GP - Malajsie - Sepang - 5.4.2009

Tak jsem teď koukal a to zase bylo ...
Standa
Příspěvky: 102
Registrován: 21 říjen 2003 19:24
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

GP - Malajsie - Sepang - 5.4.2009

Příspěvekod Standa » 06 duben 2009 14:49

Tak opět další závod za námi - svým způsobem zajímavý a po dlouhé době tu zase máme půlbody no uvidíme zda nějaký tým či závodník nebude mít o toho půl bodu víc či míň :) Ferrari opět zklamalo, Mclaren předvedl jakž takž dobrý výkon. V dobrém světle se opět předvedla Toyota a Brawn GP. S ohledem na průběh závodu se prosadil i Nick Heidfeld. Jinak byl to opravdu mokrý závod - holt tropické deště udělají svoje. Myslím, že bylo vidět i dost zajímavých předjížděcích manévrů.[/i]

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 07 duben 2009 08:09

IMHO to byla spíš loterie. Button vyhrál zaslouženě, ale u toho zbytku to bylo, kdo trefí správnou dobu na přezutí. Kdyby to např. Ferrari vyšlo, tak by týden média básnila o geniálním tahu, takhle se bude týden mluvit o naprosto nepochopitelném rozhodnutí :-D Rosberg to samé, během pár kol z prvního (druhého) místa na poslední bod.
Zaujal mě ještě Heidfeld, na konci závodu jsem říkal, že s tím, co předvádí, ho může čekat brzký konec sezóny, ale když jsem pak přečetl, že jel na už pěkně sjetých gumách, tak kloubouk hluboko dolů.

-10 bodů patří Berniemu, závody se prostě mají jezdit za světla...

Uživatelský avatar
Topgun
Příspěvky: 11
Registrován: 24 prosinec 2005 08:18
Bydliště: zeměkoule

Příspěvekod Topgun » 08 duben 2009 20:03

Přesun závodu není nejlepší nápad. :P Škoda,byl to pěkně rozjetý závod,poměrně hodně předjíždění.

Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 256
Registrován: 25 září 2003 14:47
Bydliště: Brno

Příspěvekod Lukáš » 15 duben 2009 15:17

Tak a máme potvrzeno, že stájím Brawn, Toyota a Williams se body odmazávat nebudou. Doufám, že nadále se v této sezóně budou body řešit toliko na dráze.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů