2018,GP Azerbajdžánu

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 29 duben 2018 15:01

Tak ještě ani neskončil pořádně závod a vyhlašuji státní smutek.Bottas měl neskutečnou smůlu a nedojel můj kůň do cíle a zase vyhrál ten okroužkovanej.Prostě smůla :x :x :x
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod frydek665 » 29 duben 2018 16:22

V Baku byl opět, tak joko i v loni trochu šílený závod. Bottas měl opravdu pech, ale červenat se bude Grosjean a Ricciardo.

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 29 duben 2018 17:48

No tak ti dva by měli jít někam za roh a pořádně si nafackovat.To c o tam předvedli opravdu nemá obdoby.Mě to připadlo jako kdyby jeden nevěděl kam má jet a ten druhý ho z trucu prostě nakop ,aby se probral :lol: Jinak bych řekl,že závod nebyl špatný,na to jak to tam bylo úzký ,ale spíš bych uvítal aby se místo takovych okruhů,když už nová trať,tak aby to bylo na způsob dřívějších okruhů.tyhle tratě mi připadaj už takový dost umělý a narychlo stavěný
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod frydek665 » 29 duben 2018 18:28

No počkej, Ricciardo se pomuchloval s Verstappenem. Grosjean napálil do bariéry za safety carem. A co se tratě týče, tak souhlasím. Monako stačí. To pak i při sebemenším šťouchanci musí vyjet SC. Mnohem zajímavější jsou klasické okruhy jako Spa, nebo Silverstone.

marec
Příspěvky: 2388
Registrován: 12 říjen 2006 06:47

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod marec » 29 duben 2018 18:34

Pani myslite si o mne co chcete, ale v 12 kole mal Verstupen dokonat dielo do konca a Ricciarda mal prispendlit o zvodidlo. Narazil donho (uz 3 pretek po sebe), Daniel to ustal. Bohuzial prenho, pretoze teraz nie je za totalneho blba MadMax ale Daniel. To ze tupen zmenil smer 2 krat (co pravidla nepovoluju) a rozbehnuty Daniel uz nemal kam ist (zavrel ho) a narazil je vec druha. Hamilton mal dnes kolosalne stastie, ale toto mu uz tak trochu aj patri, v pretekoch kde nemal narok ani na Bottasa sa na konci usmieva. Preteky opat rozhodli karamboly a safety car. Bohuzial.

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 29 duben 2018 19:03

Můj názor.jasně nesouhlasím s tím co řekli komentátoři,něco na způsob,že co neubrzdíš,neukecáš,ale tentokrát je v tom Daniel nevinně.To co tam vyváděl Verstupen nemá opravdu obdoby,to jsem prostě nepochopil.Grosjean to asi při zahřívání pneu za SC prostě moc prožíval a trochu víc se rozdováděl :D a trochu se mu to vymklo z ruky.Hamilton k tomu opracdu přišel jak slepej k houslím a přiznávám,to mě naštvalo.Né on osobně,ale ta smůla co měl Valteri.
No a co se týče těch okruhů jsem zajedno s Petrem.
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

marec
Příspěvky: 2388
Registrován: 12 říjen 2006 06:47

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod marec » 29 duben 2018 20:51

Stastie, to je rozhodujuci faktor a Hamilton ho mal za svoju karieru plne vrecia. Dnes kolosalne stastie.
Max dvarat zmenil smer, Daniel ho chcel dat popri stene, po prvej zmene smeru od maxa to bolo logicke, ze pojde tadial. Som zvedavy, ci mad dopadne ako Kvjat a vyhodia ho. 12 kolo by Helmuta mohlo presvedcit, ze je najvyssi cas. Treti pretek po sebe jednoznacne sialeny nebezpecny element.

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod frydek665 » 29 duben 2018 21:14

Ale kdepak Maroš, vyhazov nebude. Horner si s oběma promluvil za zavřenými dveřmi a oba se musí jet omluvit do továrny v Milton Keynes. Hotovo, šmitec :lol:

Tomas Vyslouzil
Příspěvky: 561
Registrován: 08 duben 2004 12:15
Bydliště: Vsetin

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod Tomas Vyslouzil » 30 duben 2018 12:34

marec píše:Stastie, to je rozhodujuci faktor a Hamilton ho mal za svoju karieru plne vrecia.

Takže tentokrát za to nemůže zázračné tlačítko, ale štěstí :lol: F1 sleduji už pár desítek let a za tu dobu jsem viděl jiné jezdce, kteří měli pravidelně štěstí mnohem více než Hamilton (především Alonso a Vettel). Ale štěstí přeje připraveným. A Hamilton je většinou připraven využít chyb soupeřů. Když začínal, byl podobný Sennovi - kde uviděl mezeru, tam to pustil. Dnes mi mnohem více připomíná Prosta - pokud jede zezadu, tak jen opatrně oťukává soupeře a čeká na jeho chybu.

Tomas Vyslouzil
Příspěvky: 561
Registrován: 08 duben 2004 12:15
Bydliště: Vsetin

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod Tomas Vyslouzil » 30 duben 2018 12:38

frydek665 píše:V Baku byl opět, tak joko i v loni trochu šílený závod. Bottas měl opravdu pech, ale červenat se bude Grosjean a Ricciardo.

Souhlas, ale k těm červenajícím bych přidal jednak Hartleye za málem fatal crash v kvalifikaci a Vettela za úplnou magořinu, kterou se poslal zpět. To bych čekal od Pereze, Verstappena apod. a ne od 4-násobného mistra světa.

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1351
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod Henrich Sobotka » 30 duben 2018 14:28

Tomás Tituly v posledných 7 rokoch nehovoria úplnú pravdu o jazdcoch, pretože boli všetky dosiahnuté v dominantných autách... Ja by som to od Vettela čakal, pretože sa teraz ukazuje kto je vlastne jazdec a kto mal šťastie na podpis. Táto sezóna je super. Konečne! Vôbec mi nevadí, že sa zostreľujú jedna radosť, len uvidíme komu prvému povolia nervy... ;)
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85

marec
Příspěvky: 2388
Registrován: 12 říjen 2006 06:47

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod marec » 30 duben 2018 16:18

Heno ak uvazovat takto, tak Lewis, zda sa robil menej kixov, ci ?
Seb to vcera stavil na jednu kartu, prebrzdil a stratil podium.
Tak ako mu to nevyslo mohol na druhej strane vyhrat.
Podstatne vsak je, ze sa oplati F1 pustit a o to ide.
Tomasi ano, tuto nedelu Lewis vyhral len vdaka velkej porcii stastia.
Howgh.

anonym01

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod anonym01 » 30 duben 2018 18:11

Henrich Sobotka píše:Tomás Tituly v posledných 7 rokoch nehovoria úplnú pravdu o jazdcoch, pretože boli všetky dosiahnuté v dominantných autách...


Takže vymažeme Schumacherovi tituly za Ferrari měl dominantní auto, vymažeme titul Sennovi a Prostovi měli dominantní auto v roce 88 a 89.

anonym01

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod anonym01 » 30 duben 2018 18:14

marec píše:Tomasi ano, tuto nedelu Lewis vyhral len vdaka velkej porcii stastia.


Takových vítězstvi v minulosti bylo, že byl vítěz se štěstím. Ale nikdo si na to už nevzpomene.

Uživatelský avatar
Henrich Sobotka
Příspěvky: 1351
Registrován: 26 září 2011 21:13
Bydliště: KPS
Kontaktovat uživatele:

Re: 2018,GP Azerbajdžánu

Příspěvekod Henrich Sobotka » 30 duben 2018 18:30

JoseFxx píše:
Henrich Sobotka píše:Tomás Tituly v posledných 7 rokoch nehovoria úplnú pravdu o jazdcoch, pretože boli všetky dosiahnuté v dominantných autách...


Takže vymažeme Schumacherovi tituly za Ferrari měl dominantní auto, vymažeme titul Sennovi a Prostovi měli dominantní auto v roce 88 a 89.


Píšem to tu už niekoľko krát, ale Jožko pre teba sa oplatí to zopakovať aj 100x vždy je nádej že to pochopíš... Honda vyvýjala svoje turbo od roku 1983 a od roku 1984 súťažne najprv mal motor Spirit a potom Williams, nikoho neobmedzovala a nikomu nedávala ultimátum ako to urobil Mercedes, keď si vynútil dnešné motory. V 89 prešli všetci na atmosferické motory a všetci mali rovnakú štartovaciu lajnu ba dokonca niektoré motory boli vyvýjané skôr ako honda. Honda nemala náskok ako mal dnešný mercedes ktorý tak získal tri tituly len kvôli tomu. Porovnávať tieto dve situácie je prinajlepšom krátkozraké ... Schumiho tituly kľudne vymaž hlavne ten prvý...
henkie
Fittipaldi F6A, Surtees TS14, Ensign N175, Prost AP03, Ferrari 156/85


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů

cron