24 hodinovka 2019- Ready to (re)start

Modelářské výstavy, setkání modelářů, 24 hodinovky a další paralelky
Turco
Příspěvky: 795
Registrován: 06 červenec 2009 13:54
Bydliště: Humenné

Re: 24 hodinovka 2019- Ready to (re)start

Příspěvekod Turco » 27 prosinec 2019 21:04

Gratulujem chlapci, máte môj rešpekt a obdiv. Super.

Uživatelský avatar
St. Louis
Příspěvky: 15
Registrován: 05 leden 2017 10:38

Re: 24 hodinovka 2019- Ready to (re)start

Příspěvekod St. Louis » 27 prosinec 2019 21:11

Gratuluji k dojetí do cíle. Renému a Lukášovi.
Jirkovi držím palce, ať to zvládne.

Díky všem za krásný včerejší den.
Byla to zajímavá zkušenost, jak s Ábičkovským modelem, tak vlastně celkově se závodničkou.
Vždy si podobnou akci chci co nejvíce užít, ale v určitých fázích mi to moc nejde. :-) Sice se snažím být nad věcí, ale občas se objevují chvíle paniky střídající chvíle radosti a obráceně. :-) Vůbec si nedokáži představit, že bych v takových podmínkách stavěl nějaký složitější model, jako Lukáš nebo Jirka. Smekám.

Díky za tuhle akci. Pokud by se zadařilo i na přesrok, tak si ji rád zopakuji. :-)
"Úsměv tě nikdy nezabije."

Jirka Z.
Příspěvky: 59
Registrován: 11 březen 2013 14:34

Re: 24 hodinovka 2019- Ready to (re)start

Příspěvekod Jirka Z. » 27 prosinec 2019 21:44

21:30 - 24 hodin

Čas vypršel a podle očekávání model není dokončen. Jaguar byl nepojízdný zatlačen zpět do garáže. Mechanici se ale rozhodli práci na něm nevzdat a i když bez dozoru kamer, tak vůz dokončit. Rozpracovaná jsou zadní kola. Chybí dodělat zadní část vozu, přední kola a nějakou droboť zejména v zadní části (celkem asi kolem 40 dílů, z toho víc jak polovina jsou díly kol).
Obrázek

Děkuji všem, kdo se rozhodli oživit tuto skvělou tradici a kdo se zúčastnili. Gratuluji všem, kdo model dotáhli do konce. Doufám, že příště se pojede dřív než za čtyři roky.

Jirka Z.

Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 256
Registrován: 25 září 2003 14:47
Bydliště: Brno

Re: 24 hodinovka 2019- Ready to (re)start

Příspěvekod Lukáš » 14 leden 2020 22:06

Sluší se, abych své vánoční snažení zakončil poněkud důstojněji. Přes víkend jsem model nalakoval a zde jsou konečné fotky. Dodatečně jsem přidal ještě naznačení hadic k předním brzdám, při samotné stavbě jsem se na "tuning" omezil pouze v rozsahu prořezaných disků kol a zrcadlové fólie na zpětná zrcátka.

Obrázek

Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů