Modely z METMANIE

Pokecejme o modelech
standaborec

Modely z METMANIE

Příspěvekod standaborec » 27 srpen 2008 22:30

Ahojte. Som začínajúci modelár mám za sebou jeden model druhý staviam a chcem sa spýtať či sa mi oplatí stavať modely z Metmanie ? Postupom času si určite budem modeli kupovať ale chcem sa vyhnúť tomu aby som si kúpil model za 200 korún a hneď pri prvom kroku niečo dosr.l . Preto sa chcem naučiť lepiť na free modeloch z internetu a tak sa ešte raz pýtam či sú pre mňa ako začiatočníka vhodné modely z Metmanie. Ďakujem pekne za pozornosť a vaše odpovede.

Honza
Příspěvky: 449
Registrován: 29 září 2003 07:50
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Honza » 28 srpen 2008 06:13

Myslím že modely z Metmanie nejsou dobrým příkladem. Jestli chceš něčím začínat, sežeň si vystřihovánky z ABC, na nich jsou nejlépe vidět standartní postupy se kterými se budeš setkávat i u dalších českých vystřihovánek.

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 28 srpen 2008 07:16

A dále bych doporučil free modely našich českých autorů, dostupné na NETu. Jsou konstrukčně stejné, jako ty které si časem začneš kupovat, a na nich se dá naučit a získat praxi. Když se ti na nich něco nepovede, budeš si moci vše znova vytisknout a lepit odzačátku s předpokladem že nezopakuješ ty samé chyby jako při prvním lepení. Na tomto diskusním foru je vlákno, zaměřené právě na tyto free modely.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 28 srpen 2008 08:25


standaborec

Příspěvekod standaborec » 28 srpen 2008 11:12

Ďakujem vám všetkým za odpovede, ktoré som očakával len som sa potreboval uistiť. Free modely od Petra Špinlera mám stiahnuté takže už len lepiť. A ešte by som vás poprosil (ak máte) či mi niekto nemôžte zaslať na mailovú schránku (standaborec@azet.sk) ten model McLarenu ktorý bol stiahnutý z internetu a teraz nie je dostupný. Ďakujem.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů