GP Velké Británie

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

GP Velké Británie

Příspěvekod Standa » 10 červen 2006 23:32

Tak jak tipujete zítřejší závod? Myslím že vítěz je docela jasný - F.A. - samozřejmě může se stát cokoliv, ale tak pravděpodobně to zas vyhraje.
No ale myslíte si - bude to nuda jak třeba Španělsko nebo zábava jak Monaco? Jinak si myslím že J. V. se předvede - sobota tomu nasvědčuje.

Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Standa » 11 červen 2006 12:26

Tak závod už je v plném proudu - hned ze začátku odpadli Ralf Schumacher a Mark Webber, o něco později odpadl pro technické problémy Jenson Button. Jinak jistou dobu ze sebou hezky soupeřili M. Sch. a K. R.

Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Standa » 11 červen 2006 13:35

Tak vyhrál - jak jinak - Alonso, druhý Schumi třetí Kimi. No na to jak slibně závod ze začátku začal byl jeho další průběh docela nuda.

Uživatelský avatar
Tomys
Příspěvky: 167
Registrován: 26 červenec 2004 17:47
Bydliště: Praha 4,Braník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomys » 11 červen 2006 21:06

Tak začátek se mi moc líbil ... myslel jsem si,že ti tři vepředu si to rozdají ... opravdu mám taky pocit,že McLaren po půlce závodu odpadá... takže potom už to byla opět nuda..aspon že Michael dojel druhý a určitě Alonsovi nedá titul zadarmo.
Jen sem vůbec nepochopil krok komisařů kteří při kvalifikaci začali vážit Buttona a ten kvůli tomu nestihnul zajet pořádný čas,páč ho zdržovali.Mají na to vůbec právo? Neměl by náhodou dostat stejný čas jako všichni ostatní?Mám pocit že to bylo cílené na Hondu,Ale proč zrovna v Anglii?Pro něj doma?Nechápu.. :twisted: :twisted: :twisted:
This is Sparta !!!!!!!!!!!!!!

bernie
Příspěvky: 754
Registrován: 25 duben 2005 05:36
Bydliště: Viničné Šumice - Brno Venkov

Příspěvekod bernie » 12 červen 2006 06:07

Po prvním reklamním bloku po startu jsem si odskočil do lesa pro další fůru dubů na zimu a vrátil se na posledních 6 kol.

O nic jsem nepřišel :D
A spojil navíc příjemné s užitečným. :wink:

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 13 červen 2006 12:34

Pokud vim, tak ty jezdce na vazeni snad vybira pocitac. Je to uz par let, ale pri jedne docela dulezite kvalifikaci jel Schumacher na kontrolu 2krat ci dokonce trikrat.
Holt s tim musi pocitat a dat si radsi rezervu.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host