1984

Jó, když jsem byl mladší, to byly formule
Uživatelský avatar
Robert Blaschke
Příspěvky: 2327
Registrován: 28 červenec 2008 20:25
Bydliště: teraz Košice
Kontaktovat uživatele:

1984

Příspěvekod Robert Blaschke » 27 červenec 2011 21:11

Tak som si zo zvedavosti pozrel priebeh sezóny 1984 na youtube a normálne ma to nadchlo - ja som F1 v tom čase vôbec nesledoval, vedel som akurát, že Lauda získal titul o pol bodu pred Prostom ale keď som si to teraz pozrel, tak som normálne nadšený, že aká to bola doba - veď ten Lauda tuším ani raz neštartoval z prvého radu! Mnohokrát začínal kdesi vzadu či uprostred poľa a predieral sa auto za autom dopredu. Normálne paráda :) A nakoniec získal titul.
Nuž, ale je fakt, že odvtedy už prešlo 27 rokov....... :roll:

Marlboro
Příspěvky: 98
Registrován: 20 červenec 2011 20:07

Příspěvekod Marlboro » 27 červenec 2011 21:38

bohužel už je to dlouho ja v tu dobu formule take nesledoval jen znal ty velká jmená a byly to krásné vozy a krásné závody

Uživatelský avatar
Achard
Příspěvky: 160
Registrován: 24 září 2003 10:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Achard » 30 červenec 2011 00:02

Už tehdy jsem F1 hltal a byla to krása. Ani jsem nechtěl odjet do Řecka, protože jsem propásl GP Itálie... V té době jsem Prosta neměl rád ("náš vztah" se postupně zlepšil) a fandil Laudovi (už od roku 1975), byl to pro mě infarktový rok, především poslední závod. Tuhle sezonu jsem viděl prakticky celou v přímém přenosu na ORF (navíc jsem celé prázdniny čučel na olympiádu v Los Angeles)... Na dvě sezony nemůžu zapomenout - 1979 a 1984, úžasné vzpomínky...


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

cron