GP Španělsko 2006, Catalunya

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

GP Španělsko 2006, Catalunya

Příspěvekod Jirka » 14 květen 2006 09:11

Dnes po obědě to tedy vypukne. 8) Zase to vypadá na soboj FA - MS, protože bohužel McLareny v kvalifikaci opět propadly a myslím, že budou u McLarenu rádi za každý bod. Už by s tím Haug a Dennis měli něco dělat, ty jejich kecy o skvělých strategiích jsou na nic. V porovnání s loňskem se hodně propadli dozadu. Jsem hodně zvědavý na Toyoty a pak i na Hondy, jestli v závodě budou tak dobré jak v kvalifikaci. RB opět lepší než Knoflík - že by jiné brzdy pomohly? :lol:
Jinak největší uplakánek ve Španělsku je Colin Kolles z Midlandu - už zase bečí kvůli desetiválcům v Toro Rosso. Chtěl by být místo 19. a 20. na 17. a 18. místě. Spíš by si měl dát se svým přístupem pozor, aby nakonec nebyli v závodech až 21. a 22. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jirka » 14 květen 2006 14:32

Dnešní závod třemi slovy: NUDA, NUDA, NUDA :(

fefee

Příspěvekod fefee » 14 květen 2006 15:44

Total nuda, až na Toyotácky stred a Montoyové opäť pekné hodiny nič moc. Slovom - nuda :| :|
Ale kukali ste Moto GP???to je šleha, škoda veľká škoda Rossiho výpadku. To ešte mohla byť krása, no proste fenomenálna jazda... Nááádhera. 8) 8)

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jirka » 14 květen 2006 16:52

Bohužel nedíval, Prima vloni Moto GP zrušila jako neatraktivní :roll: a málo divácky sledované :x :x :x .

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 167
Registrován: 26 červenec 2004 17:47
Bydliště: Praha 4,Braník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomys » 14 květen 2006 18:08

u toghoto závodu jsem doopravdy usnul ... sice jen na chvilku ale stalo se tak .. Pokud bych měl kabelovku nebo satelit,tak bych si spíš dal taky motorky .. ani ještě nevím co Rossi dělal ?
Co se týká mé oblíbené stáje McLaren,tak je to zoufalost ... zajímá mne co bude dělat Alonso,pokud se McLaren do konce sezony nevzpamatuje .. aby to nedopadlo jako s Buttonem ....
This is Sparta !!!!!!!!!!!!!!

Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Standa » 14 květen 2006 21:10

No taky si myslím že to byla nuda - jediní kdo se u toho museli bavit byli asi fanoušci FA ...
No teď nás čeká GP Monaka .... tak doufám že tenhleten závod nesklame a v lesčems překvapí :wink:

Uživatelský avatar
11111
Příspěvky: 1697
Registrován: 30 září 2003 11:40
Bydliště: Vikýřovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 11111 » 15 květen 2006 08:10

Nuda, žádný těsný souboj se nekonal. Je vidět, že podvozky Renautu a Ferrari se liší a tak se máme na co těšit. Jak Michael řekl na tiskovce po Imole. "Dnes jsem byli lepší my a příště to může být Renault. bude to zajímavé". McLaren? Opravdu jen silácké řeči, jedním slovem sklamání, stejně jako u Toyoty.

Snad jeden okamžik zvedl mé oči od modelaření. To když J.P. skončil na obrubníku. Za normálních okolností by vyjel Safety Car, ale když jsi traťoví komisaři uvědomili, že Renault má po pitstopech a Ferrari ne, tak se odhodlali k riskantnímu rozhodnutí. Vůz se odtahoval za plného provozu :!: naštěstí se nic nestalo, ale kdyby tam mezi ně někdo vlítl :?: Není se ovšem čemu divit, byly v tom emoce. Paradoxně J.P. mohl zmařit vítězství Fernanda na domácí půdě, ale dobře že se tak nestalo.

fefee

Příspěvekod fefee » 15 květen 2006 10:32

Sranda bola keď si Montoya ručne urval plápolajúce zrkadielko na cieľovej rovinke v tréningu. Videl to niekto??? Ja bohužiaľ nie, lebo F1 kukám len na RTL a tá nedáva volný tréning.
Obrázek
To Jirka: Moto GP pozerám na Eurosporte so skvelým českým dabingom :wink:

To Tomys: Rossi mal dáke problémy zo zadným kolesom, tak išiel najskôr do boxov, ale prešiel iba kolo a musel sa vrátiť. :( škoda, fakt škoda...

Uživatelský avatar
Jirka
Site Admin
Příspěvky: 687
Registrován: 07 říjen 2003 16:59
Bydliště: Pacov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jirka » 15 květen 2006 14:50

Na Moto GP jsem se také díval na Eurosportě (ale bez dabingu). Bohužel jsem se před měsícem přestěhoval do jiného domu a tam satelit nemají. A z cizích bohužel jen ORF2 (kéž by byla aspoň ORF1).


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů