Vzorky pneu k ferrari 158 a 1512 laserem vypálené

Úpravy a doplňky k jednotlivým modelům. Ctěte zásadu, co nový model to nové téma.
fefee

Příspěvekod fefee » 02 leden 2007 13:42

No tak som ti už poslal objednávku na sz.
Prepáč ale nevidím rozdiel medzi natretou pneu AGAMOU a nenatretou pneu. Zdajú sa mi rovnaké...

Tak isto mám záujem o to, aby tieto dezény boli automaticky ponúkané aj k modelom v PKAA shope za príplatok. :wink:

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 02 leden 2007 16:23

Ono se totiž podařilo panu vedoucímu z grafického studia najít takový papír,který je barvou téměř schodný s nakonec nabarveným běhounem pneumatiky AGAMAckou barvou pneumatik.Proto nevidíš žádný rozdíl.Když ale držím nenabarvenou a nabarvenou pneu v ruce a mám dost dobrý barvocit očí,tak rozeznám strašně minimální rozdílek v odstínu těchtou dvou zkoumaných pneumatik.Na Ferrari 1512,co zde prezentuji,zatím běhouny nemám nabarvené,protože chci barvit až více kol pohromadě.Abych zbytečně neotvíral plechovičku s barvou a rozmýchával pigment a tím i rychlému stárnutí barvy v plechovičce a přístupu vzduchu do ní a tak i k jejímuhoustnutí a tvrdnutí.Ona když víčko přesně netěsní,tak zrosolovatí a přidáním ředidla už se kolikrát nedá zachránit.Když jsem 1512-tku dodělal a začal se jí kochat,řeknu Vám měl jsem uvnitř hrudníku takový zvláštní chvění a snad i slzy na krajíčku - no a konstatoval jsem sám pro sebe - přeci jen model s takto udělanýma koly dostal jiný nádech a atraktivitu.Přeji hezký den.Zdenda.

Bude ale problém,když se nepodaří sehnat papír této tmavě šedočerné barvy a gramáže a bude se muset pálit dezén do bílého papíru,z toho mám těžkou hlavu.To by si i ostatní musely pořídit vhodnou barvu k nabarvení.Zatím na objednané dezény papír ještě máme a něco malinko navíc.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 01 únor 2007 15:22

Dobrá zpráva.... :lol: podařilo se sehnat papír dostatečný k vypálení požadovaného dezénu.Doladí se nějaké drobnosti a bude jej dosti pro další a další běhouny. :P Zdravím a přeji hezký den.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
René
Příspěvky: 803
Registrován: 30 listopad 2003 23:20
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod René » 01 únor 2007 20:15

A bude to v Brne k zakúpeniu? Moje pokusy strihať behúň ručne sú zatial neuspokojivé, skúsim to ešte so skalpelom ale je to na ...

Slimm
Příspěvky: 188
Registrován: 02 srpen 2006 07:35
Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Slimm » 01 únor 2007 21:56

Mě by spíš zajímalo, zda bude možnost vzorky dokoupit jako doplňky na e-shopu. V únoru by údajně měla být nová nabídka modelů, tak bych to k tomu přidal ať je to za jedno poštovné. :-)
F1 je závislost, modely F1 ještě větší :-))
Navštivte http://gp-team.ezin.cz/

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 02 únor 2007 12:22

Slimm píše:Mě by spíš zajímalo, zda bude možnost vzorky dokoupit jako doplňky na e-shopu. V únoru by údajně měla být nová nabídka modelů, tak bych to k tomu přidal ať je to za jedno poštovné. :-)


No...... zatím jsem nechal udělat várku běhounů na ferrarka a brabhamy,tak aby byla pokryta poptávka pro modeláře,kteří si objednali.Vypadá to,že do Brna přivezu i pár(říkám pár)sad navíc.Je rozjednána další spolupráce na plánované nové modely od FT a na stávající modely F158,F1512,BRM P83 a BT26 se v Brně snad dohodne jejich dodělání dalších nějakých sad,ale to určitě podle ohlasu a zájmu Vás ostatních co se rozhodnete poté co uvidíte konečný výsledek v reálu.Prodej a pořízení bude nejspíše pak realizováno přes vydavatelství PKAA. 8) Přeji všem hezký a příjemný víkend.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
11111
Příspěvky: 1697
Registrován: 30 září 2003 11:40
Bydliště: Vikýřovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 11111 » 02 únor 2007 15:47

Jen uřesním ... Na všechny vozy dosud vydané a budoucí verze F158 a F1512 poptávejte prosím vypálené vzorky pneumatik u TEOa. Pokud se v budoucnu opět FT rozhodne k vydání modelu či modelů v ofsetu, hodlám ve spolupráci s TEOem připravit na 1/2 vydání vypálené vzorky pneumatik. V modelshopu by potom měla být nabídka "s" i "bez".
retuš a kompletace:
F158 1965, F1512 1964, L49 1967, L49 1969
tmelení-broušení:
L72E 1975, B190 1990, Lola T97/30 1997, BAR002 2000
hrubá stavba:
F60 2009, F312B 1970, FW30 2008, MS80 1969

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 12 únor 2007 13:32

Tak se nám čas do papírového království krátí a naposledy upřesním objednané běhouny které Vám budu v Brně předávat.Pokud nebude něco souhlasit,tak se mi ozvěte co nejdříve.Pár sad budu mít nejspíše i navíc.
Takže:
.....................Ferrari 158 a 1512 .........BRM P83 a Brabham BT26.....Převzal

11111 Šíma J.............2............................................2..................... poštou
Bernie.......................1............................................1
Cashpick...................2............................................1
fefee.........................3............................................5
Hepyno...................5 + 2.....................................5 + 2
Jerry..........................4............................................4
Kašpi.........................1............................................1
kvr............................3............................................2
NovakV......................2............................................1
Ryba Ivan..................3............................................4
Tomys........................4............................................2

Přeji hezký den.ZD
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 20 únor 2007 07:12

Hezký dobrý den pánové.Tak s konečnou platností budu v Brně prodávat objednané běhouny za 25,-Kč na jednu sadu.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

mudd
Příspěvky: 39
Registrován: 16 září 2004 09:26

Příspěvekod mudd » 20 únor 2007 08:19

pokud jsou jeste navic nejake behouny, prosil bych rezervovat dva kusy od kazdeho (4 ferraracke, 4 br*), vyzvednul bych je v sobotu v luzankach.

dik'

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 20 únor 2007 09:20

Ahoj Teo, můžes na sebe prosím napsat nějaký kontakt, ať Tě v tom Brně pak najdu? ;)

Mimochodem, budeš tam v pátek nebo v sobotu?

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 20 únor 2007 10:09

Do Brna se chystám již v pátek.Dojedu tam tak nejpozději do 20.00hodin.Budu se nejspíš pohybovatpoblíž pořadatelů,bo jsem si tam také objednal i ubytování a s J.Šímou budeme nejspíš dolaďovat další spolupráci.Ale i tak mě seženete na mobilu 775 911 816. V sobotu po vyhlášení výsledků,což předpokládám,že bude někdy okolo 15 hod.chci odjíždět k rodičům na moravu do Břeclavi.Takže mě seženete i celou sobotu do uvedeného času.
to kvr:to jsou v Brně tak ohromné prostory,že bychom se tam mohly navzájem stratit?? :o Jedu tam poprvé,tak nevím co mě tam všechno čeká... :)
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

fefee

Příspěvekod fefee » 20 únor 2007 10:41

To TEO: Vďaka, cena je lepšia než som očakával...
Do Brna idem tiež po prvý krát, a neviem ako vás tam všetkých nájdem... :roll:
Budem sa držať asi iba Hepyna :) :lol:

Uživatelský avatar
hepyno
Příspěvky: 1146
Registrován: 24 říjen 2003 12:16
Bydliště: Trnava

Příspěvekod hepyno » 20 únor 2007 10:51

Fefee, jasan, a bude ešte aj čas na obhliadku Brna.
Teo, aj mňa tá cena potešila :D
Dopracovali k tomu, že ak niekto ukradne 1000 korún, je to vlastne v poriadku. Aj keď klamal (a klame ďalej), krádež nepriznal, neospravedlnil sa a peniaze nevrátil, pretože teraz už (možno) nekradne.

galéria cashpick

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 20 únor 2007 13:59

Teo: Jsem na tom stejně jako Fefee, taky tam jedu poprvé, takže vůbec netuším, jak to tam bude vypadat :?:

I když, pokud budeš mít s sebou ten March s chladičem od vrtulníku, tak to snad nebude problém ;)


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů