GP Monaca 2008

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

GP Monaca 2008

Příspěvekod Standa » 25 květen 2008 18:49

GP Monaca 2008
Tak po dlouhé době zase závod který stál opravdu za to - Ferrari se předvedlo - upřímně je mi líto Sutila - holt to Kimi nezvládl. Jinak dobrou práci odvedl Kubica - mimochodem - kolik že se muselo měnit "čumáků"?

Honza
Příspěvky: 449
Registrován: 29 září 2003 07:50
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Honza » 26 květen 2008 05:46

Mě se to taky líbilo, upřímně nevím co si Kimi myslel, možná že bude megarychlý na konci tunelu a Sutil se ho lekne a pustí ho před sebe nebo co?
Každopádně by bylo celkem spravedlivé kdyby se mu FIA odvděčila nějakým postihem, např za bezohlednou jízdu nebo tak něco - vletěl tam jak prase.

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 26 květen 2008 07:55

Ale ne, Kimi samozřejmě neměl snahu předjíždět, na to byl moc daleko. Podcenil brzdný bod a studené gumy a ustřelilo mu to. Je recht, že takovou stupidní chybu bych od mistra světa nečekal.

Jinak jsem po dlouhé době závod viděl a přišlo mi to jako další nuda, ač na vodě.

Hamilton měl s tou chybou, která ho vyhnala do boxů, víc štěstí než rozumu. Massovi zničili závod nesmyslným rozhodnutím (dostal benzín do konce závodu), asi jim chybí Ross :)

Klobouk dolů před Kubicou, který jako jeden z mála neudělal jedinou chybu a stejně tak před Sutilem, až na to předjetí pod žlutou podal neuvěřitelný výkon. Teď ještě, aby se zlepšil za normálních podmínek ;)

Nepotěšil mě Rosberg, výborná kvalifikace, v závodě dvakrát křídlo, ale jel furt skvěle, a pak drobné zaváhání a auto na odpis :-/

Ad čumáky - později je začali spíš měnit kvůli nastavení. Ale i na trati jich zůstalo docela hodně :-P


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host