Předělávka Minardi M02 na Minardi PS01 - jde to?

Úpravy a doplňky k jednotlivým modelům. Ctěte zásadu, co nový model to nové téma.
Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Předělávka Minardi M02 na Minardi PS01 - jde to?

Příspěvekod Standa » 15 květen 2006 21:57

Mam takovej dotaz ...
A) byl velký rozdíl mezi vozi Minardi M02 a PS01? přijdou mi dosti podobné ne-li stejné - jistě pár změn dosšlo ... ale mě by to zajímalo spíš ve smyslu k modelu M02 a monopostu PS01 ze začátku sezony ...
B) Dále jak by bylo nejlepší tuto upravu dělat? - z naskenované formule nebo z toho volně stažitelného pdfka? A jaký je pro to nejvhodnější (co do šance na dobrý výsledek ale i dobrého ovládání ) program?
P.S.: 1) - nějaký fotky mám - ale nepohrdl bych dalšíma
2) - mám to v plánu jen ryze pro svou osobní potřebu (jeslti to teda někdy udělám :roll: ) ale s případnými pomocníky (foto atd.) bych ten vysledek pochopitelně sdílelObrázek

Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Standa » 15 květen 2006 22:07

Obrázek

Uživatelský avatar
Achard
Příspěvky: 160
Registrován: 24 září 2003 10:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Achard » 16 květen 2006 10:43

Nebylo by lepší domluvit se s Petrem Špinlerem, jestli by ho nepředělal? Jednak má lepší možnosti a druhak žádný autor není rád, když se mu někdo hrabe do modelu...

fefee

Příspěvekod fefee » 16 květen 2006 11:12

Já si osobne myslím že skôr či neskôr to Petr udelá, a vydá ho sám.
Takže v tom to smere by som sa s tým zbytočne nezaoberal, ale ak si to chceš spraviť predsa len sám a pre seba tak môžeš. Upraviť sa dá každý model, záleží len na tebe ako si šikovný. Hodne zdaru... :D

Uživatelský avatar
Bugatti
Příspěvky: 196
Registrován: 05 duben 2006 09:16
Bydliště: Banská Bystrica

Hmm

Příspěvekod Bugatti » 06 červen 2006 10:16

Ja suhlasim z fefeem. Tiez si upravujem modely na svoje verzie. Napriklad teraz dokoncujem McLaren M23 Nelson Piquet vo farbach Chesterfield z roku 1978. Je to model len pre mna a autor sa nemoze hnevat ze si robim vlastnu upravu ked mi model ktory vysiel nevyhovuje. ked ho nahodou vyda aj tak si ho kupim pretoze jeho verzia bude lepsia.
Galériu mojich modelov nájdete na: http://papierovemodelarstvo.webnode.sk

Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Standa » 07 červen 2006 15:39

no tak jsem si zběžně prohlížel fotyk obou vozů a mám takový dojem - že PS 01 měla některý výraznější odlišnosti oproti M02


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host