashpick

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 19 listopad 2013 12:14

Je fakt a vzpomínám si co tu před osmi měsíci proběhlo a už tenkrát jsem se divil,že se Aleš takhle rozdováděl a nechal se unést emocema.Bavil jsem se s ním o tom že to bylo zbytečný a už nemohu ovlivnit,zda si z toho něco vzal nebo né.Je to škoda,ale je pravda že každý strůjcem svého štěstí.Je to tu o modelech a lepení a to by se mělo dodržovat.Aleš i přesto jak to tu pro sebe pohnojil,mým kámošem zůstane,ale je škoda pokud své nálady řídí alkoholem .To se nelíbí ani mě a taky jsem pivař.A jestli je Aleš opravdu alkoholik(čemuž já moc nevěřím),tak to už je jeho problém a musí si to srovnat sám.
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 570
Registrován: 16 září 2008 21:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Rado Radevicz » 19 listopad 2013 12:18

To je právě Viktore to, co se z cashpicka vytratilo. Chybí tady lidská rovina, podívejme se pravdě do očí, kolik lidí tady aktivně komunikuje, přispívá stavbami, pět-sedm lidí a to jsou jen tzv. beta testeři, to je velmi špatný výsledek. A kde je zbytek, prostě normální modelář a proč tomu tak je bychom se měli ptát a ne se vozit po jedinci, který asi ztratil na chvíli v životě balanc, kopat do někoho kdo je na kolenou není zrovna fér.

Je to tady samé vzájemné napadání, nebo se řeší warez, i ti kteří warez sami vyhledávají, stahují a tím ho podporují, to bychom koukali na ty jména.. :!:

Moc se mi tady nechce přispívat, dokonce ani ohlašovat novinky.
Vydavatelství Modely F1 - - Formule 1 a sportovní vozy

Uživatelský avatar
hepyno
Příspěvky: 1146
Registrován: 24 říjen 2003 12:16
Bydliště: Trnava

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod hepyno » 19 listopad 2013 12:34

Rado, ale toto nie je prípad jedinca, ktorý na chvíľu stratil v živote balans, ale o jeho dlhodobé správanie. A pritom mu bola daná možnosť svoje správanie zmeniť, čo využil len na ďalšie nevhodné správanie.

Ako si si všimol ja tu už svoje modely radšej neprezentujem práve kvôli tomu, že toto fórum je niekde inde ako bolo vo svojich začiatkoch čo sa o.i. prejavuje v tom ako je rozdelené na rôzne tábory, pričom ten druhý nepríjma (neakceptuje) cudzí názor už len z princípu len preto že je "náš", bez ohľadu na jeho obsah a zdôvodnenie. A aj to že niekto sa môže po druhom voziť a je to v poriadku a ak sa niekto ozve na jeho podporu, stane sa tiež terčom útokov - spomeň si na posledný flame ktorý sa spustil pri GP teame, keď ma začal Pavel obviňovať z niečoho čo sa nikdy nestalo a to len preto, že som sa postavil na andyho stranu, bez toho aby som sa Pavla nejakým spôsobom dotkol. Pritom ruku na srdce, viem aspoň o desiatich užívateľoch, ktorí by mali k modelom GP teamu pripomienky (proti ani nie piatim, ktorí ich bezhlavo obhajovali a urobili trikrát väčší hluk), ale radšej ostanú ticho a povedia si to na skype alebo pri pive, ako by sa tu mali s niekým naťahovať. Potom sa samozrejme vytratí aj súdržnosť a radosť.

Inak aj táto diskusia je toho dôkazom - admini sú tí, ktorí sú za toto fórum zodpovední a keď sa rozhodli, namiesto rešpektovania rozhodnutia je ich rozhodnutie spochybňované.
Dopracovali k tomu, že ak niekto ukradne 1000 korún, je to vlastne v poriadku. Aj keď klamal (a klame ďalej), krádež nepriznal, neospravedlnil sa a peniaze nevrátil, pretože teraz už (možno) nekradne.

galéria cashpick

Ďourek
Příspěvky: 754
Registrován: 24 září 2003 10:51
Bydliště: Praha 15
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Ďourek » 19 listopad 2013 13:06

Rozhodnutí adminů není zpochybňováno, je pouze přezkoumáváno, protože společnost, která vládcům vše odkývá, aniž by požadovala vysvětlení, za chvíli zjistí, že může pouze držet hubu a krok.
Proto chceme vědět proč a chceme vidět trochu důkazů, že tomu tak bylo a že se nejedná pouze o osobní rovinu.
Co si budeme povídat - mám za to, že někteří jedinci moc rádi vzali za vděk Halovou tvrdohlavostí.

Na pravidlo 2e dokážeme vyloučit víceméně každého z nás, stačí aby někdo napsal, že za všechno můžou mimozemšťani a může to při troše důslednosti být vzato jako nenávist ke konkrétní skupině obyvatel.

Co se týče Andyho, ten se v tom vykoupal sám - a já chci věřit, že jenom vlastní neobratností.

Jak píše Rado: z tohoto fóra se vytrácí lidská rovina... začalo to opravováním pravopisu, pokračovalo zakázáním smajlíků, protože jednomu z adminů se zdálo, že jich uživatelé používají moc. Když se nováček na fóru zeptá na něco, co už tu kdysi bylo diskutováno, dostane arogantní odpověď, aby si to v těch starších tématech našel, jiní jsou peskováni za neostré fotky i za neúplně povedené výtvory...


Přesto všechno si na rozdíl od Rada myslím, že sem přispívá stavbami lidí dost a dokáží mnohými výtvory inspirovat.... Hal patřil mezi ně
Znovu připomínám: search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&author_id=344 1055 příspěvků... a nikde tam nevidím nic pro pravidlo 2e

Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 570
Registrován: 16 září 2008 21:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Rado Radevicz » 19 listopad 2013 13:12

Tak pojďme a udělejme z cashpicka zase místo, kde se budou lidi scházet rádi, to nemusí být takový problém.

Pokud se objeví podezření z warezu, tak doporučuji adminům s dotyčným řešit osobně přes SZ, protože jakákoliv veřejná diskuze tady na toto téma nemá smysl.

Co se týče Aleše, stalo se, pojďme dál, nemá cenu po sobě dál poštěkovat, rozhodnutí je na adminech, jejich rozhodnutí nechci zpochybňovat.

Pokud má někdo výhrady k adminům, ti je musí přijmout s nahledem a posoudit, pozor nelze se urazit a začít to lidem vracet.. ;)
Vydavatelství Modely F1 - - Formule 1 a sportovní vozy

Uživatelský avatar
Novis
Příspěvky: 1004
Registrován: 10 leden 2007 19:10
Bydliště: Chlum (Křemže)

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Novis » 19 listopad 2013 13:55

Tohle fórum je vizitkou nás všech!
Pokud si dobře pamatuju, tak HAALovi tu vadila přítomnost ruských kolegů (plácal něco v tom smyslu, že tu nemají po '89 už co pohledávat) - tehdy jsem se za jeho kecy styděl .
Pokud HAAL neumí pochopit, že ani jeden z těch kluků, kteří v Rusku tvoří modely, tu v '68 nebyl, tak se na mě nezlobte, pak má problém.

Také bych tu raději viděl debatu nad modely a přátelskou atmosféru.
Je to jen na nás :!:
Galerie

Na stole:
F2003 GA, F2004, FW08C, FW11B, MP4/4, MP4/7A, 312T
Lakovna:
Tyrr 006, 008, 018, 126CK, F2000, F2002
Pod stolem (u ledu):
FW07, FW11, Tyrr 023

Uživatelský avatar
hepyno
Příspěvky: 1146
Registrován: 24 říjen 2003 12:16
Bydliště: Trnava

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod hepyno » 19 listopad 2013 16:02

Ďourek píše:Znovu připomínám: http://www.cashpick.cz/forum/search.php ... hor_id=344 1055 příspěvků... a nikde tam nevidím nic pro pravidlo 2e

Ďourku, skús sa odosobniť a znova si prosím prečítaj moje príspevky - príspevky ktoré porušovali článok 2 písm. e) pravidiel boli zmazané. Admini sú za toto fórum zodpovední a z toho dôvodu tu nemohli nechať príspevky, ktoré ak už nehraničia s trestným činom podnecovania nenávisti, sú minimálne priestupkom proti občianskemu spolunažívaniu. Ako majitelia domény a správcovia fóra by aj oni boli braní na zodpovednosť. Prečo si potom chceš uzurpovať právo kontrolovať ľudí, ktorí vzali na seba tú zodpovednosť spravovať fórum, či konali v najlepšom záujme tohto fóra? A keby aj to čo sa udialo odvtedy prezentovali osobne neverím, že by si vzhľadom na svoj vzťah k Haal-ovi, ktorý si tu už deklaroval, tieto dôkazy nezaujate akceptoval (ospravedlňujem sa Ti, ak sa v tomto mýlim).

Ak si, na rozdiel napr. od Novisa, už nepamätáš, čo sa udialo pred ôsmimi mesiacmi je Tvoj problém. Opakujem, že vtedy NIK proti konaniu a rozhodnutiu adminov nenamietal, prečo by sa malo rozhodnutie adminov preskúmavať s odstupom času keď si už zabudol na to, čo k nemu viedlo? A nehovor, že si toto rozhodnutie nepostrehol - vzhľadom na jeho umiestnenie Ťa to skôr usvedčuje z ignorácie sekcií s pravidlami ako nevedomosti.* Ak si ho chcel obhajovať, možnosť si mal už vtedy, rovnako ak je taký dobrý kamarát, ako tvrdíš, mohol si mu za ten čas chlapsky dohovoriť a určite by na Tvoj príhovor dal. No už vtedy to bolo na ban a aj keď admini prejavili dobrú vôľu a dali mu šancu uviesť veci do poriadku, Haal svojim správaním naďalej ukazoval, že si druhú šancu nezaslúži a s obhajobou tak ideš takpovediac ako s "křížkem po funuse".
Môže byť kamarát, môže byť dobrý modelár, čo aj sám uznávam, ale správanie, ktoré prezentoval na fórum nepatrí a tiež si myslím, že aj to je jednou z príčin, prečo je tu atmosféra ako je.

Nemám túžbu ani potrebu sa s niekým naťahovať o svoju pravdu, pri čomkoľvek čo by som napísal, by som sa odvolával na skôr napísané, a tiež by som radšej videl diskusiu nad modelmi, preto je tento príspevok z mojej strany posledný. Ak má niekto túžbu mať posledné slovo, znova verklíkovať bez porozumenia skôr napísaného to svoje, nepriniesť žiadnu pridanú hodnotu a viesť diskusiu, ktorá aj tak nikam nevedie, nech sa páči.

*Aj ostatnými dnešnými príspevkami ukazuješ, že pravidlá si u Teba skôr zaslúžia výsmech ako rešpekt. Že Ti je jednoduchšie sa vysmievať pomerom, spochybňovať niekoho s iným názorom, prezentovať sa za každú cenu, tvoriť dusnú atmosféru, ako sa zmeniť a niečím zmysluplným prispieť k veci. A potom sa divíme, ako sa sa tu veci majú, keď sa potom nerešpektujú nielen nepísané, tak i písané pravidlá.
Dopracovali k tomu, že ak niekto ukradne 1000 korún, je to vlastne v poriadku. Aj keď klamal (a klame ďalej), krádež nepriznal, neospravedlnil sa a peniaze nevrátil, pretože teraz už (možno) nekradne.

galéria cashpick

Ďourek
Příspěvky: 754
Registrován: 24 září 2003 10:51
Bydliště: Praha 15
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Ďourek » 19 listopad 2013 16:45

Sorry Hepyno, ale zřejmě jsi nečetl můj druhý příspěvek v tomto vlákně, tak ti ho ještě jednou připomenu:

Ďourek píše:Ok ... já do toho samozřejmě nehodlám kecat, ale s HALem jsem si rozuměl a jeho modely mi přišly velice inspirativní.

V této chvíli mi jde o to, že když se podívám sem:
search.php?author_id=344&sr=posts
Tak nevidím nic, co by odporovalo pravidlům fóra... Chápu, že to asi bylo vymazáno..

Možná by nebylo od věci některé příspěvky odtajnit. Předpokládám v uzamčené podobě, aby každý viděl, že vyloučení jsou lidé, kteří se opravdu prohřešili proti pravidlům.
Podobně jako je tomu v tomto vlákně: viewtopic.php?f=2&t=1530

Berte to jako návrh...


Takže: Vím (respektive tedy chápu), že byli smazané a ve vší slušnosti jsem navrhoval, aby je nechali odtajněné v nějakém uzamčeném souboru, aby se každý mohl přesvědčit, že vlezl na fórum, které vylučuje lidi opravdu za to a to - podobně jako tu zůstalo vlákno s Blazovým prohřeškem - to je podle mě ideální - to k částo prvního odstavce.

K té druhé části: Právě proto, že mě toto fórum zajímá a není mi lhostejné, jak se vyvíjí si myslím, že každý z nás by neměl jenom pasívně přijímat rozhodnutí vedení, ale měl by se k nim aktivně vyjadřovat. Je jasné, že nakonec budu respektovat rozhodnutí adminů - to jinak nejde, ale na druhou stranu opravdu dobrý admin si dokáže přečíst názory "z podzámčí" a dokáže své postoje logicky vyargumentovat.

Proč se ozývám až teď? To je vcelku jednoduché - dosud měl podmínku, což není nic strašného, jako každý jsem očekával, že po nějaké době hlavy vychladnou. Snad cítíš ten rozdíl, mezi omezením působení a "trestem smrti". Zvláště pokud se jedná o někoho, kdo tu působil léta a má více než 1000 příspěvků (těch nesmazaných).

Na závěr bych jenom dodal, že na mě nepůsobí moc demokraticky, když někoho v úvodu svého příspěvku jmenovitě oslovíš a závěrem článku mu nedáš ani příležitost, aby Ti odpověděl. Respektive tedy napíšeš, že od Tebe je to již vše a všechno, co napíše Tvůj oponent je jenom snaha o poslední slovo - takhle se diskuze, dle mého skromného názoru, nevede

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Jirka » 19 listopad 2013 19:49

Chcete vědět za co byl ban? Většina je toho sice smazaná, ale jen malá ochutnávka:

Jeden z jeho podpisů než mu bylo odňato právo ho používat. Měl ještě jeden, ale ten se pro naše potomky nezachoval:
HAAL.70 píše:---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podpis
------
1945,sověti násilní naše ženy
1968,sověti násilní náš národ
2000.čobolové násilní a berou nám práci.
milujeme sovětočoboly.

Tohle ti Yanno nevadilo?

Souhlasím s tím, co Rado napsal ovšem s výhradou:
Rado Radevicz píše:Tak pojďme a udělejme z cashpicka zase místo, kde se budou lidi scházet rádi, to nemusí být takový problém.
...
Pokud má někdo výhrady k adminům, ti je musí přijmout s nahledem a posoudit, pozor nelze se urazit a začít to lidem vracet.. ;)

Opravdu si myslíte, že mám jen tak přejít třeba to, co HAAl.70 vepsal v pátek dne 19.4.2013 ve 22:47 do svého staršího příspěvku?
HAAL.70 píše:Obrázek [url=http://www.papirove-modely.cz/phpsource/full-image.php?show.papirove-modely.cz/img/upload/modely/ensign-174/201202081pg[/img]http://www.papirove-modely.cz/phpsource/full-image.php?show.papirove-modely.cz/img/upload/modely/ensign-174/201202081pg[/img[/url]

[url=http://www.papirovykuřmiprdelhořickoutrubičkouz,pacovkejce/full-image.php?showfoto=149692][img]http://www.papirove-modely.cz/img/upload/modely/ensign-174/20120208164727url=http://www.papirove-modely.cz/phpsource/full-image.php?showfoto=149693][img]http://www.papirove-modely.cz/img/upload/modely/ensign-174/2012020[/url]

A oba sourozencí :roll: .

[url=http://www.papirove-modvesničanage.php?showfoto=149694][img]http://www.papirove-modely.cz/img/upload/modely/ensign-174/20120208hovnozpacovav.jpg[/img][/url] [url=http://www.papirove-modely.cz/phpsource/full-image.php?showfoto=149695]Obrázek[/urlhovnozpacova

Těch upravených příspěvků bylo víc, tohle je jen jeden z nich. Tenkrát svoje příspěvky rozhrabal tak, že jsem je dával celou sobotu dohromady, abyste o jeho modely nepřišli.

Přesto všechno jsme ho zde nechávali a čekali, jestli se umoudří a omluví se. V momentě, kdy napsal:
HAAL.70 píše:HAAL.70 se omlouvá.

jsme byli ochotni mu práva za určitých podmínek vrátit, ale jeho další příspěvek
HAAL.70 píše:Zdendo,máš-li chutě,schvaluj.Páchej cenzuru.U nás v rodině jsme na tyhle komunistický vylepšenosti navyklí.Proti gustu,žádnej dišputát.
Jinak,nemam kontakt na Jirku.

nás přesvědčil o tom, že už opět jede ve starých kolejích a že si z toho žádné poučení nevzal.

HAAL.70 kdysi kdesi napsal, že do hospody chodí jen v pátek a v neděli. Kupodivu všechny jeho prapodivné výplody se na fóru objevily v pátek a nebo v neděli večer. Souhlasím, že je to výborný modelář a že tu bude chybět, ale to neznamená, že si může dovolit všechno.

A ještě k té atmosféře na fóru: nesvádějte to na administrátory a sáhněte si sami do svědomí. Kolikrát jste se tu už zhádali takovým způsobem, že jsme to my admini museli uklidňovat? Pokud by to bylo jen o modelaření, dejme tomu, ale proč do hádek musíte vnášet i svoje sympatie a antipatie? To se pak dá zarazit jedině uzamčením vlákna a jeho promazáním. Pak ale zase nadáváte adminům, že provádějí cenzuru.

Já sám se zde snažím věci řešit domluvou v klidu a míru a pokud mne něco opravdu nadzvedne, tak nechám svoji reakci až na druhý den. Zatím se nestalo, že bych za 24 hodin nevychladl a nevyřešil věc v klidu. Možná by mnozí zde měli dělat to samé ....


Mimochodem - tohle není o HAALovi a mně, jak se to mnohým bude zdát. Ve stejné době se HAAL.70 prezentoval podobně i na fóru CPM a dopadl tam úplně stejně jako tady. A to ho řešil úplně jiný adminstrátor ...

Uživatelský avatar
Rado Radevicz
Příspěvky: 570
Registrován: 16 září 2008 21:06
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Rado Radevicz » 19 listopad 2013 20:39

K tomu se nedá nic moc napsat, asi měl opravdu temno před očima. To jsou online volné diskuze, každý si může napsat co chce, kdy chce v jakémkoliv stavu a bez trestu.

Je to opravdu na každém jak se bude chovat, ale jak se zde již psalo, tohle místo je společná vizitka nás všech. Záleží na rozhodnutí administrátorů.

Za sebe bych dal Alešovi ještě jednou důvěru bez omezení, bez mazání, napomínání, poznámek a pošťuchování. Pokud o to nebude napodruhé stát, tak to bude jeho konečná volba. Psychologickou poradnu tady asi otvírat nebudeme.
Vydavatelství Modely F1 - - Formule 1 a sportovní vozy

Ďourek
Příspěvky: 754
Registrován: 24 září 2003 10:51
Bydliště: Praha 15
Kontaktovat uživatele:

Re: HAAL.70,se omlouvá.

Příspěvekod Ďourek » 19 listopad 2013 20:55

Ahoj Jirko, díky za věcnou reakci.

Měl bych k tomu pár věcí - samozřejmě taky v klidu a míru:

Chápu, že dělat administrátora není úplně jednoduché. Na druhou stranu s myslím, že hádky jsou v pořádku - je vidět, že lidem jde o věc. Kolikrát možná prospěje,když se lidé pohádají a vyříkají si věci do posledního slova, protože když spor není ukončen (nebo je ukončen uměle zásahem shora), tak stejně v jedné straně zůstane křivda a ta zase bude eskalovat při první příležitosti. Jenom bych uživatele nutil aby se zhádali do krve v sekci "tlachárna"

Ale k věci: HAAL.70 je první vyloučený za něco jiného, než za Warez, proto je logické,že se okolo toho strhla diskuze (hádkou bych to ještě nenazýval). Já HAALa neobhajuji, protože si nepamatuji, co napsal a teď to nelze dohledat a to je myslím jádro pudla: včera - tj. v den kdy byl udělen ban - už nebylo nikde dohledatelné, za co se tak stalo. Takže bych navrhoval mít zde sekci: "Hříšníci"a tam by mohly být uzamčené diskuze, které k banu vedly. Nejenom příspěvky toho, co byl potrestán - kompletní diskuze, ať je třeba i vidět, kdo ho k tomu vyprovokoval. Přístupná může být třeba jenom pro registrované a to ještě pod heslem, které si lze vyžádat, pokud o to uživatel stojí

Byla tu řeč o pravidlech, tak se opřu o ně: Máme tu pravidlo 2g: Při vážném porušení pravidel, může být nick daného uživatele zablokovaný a příspěvky porušující pravidla smazané, případně přesunuté do skryté sekce, pro případné projednání se zainterovanými stranami.

Tohle pravidlo bych navrhoval změnit tak, že "vždy při vyloučení budou příspěvky porušující pravidla a vedoucí k vyloučení přesunuta do skryté sekce" (přístupné pod heslem - a tak dále - je to jenom návrh)

Abych tenhle návrh podepřel dalším pravidlem, použiji pravidlo 5b) Pokud registrovaní uživatelé s pravidly nesouhlasí, mohou vyvolat jejich změnu. (kráceno)

Tímto bych tedy zároveň chtěl ukázat Hepynovi, že pravidla ctím a chovám se přesně podle jich.

Zároveň bych chtěl upozornit na to, že v pravidlech máme v odstavci 2 pododstavce e, f, g dvakrát - doposud na to nikdo neupozornil, z toho je vidět, jak je všichni čteme (to jenom tak pro odlehčení tématu ;) )

A když už jsme u toho "odlehčení" a zároveň vidím i Radův názor, napadá mě: Nebylo by v silách adminů Halovi znemožnit přístup v pátek a v neděli? Tohle berte jako vtip, prosím :)


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů