GP Kanady, Montreal

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

GP Kanady, Montreal

Příspěvekod Standa » 29 červen 2006 09:03

Čtvrtek po velké ceně a on k tomu ještě nikdo nezaložil téma ... :lol:
no já považuju tento závod za dosti dobrej a zajímavej i když opět s "překvapivým" vítězem. Největší smolař byl asi J. V. .... no a mnozí piloti předvedli zajímavé kousky - nejzajímavější zřejmě Ralf .... ten snad couval víc než všichni ostatní jezdci ve všech předcházejících závodech sezony dohromady .... njn de vidět že je tam hlavně kvůli svému jménu.

yvan

Příspěvekod yvan » 29 červen 2006 11:18

No já sem se do konce přenosu nedovědel, co se stalo Kimimu v posledním kole :? Jinak závod dobrý, ale doufal sem v lepší výsledek McLarenu :?

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 29 červen 2006 12:38

Zase tolik Ralfa strhat (jak to udělal pan Horák při přenosu) mi nepřijde fér, protože jsou tam i horší jezdci.
Na druhou stranu tolik chyb není normální a jestli měl něco s formulí tak se měl z trati uklidit mnohem dřív. Safety car to sice zdramatizoval, ale to že musel vyjet zrovna po havárii Jacquese z bodů mě fakt nepotěšilo :? .

Uživatelský avatar
11111
Příspěvky: 1697
Registrován: 30 září 2003 11:40
Bydliště: Vikýřovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod 11111 » 29 červen 2006 13:43

Průběh sezóny je bohužel jednoznačný, ale musíme uznat že Renaulty jsou v současné době nejlepší. Kimi se snažil, Michael vytěžil z minima maximum Fisi zase vyrobil hrubku a Ralf zápasil s těžce nepojízdným vozem. Kritika pilota a jiných pisálků na netu mi přijde těžce neseriózní, protože nikdo z nich nezná důvod proč s timto vozem jezdil. Toyota využila jeho jízdu ke sběru dat pravděpodobně. Jejich vozy jsou těžce nekonkurence schopné a v Montrealu se testovat nedá.

Uživatelský avatar
René
Příspěvky: 803
Registrován: 30 listopad 2003 23:20
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod René » 30 červen 2006 14:32

Ralf mal asi ako všetci problémy s brzdami aj preto asi Kimi skončil tretí. Zaujímavé je že normálne by som bol smutný keď kolo alebo dve pred koncom stratil druhé miesto ale vzhladom na vývoj v tejto sezóne je mi to úplne jedno.

Zelda

Příspěvekod Zelda » 30 červen 2006 22:08

Jak ti to může být jedno? Vždycky přece byla rivalita McLaren, Ferrari. Renault je vlastně nezajímavej :lol:

Vždycky když Ferrari porazí McLaren tak vidím rudě a je jedno jestli se bojuje o 1. nebo 15. místo...

Doufám, že to Kimi dotáhne na 2. místo mezi jezdci a McLaren zdolá Ferrari, a že Kimi u McLarenu zůstane... (asi ne :( )

Uživatelský avatar
René
Příspěvky: 803
Registrován: 30 listopad 2003 23:20
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod René » 09 červenec 2006 23:51

Myslel som to tak že je to jedno čo sa týka boja o titul.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů