2016 GP Azerbajdzan

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
marec
Příspěvky: 2388
Registrován: 12 říjen 2006 06:47

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod marec » 23 červen 2016 12:24

Vaclave preco to v tychto sekciach zije ?
Lebo sa menej lepi, vznika menej novych modelov - je to prosté.
Stale vidim ako sa F1 "zbezpecnuje", stale utahuju kohutiky a nepaci sa mi to.
Na ich kroky reagujem par vetami a je mi jedno co si kto o tom mysli.
V tamburelle urcite nebol STRK.
M.

anonym01

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod anonym01 » 23 červen 2016 12:34

Henkie, tvá arogance je neskutečná.
A motorsport na okruzích není jen F1, ale spoustu jiných serii.

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1351
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod Henrich Sobotka » 23 červen 2016 12:57

JoseFxx píše:Henkie, tvá arogance je neskutečná.
Takže podle toho cos napsal, tam byl štěrk nasipán na betonu. Vyzní mi to z tvého příspěvku.


Tomu sa nečudujem, že Ti to z môjho príspevku vychádza. (Štrk ste sa tam snažili nasypať Ty a p. Vysloužil!) moja arogancia siaha len do úrovne Vašej neznalosti a hystérie okolo bezpečnosti, ktorú ste tu po vzore FIA spustili...

Problém štrkových výbehových zón nie je v ich smrteľnom nebezpečenstve ale v tom, že sa z nich už nedá vrátiť späť! a to je celý problém, ktorý si tu začal démonizovať do smrteľných rozmerov. Pričom nevieš vymenovať ani jedného jadzca, ktorý v štrkovej výbehovej zóne zahynul. Takže problém nie je v hádkach, ale v neznalosti a emotívnosti príspevkov. Akonáhle dochádzajú argumenty, prichádza na pomoc bezpečnosť...
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

anonym01

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod anonym01 » 23 červen 2016 13:22

Však neboj, ja ti je vyjmenuji. Holt to nebudou jezdci z F1.
Ale vlastně proč bych ti to řikal, když ty to víš nejlépe.

Tomas Vyslouzil
Příspěvky: 561
Registrován: 08 duben 2004 12:15
Bydliště: Vsetin

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod Tomas Vyslouzil » 23 červen 2016 13:47

Takhle vy si pane Sobotka představujete pořádný motorsport?
https://www.youtube.com/watch?v=z7k8fvG_Yfs
Máte na to plné právo, ale nevnucujte nám svůj názor. Někteří z nás máme jiný.

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1351
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod Henrich Sobotka » 23 červen 2016 14:12

Zase mimo. Ja nikomu nič nevnucujem, ale Vy sa snažíte vnútiť mne čo sa Vám snažím vnútiť Ja. Toto, ale asi nepochopíte, tak skúsim inak. Dávate mi do úst niečo čo som nepovedal ani netvrdil. Čo má táto nehoda s výbehovými zónami? šak to bolo na trati a ešte F3 nie F1. Toto je vlákno F1 tak sa držte témy chlapci a netrolujte tu s príspevkami čo sem nepatria.
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

anonym01

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod anonym01 » 23 červen 2016 15:02

Henkie, trpiš bludama.
Máš splín, tak si ho musíš vykompenzovat na druhých, dobře chápem, jsi prostě F1 znalec a nad tebe neni.
Já se spletl ohledně Senny, jelikož mě zmátla oblaka bordelu kolem něj při nehodě.
Co bylo jednou zpříčin byl travnatý pás který jeho formuli odlechčil. Chyba. Čistý asfaltový povrch by toto nezpůsobyl.
Jsem zastánce obnoveného okruhu Paul Ricard. A ber to tak, že sleduji cokoliv od nižších soutěží až po ty nejvyšší ať okruhy tak rally. Tudíž proč to nepsat globálně a ne jen F1.

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1351
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod Henrich Sobotka » 23 červen 2016 15:19

že by na Teba prešla moja arogancia? ty sa pletieš furt Senna to bola len čerešnička na torte! Senna by sa zabil aj keby tam bolo čokoľvek pretože podľa tej skôr spomínanej štúdie mu praskla osa volantu a ubrzdil to z vyše 300 km/h na nejakých 180km/h alebo 190 to si už nepamätám ale viac sa nedalo a či tam bola tráva alebo štrk asfalt je to jedno nič by ho nezachránilo. Bohužiaľ. Naštuduj si tú nehodu lebo zas táraš nezmysli o tráve a nadvihovaní a podobne...
Prosím ťa argumentuj bez invektív a kompenzácií o splíne a podobné bludy.Toto je presne to keď Vám dojdu argumenty. Začnete osočovať a odvolávať sa na bezpečnosť. Ja nesledujem všetko a nie som odborník na F1. Keď už chcete používať videá tak tam dávajte také aby poukázali na nebezpečenstvo štrkovej výbehovej zóny a nie racing accidents.
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

Turco
Příspěvky: 795
Registrován: 06 červenec 2009 13:54
Bydliště: Humenné

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod Turco » 23 červen 2016 15:42

celá tá debata aj tak nemá zmysel, ale jozef, najprv to bol štrk potom tráva ale pozri si nejaky dokument o tej nehode a potom píš , a k tomu celému čo tu riešite by sa hlavne mali vyjadriť hlavne tí čo sa ich to týka ale oni bohužiaľ otvorene nemôžu, dovolia si to iba súhlasne ritolezi a tí čo to kritizujú tak sú zrazu zbabelci ,tí čo to už zabalili sa sem tam ozvú ale aj tak to nikto nepočúva, alebo sú ešte v kolotoči F1 a tak sú radšej ticho ale neverím že ich baví to čo tu teraz je,/aj taký Lauda niekedy niečo kritizoval a bol za blbca , dnes je skôr ticho lebo musí, niektorí v tichosti radšej skončili/ k tej bezpečnosti,najprv sa začnú stavať trate s výbehovými zónami pre bezpečnosť a zabudne sa na trate ktoré mal každý rád a kde boli v minulosti super preteky a potom sa zbúcha nejaké baku kde sa našťastie nič nestalo ,porovnáva sa to s monakom ale kde v monaku dosiahneš 378 km, ak si predstavím že by sa len stala nejaká blbosť a auto by zostalo neovládatelné tak skončí na tom dome , a paul Ricard sa páčil aj mne a veľmi a vieš prečo sa už nejazdí, lebo sa tam robí zle biznis ,je to trať pri ktorej nič nieje tak ako Magny Cours a napr aj A 1 ring ale tu sa našiel človek ktorý tú stratu doplatí a tak sa to tam vrátilo, určite nie som ani expert ani štatistik akurát ma fascinovali od detstva tieto autíčka a bonusom je že sa nájdu ľudia ktorí mi ich ponúknu v papieri a ja si postavím tie ktoré sa mi páčia amen

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1351
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod Henrich Sobotka » 23 červen 2016 15:49

Pán Boh uslyš!
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

Turco
Příspěvky: 795
Registrován: 06 červenec 2009 13:54
Bydliště: Humenné

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod Turco » 23 červen 2016 16:00

:D ;)

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 23 červen 2016 16:07

No hezky jste se tady všichni zúčastnění rozpovídali......což o to. Zamykat ani mazat Vám to tady nebudu, i když jste se vzdálili od tématu....a klidně si mezi sebou roztrhejte občanky.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

anonym01

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod anonym01 » 23 červen 2016 17:11

To Turco: čti pořádně co píšu.
To Henkie: rychlost byla 210Km/h, jsem nevěděl, že prasklé řízení má vliv na brzdy.

Uživatelský avatar
novakv
Site Admin
Příspěvky: 482
Registrován: 05 prosinec 2003 15:28
Bydliště: Kobylnice

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod novakv » 23 červen 2016 17:38

JoseFxx píše:To Turco: čti pořádně co píšu.
To Henkie: rychlost byla 210Km/h, jsem nevěděl, že prasklé řízení má vliv na brzdy.



:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Pořád dokola
Dokončeno: Williams FW07, 1980, G. Lees
Obrázek

anonym01

Re: 2016 GP Azerbajdzan

Příspěvekod anonym01 » 23 červen 2016 18:20

Dokolečka do kola než nás sejme ebola


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů

cron