Proč (ne)mám rád Hamiltona

Vše, co se týká skutečné F1 - vozů i pilotů
Dan
Příspěvky: 424
Registrován: 23 duben 2012 17:42

Proč (ne)mám rád Hamiltona

Příspěvekod Dan » 08 říjen 2012 15:40

Na stránkách F1Sports sem objevil zajímavý článek o dalším Hamiltonově chování. Chová se opravdu jako 15ti leté děti a to jsem teď možná urazil i některé z nich.

http://f1sport.autorevue.cz/hamilton-se ... rnil-33524
Naposledy upravil(a) Dan dne 08 říjen 2012 17:49, celkem upraveno 1 x.

Schumi0003
Příspěvky: 569
Registrován: 20 srpen 2011 15:37

Re: Proč (ne)mám rád Hamiltona

Příspěvekod Schumi0003 » 08 říjen 2012 16:13

Hamiltonovo chování mě taky rozčiluje, hlavně v minulé sezoně, kdy bourak co mu stálo v cestě, kolega Button, Massa a nedostal za to žádný velký trast......

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: Proč (ne)mám rád Hamiltona

Příspěvekod Lucas80 » 08 říjen 2012 19:02

Já bych to upravil na "proč nemám rád dnešní hi-tech vymoženosti u jezdců F1", protože i když twitter a facebook dnes frčí, v F1 mi obojí obecně nesedí. Možná že to mají nakázané ve smlouvě jakou součást propagace. Já nic takového nemám zapotřebí sledovat, že se někde někdo češe, drbe nebo jak a kde spí a s kým.... Možná to Hamilton moc nezvládá, to je fakt, ale mě je tohle jedno. Pro mě je na trati prostě dobrý a v zákulisí ať si třeba prdí.
Spíše bych uvítal jiné věci pro fanoušky, třeba více grafických informací z telemetrie v průběhu přenosů nebo stav motorů, kolikátý motor kdo má a jestli nasazují nový nebo již použitý a z kterého závodu před tím...to kdyby tweetovali nebo jinak zveřejňovali. Ono to minule nebylo od Hamiltona zas tak špatné s tím únikem dat, něco jsme se dozvěděli, jen to udělal bez vědomí týmu a to by být nemělo. Týmy by samy mohly vypouštět tu a tam něco zajímavého z telemetrie do světa.

Posuďte sami, jestli to není přeci jen škoda, co nám zůstává utajené: http://f1news.autoroad.cz/novinky/42342 ... prozradil/
Plně pak souhlasím s posledním odstavcem, to má autor velkou pravdu.

anonym01

Re: Proč (ne)mám rád Hamiltona

Příspěvekod anonym01 » 12 říjen 2012 20:34

Jezdci F1 jsou různí. Hodně lidí se trefuje do Hamiltna. Ale proč? Závidí mu slávu? Na toho kluka je takovej tlak, že v jeho kůži bych být nechtěl. Holt má svoji povahu.
Z F1 mě zajímají technické parmetry než kde kdo se opil či něco provedl.
Skoro každý jezdec má svůj škraloup.
Nefandím Ferrari. Mohl jsem na Schumachra v dobách jeho slávy kritizovat co dělal za naschvály. Nědělal jsem to. Respektoval jsem jeho umění volantu.

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: Proč (ne)mám rád Hamiltona

Příspěvekod Lucas80 » 28 leden 2013 14:48

Abychom to neplenili v sekci beta stavby, přejdu sem: začala alfa stavba Hamiltonova vozu McLaren MP4/23, ve kterém se stal mistrem světa pro rok 2008.
Proč někteří nedokážou toto zkousnout a i když ho nemusí, nedokáží uznat kvality tohoto pilota, to fakticky nechápu. Já osobně nerozlišuji piloty tak moc podle sympatií, spíše si cením jejich kvalit, každého v jezdeckém poli obdivuji trochu jinak a to ročník co ročník. U mě osobně jsou totiž velikány úplně všichni. Proto vás zde prosím, nechte i Lewise žít ať už dělá, co dělá. Mnozí odborníci ho považují za jednoho z nejlepších, takže je hloupost se mu vysmívat a projevovat mu až hysterické nesympatie třeba i odmítavým postojem k jeho mistrovskému vozu.

Uživatelský avatar
frydek665
Příspěvky: 4738
Registrován: 06 červenec 2009 13:59
Bydliště: Moravská Nová Ves

Re: Proč (ne)mám rád Hamiltona

Příspěvekod frydek665 » 28 leden 2013 15:18

Lukáši, v tomto případě to asi bereš až moc tragicky. Dan se zeptal, jestli bude i verze Kovalainen s tím, že Hamiltona nemusí. Nikde žádné slůvko o nenávisti, zášti o zpochybňování jeho jezdeckého umění atd. Každý fandíme někomu jinému a máme li možnost výběru, tak si vybereme. Já si postavím Hamiltonovu verzi, také jej nemusím, ale zvolil bych tak proto, že je to vůz mistra světa. Ale na druhou stranu, sbírámi i kovové modely a kdybych měl kováč Hamiltona, z papíru si postavím Kovalainena. Podobně jako ty uznávám všechny piloty, i ty kteří jezdí věčně někde na chvostu. Takže pokud někdo touží po verzi druhého pilota, nemusí to být z nenávisti k tomu prvnímu ;) .

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: Proč (ne)mám rád Hamiltona

Příspěvekod Lucas80 » 29 leden 2013 06:57

Jasně, chápu. Ale nechápu, proč tu vůbec vzniklo toto vlákno (jak jinak než od Dana). Už dlouho to tu sleduji, že je vyloženě jenom HAM terčem narážek. Zeptat se na verzi Kovalainena může, ale vzápětí dodat, že je to kvůli tomu, že Hamiltona nemá rád je přinejmenším divné a já se s tím tady ještě nesetkal. Nikdo jiný tu není tolik pranýřován, proto jsem to už nevydržel a proto to beru tak tragicky. Je to dlouhodobější problém a budu rád, když pomine.

Dobrá rada pro všechny, co ho nemají rádi: Fandi klidně jiným, ale zůstaň člověkem a uznávej hodnoty a um i těch, co nemáš rád.

Je tady určitá skupina, co ho nemusí. To ale ještě není důvod, proč to tu psát a ještě stále dokola. Jestli je někomu Lewis nesympatický jeho chováním nebo jak vypadá, tak je mi ho upřímně dost líto. Pak také mu někteří nemohou přijít na jméno a začnou zde vířit teorie o zmanipulovaném závodě v Brazílii roku 2008 (více zde: viewtopic.php?f=8&t=2244&start=34). Prosím, získejte si nejprve nějaká podložená fakta nebo opravdu umřu smíchy...ani ten titul mu nedopřejete :lol: .
Nebo pokud se necháváte ovlivnit míněním ostatních, to je vůbec špatné. Kdysi jsem narazil na článek Alexe Wurze, kde popisoval, jak nemá rád Eddieho Irvinea, že mu je zatěžko i vyslovit jeho jméno. Vím, že to byl dost nepopulární jezdec, neoblíbený, ale to mě nikdy neovlivnilo a už vůbec ne do takové míry, že bych si nepostavil jeho vůz. Nabízí se dva a já si jednou ten jeho z roku 1995 postavím, ať už byl Eddie jakkýkoliv. Já to beru tak, že to byl pilot F1 a tak něco umět musel. A neřeším že měl arogantní povahu nebo vzhled playboye, to mě vůbec nezajímá. Neřešte tak ani Lewise, děkuji.

Uživatelský avatar
Yanno
Příspěvky: 413
Registrován: 28 březen 2005 08:42
Bydliště: Komárno
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč (ne)mám rád Hamiltona

Příspěvekod Yanno » 29 leden 2013 08:38

Lucas, už prosím Ťa uber...

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: Proč (ne)mám rád Hamiltona

Příspěvekod Lucas80 » 29 leden 2013 09:10

jj, uberu...to víš, nějak se to nahromadilo na toho chudáka Lewise, že už jsem musel zakročit.

Dan
Příspěvky: 424
Registrován: 23 duben 2012 17:42

Re: Proč (ne)mám rád Hamiltona

Příspěvekod Dan » 29 leden 2013 11:51

Lucasi nechci se v tom, už vrtat a nechci, aby sis o mě myslel kdo ví co špatného. Určitě nemám rád Lewisu kvůli jeho barvě. Jeho chování mi zkrátka nesedí jak mimo okruh, tak hlavně na trati a titulu z roku 2008 nepochybuju, že ho získla právem. Vždy, když je model a je na výběr mezi dvěma jezdci zvolím si toho pro sebe více oblibeného. A Heikkiho já mám rád a je škoda, že nedstal v kariéře šanci. První sezónu skočil do McLarenu a nevěděl pořádně co a jak a pak se octl v Caterhamu (Lotusu) a s tím vozem toho moc neudělá. Takže se omlovám jestli to někoho moc popudilo, že jsem se zeptal na verzi Heikkiho, protože Hamiltona nemusím z této dvojice. Nikde jsem nenapsal, že ho nenávidím.

Uživatelský avatar
Lucas80
Příspěvky: 460
Registrován: 29 květen 2012 11:16

Re: Proč (ne)mám rád Hamiltona

Příspěvekod Lucas80 » 29 leden 2013 12:07

OK, beru to. Zakopeme toto téma a bude klid. Jen už to nemusíš všude jinde stále připomínat, víme to odsud z vlákna že ho nemusíš a to stačí. A to neplatí jen pro tebe, ale i ostatní...konec.

Všechno dobrý, Dane.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti