2014 GP Russia

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
anonym01

Re: 2014 GP Russia

Příspěvekod anonym01 » 13 říjen 2014 08:02

V Monaku taktéž panovník předává trofeje, v Abu Dhabi je to podobné.
Ano trať utrpěla vystavěním uvnitř sportovního arealu. Ale co život jde dál a s tim co se nám nelíbí v F1 neuděláme vůbec nic.

PS: Proč prezident USA nepředává trofeje? Přes ochranku by ceremoniál nebyl vidět. :-D

marec
Příspěvky: 2388
Registrován: 12 říjen 2006 06:47

Re: 2014 GP Russia

Příspěvekod marec » 13 říjen 2014 08:20

Mne to pripominalo Detroit, normalny mestsky okruh, rovna placka s manitelmi a plotmi ... Moj nazor na nove trate - nemali by byt na placke, prave kopcovite trate maju gule, Zoldery, SPA, Dijonym Imoly, Suzuky, kde sa ide do kopca, z kopca, hore, dole, neviem preco Tilke robi nudne rovne placky, osobne si myslim ze rozne urovne terenu dodavaju okruhu velku stavu. Dalsiu marketingovu vec co by som jednoznacne urobil, ked tak uz velka cena Ruska, tak kurna cielova rovinka pre mauzoleom s leninom, polovica okruhu na cervenom namesti a hotovo. Dalej, ked India, tak to svihnem niekde do hôr a urobim dalsie SPA. Ked Malajzia tak cez Kuala Lumpur popod petronas tower a podobne. Trate - ich umiestnenie, dizajn, hnusne betonove vybehove zony - toto vsetko ma na svedomi Bernie a je to tak ako to chcel on. Ale mne ako fanuskovi sa paci co som pisal.

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1351
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 GP Russia

Příspěvekod Henrich Sobotka » 13 říjen 2014 09:50

už dám iba jedinú poznámku! Na tej trati my chýbalo len jedno, že pred štartom tam pribehnú colníci a začnú robiť colnú a pasovú kontrolu pretekárom...
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2014 GP Russia

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 13 říjen 2014 10:04

:lol: :lol: :lol:
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů