2019 Cela sezona - vsetky GP

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
marec

Re: 2019 Cela sezona - vsetky GP

Příspěvekod marec » 15 duben 2019 08:42

Heno, prave preto ze minuly rok nechali Kimiho jazdit podla uvazenia prisli o titul.
Brutal rezia ako za Schumachera, nic ine im nepomoze.
Nezmyslene vydavky budu dufam od 2021 minulostou.

Tu mas vysvetlene ci skutocne bol Charles rychlejsi :
https://f1.sk/clanok/73770-hughes-vette ... al-motorom

Vettela sa nezastavam, skor naopak.
Naposledy upravil(a) marec dne 15 duben 2019 17:02, celkem upraveno 2 x.

frydek665

Příspěvekod frydek665 » 15 duben 2019 20:58

U Ferrari nastala podle očekávání hodně složitá situace a asi nikdo by nechtěl být v kůži Binotta. On ale nějak rozhodnout musí, pokud chce udržet tým pohromadě. Nikdo asi nepochybuje o tom, že Charles Leclerc je skvělý pilot a má před sebou velmi úspěšnou kariéru, vedle něj je čtyřnásobný mistr světa a tudíž velmi zkušený jezdec, který ale v poslední době jaksi ztrácí jiskru a dosti chybuje. Tak co teď?
1. Nechte je oba půl sez'ony závodit a pak určete jedničku. Jenže se může stát, že jedničce budou v závěru roku chybět body, které ztratila díky dvojce.
2. Udělejte jedničku z Leclerka, Vettel dvojku asi psychicky nezvládne a tým jako takový se rozsype.
3. Jednička bude zkušený Vettel a vedle něj se bude Leclerc učit s tím, že příští rok převezme pozici jedničky on a stane se šampionem.
Takže si to každý přeberte po svém. Navíc Ferrari bohužel momentálně nemá to nejlepší auto, to má stále Mercedes... a tak pod tíhou toho všeho dochází k chybám, které vedou i k tomu, že je porazí Verstappen na Red Bullu.
Takže asi nezbude nic jiného, než dál usilovně pracovat a ne plakat nad tím, že má někdo díky čemusi náskok.

MatesHK

Příspěvekod MatesHK » 23 duben 2019 18:48

To co předvedlo ferrari v číně byla prasárna a taky na to doplatilo... nejhůř však Charles... a to fandím ferrari... Vettel mě to tam ale kurví... Už když jsem lepil jeho verzi red bull RB6 tak jsem z toho neměl dobrý pocit... Budu muset RB lepit ještě jednou ať si spravím chuť...
Martin

Zpět na