Staré hladké časy se vracejí .....

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 595
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

Staré hladké časy se vracejí .....

Příspěvekod Gerry » 28 duben 2008 18:47

Tak jsme si všichni zvykli na drážkované pneumatiky, modeláři i se skřípěním zubů...a ejhle, od příštího roku se vracejí slicky...
Co vy na to?

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 29 duben 2008 07:40

No piloti moc spokojeni nejsou (ale s jakou změnou ze strany FIA byli poslední dobou piloti spokojeni?), podle toho co jsem četla, bude muset Bridgestone na směsích pro slicky ještě zapracovat, plyne z toho taky zákaz předehřívacích deček (tedy předzávodní "obklady" bychom už neměli vidět) a podle P. de La Rosy trvá předehřátí slicků dvě kola. Myslím ale že moudří budou všichni až letos po sezóně při zimních testech v Jerezu.

Á propos, vstoupí ještě někdy do F1 další dodavatel pneumatik nebo se na to radši už krom Bridgestonu všichni vykašlali?
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Uživatelský avatar
Yanno
Příspěvky: 413
Registrován: 28 březen 2005 08:42
Bydliště: Komárno
Kontaktovat uživatele:

Re: Staré hladké časy se vracejí .....

Příspěvekod Yanno » 29 duben 2008 07:54

Gerry píše:Tak jsme si všichni zvykli na drážkované pneumatiky, modeláři i se skřípěním zubů...a ejhle, od příštího roku se vracejí slicky...
Co vy na to?


KONEČNE.

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 29 duben 2008 08:37

Rozhodně je to pozitivum, bo to znamená víc mechanického gripu, ale zase zázraky bych od toho nečekal, oni ty drážkované gumy posunuli docela daleko... Spolu s tím bude zajímavější spíš omezení aerodynamiky.

Piloti si budou muset zvyknout, už mi ty jejich neustále kecy, co všechno je nebezpečné apod., docela lezou krkem. V důsledku máme tratě k ničemu, závodění k ničemu a celé je to jenom jedna dvouhodinová reklamní akce :-/ V každém případě Bridgestone prohlásil, že ví, jak problém vyřešit...

Vlcacka: To není o tom, že by se na to vykašlali, ale FIA zavedla monopol, za účelem omezení výdajů. Když přijde někdo s lepší nabídkou, půjde Bridgestone ven a ten nový ho nahradí.

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 29 duben 2008 09:36

kvr píše:Piloti si budou muset zvyknout, už mi ty jejich neustále kecy, co všechno je nebezpečné apod., docela lezou krkem.


Já si nemůžu pomoct, ale víc než závodníci jsou to prostě reklamní panáci. Kdysi dávno do toho šli jezdci opakovaně, i když se někde vytřískali. Stejně jako žokejové. Spadnou a když nic nepraskne, odjezdí třeba hned následující závod.

kvr píše:To není o tom, že by se na to vykašlali, ale FIA zavedla monopol, za účelem omezení výdajů. Když přijde někdo s lepší nabídkou, půjde Bridgestone ven a ten nový ho nahradí.


No před osmadevadesátým byl králem slicků Good Year. 8) Ale to asi nehrozí...
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.

Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Honza
Příspěvky: 449
Registrován: 29 září 2003 07:50
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Honza » 29 duben 2008 12:28

Mno, tak ještě Turba ........

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 29 duben 2008 12:55

Honza píše:Mno, tak ještě Turba ........


Ale to by mohlo být na tratích docela veselo... :twisted:
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.

Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Standa » 29 duben 2008 16:02

Hlavně ať zakážou konečně všechnu elektroniku :D

Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 595
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gerry » 29 duben 2008 17:44

Noc, moc změn se nedočkáme...kam hrábne Maestro Zisk, tam je hotovo a vykryto :evil: Doba "gentlemanů volantu" je pryč, finito, tečka. Už to není sport pro pořádné chlapy a nečekejme, že všichni ti nadnárodní vyžírkové, co z Formule rejžujou, si nechají zisky ujít.
Asi by bylo nejlepší F1 zrušit a zase začít od nuly, jako v padesátém.

enzo66
Příspěvky: 670
Registrován: 08 květen 2007 18:30
Bydliště: Koryčany

Příspěvekod enzo66 » 29 duben 2008 18:32

Gerry píše:Asi by bylo nejlepší F1 zrušit a zase začít od nuly, jako v padesátém.



Gerry je mi líto,ale doby kdy Colinovi Chapmanovi odešla poslední převodovka Hewland tak si ji prostě půjčil od Kena Tyrrella, jsou asi definitivně pryč. :cry:

Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 595
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gerry » 29 duben 2008 19:22

Já vím...a je to škoda.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů

cron