Papírové jaro 2015 - Praha, 10.-11.4.2015 - Mistrovství rep.

Modelářské výstavy, setkání modelářů, 24 hodinovky a další paralelky
Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 678
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Papírové jaro 2015 - Praha, 10.-11.4.2015 - Mistrovství rep.

Příspěvekod Jirka » 21 březen 2015 16:23

Převzato z fóra CPM:
Standa F. píše:Jaro = papír = Praha


Přátelé, již po osmnácté jste zváni do Prahy, na Jižák. Vážená kolegyně Monča Messnerová z "domečku" a její gang zběsilých pomocníků se vás už nemůže dočkat. Letošní akce se bude lehce odlišovat od předchozích, a sice tím, že nám připadlo uspořádat:

Mistrovství republiky papírových modelářů (...v rámci objektivity bude Brzdič se svou lokotkou odchycen četou rychlého nasazení už u Jihlavy a bude mu předvedena názorná ukázka cvičení s plamenometem). Všichni znalí, školení i neškolení rozhodčí - přijeďte určitě! Registrace - viz propozice níže, na konci.

Na trhu je vskutku halda moderních modelů vozů Tatra - i rozhodli jsme se na počest hlavního rozhodčího Mistrovství, dr. Honzy Bruthanse, ovšemže i dalších autorů úžasných tater, vyhlásit doprovodnou akci - volnou soutěž Vozy TATRA v papírových modelech. Výběr nejlepších prací provedeme formou poučeného líbí/nelíbí, ve věkových kategoriích.

Další zpestření soboty mají na starost militantní miniaturisté se svým kokosovým Miniořechem a rovněž Muzeum MPMPM, které věnuje cenu v subjektivně zabarvené soutěži
o nejoriginálnější / nejzajímavější papírový model.

:arrow: Přihlášky soutěžních modelů - uvidíme, zda se nám (Františkovi) podaří odladit elektronickou formu přihlášky. Na mistrovskou soutěž si každopádně můžete předem vytisknout úplnou přihlášku s hodnotící tabulkou:

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tož, dondite šici! 8-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host