Grand Prix HB 2014 stalo již se historií

Modelářské výstavy, setkání modelářů, 24 hodinovky a další paralelky
Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Vlcacka » 05 květen 2014 13:34

Ten víkend mám volno, takže co víc si přát... No, snad jen dolepit ňákej model...
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 05 květen 2014 17:32

Prozatím mi potvrdilo účast, požadavek na ubytování a stravu pouhých 9 účastníků. 7 lidiček(2 páry a 3 sólisté) od nás a 2 dědouškové ze Slovenska.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 08 květen 2014 10:29

16 účastníků potvrdilo a objednalo ubytování. Pokoje jsou obsazeny, další z Vás už musím umísťovat do kuchyní apartmánů a posléze do společenské místnosti....
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 09 květen 2014 13:06

Momentální dopravní situace v Havl.Brodě z důvodu pokládky nového povrchu je následující. Ke škole se nedá dostat z hlavní ulice vyznačenou modrou variantou, ale je nutno využít tu zelenou.....Je to světelná křižovatka u Obchodního domu ALEJ, kdy je to odbočka k okresní nemocnici HB. Na mapě jsem vyznačil i jednosměrky, které v sídlišti jsou - nic složitého. Je velice možné, že za měsíc bude situace opačná...kdo ví....

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 10 květen 2014 21:13

Poslední stránka Havlíčkobrodských listů.....nahoře uprostřed. No a v pátek se mi na radnici podařilo zastihnout i kameramana, který dělá do kabelové televize zpravodajství "Radniční okénko"...měl jsem sebou tři modely, které si natočil a snad s mluvčí města udělají nějakou hezkou poutací krátkou reportáž...

http://www.muhb.cz/VismoOnline_ActionSc ... nty=839757
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 13 květen 2014 18:12

Pohár starosty města Havlíčkův Brod...Jak se Vám líbí?

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 14 květen 2014 20:34

Můžu potvrdit tyto účastníky:
Josef Fereš 2 x .......platba zálohy přijata
Aleš Šalovský 2 x ....platba zálohy přijata
Lukáš Kozák 3 x ......platba zálohy přijata
Jirka Kumžák 1 x .....platba zálohy přijata
Vitězslav Novák 1 x .platba zálohy přijata
Ivan Šimeček 1 x ....platba zálohy přijata............................ První odpadlík
Pavel Vyhnálek 1 x ..platba bude řešena na místě.....stan a spacák....

Skupinka Slováků:
Eduard Rojko 1 x .....platba bude řešena na místě s ohledem na vysoké poplatky při převodu ze zahraničních účtů
Robert Blaschke 1 x .platba bude řešena na místě s ohledem na vysoké poplatky při převodu ze zahraničních účtů
Viktor Križan 1 x .....platba bude řešena na místě s ohledem na vysoké poplatky při převodu ze zahraničních účtů
Jan Priškin 1 x ........platba bude řešena na místě s ohledem na vysoké poplatky při převodu ze zahraničních účtů
Ivan Lupták 1 x ........platba bude řešena na místě s ohledem na vysoké poplatky při převodu ze zahraničních účtů
Marcel Mišura 2 x ....platba bude řešena na místě s ohledem na vysoké poplatky při převodu ze zahraničních účtů

Dále mi potvrdili svou účast:
Michal Antonický
Jan Brauner
Václav Šmíd
René Štilhamer 2 x
Vendulka Brünhoferová
Petr Frýdek.......Frýdek665
Mirek Kliner
Zbyněk Bylíček.... Kaktusák
Yvan
Ondřej Mikulášek....Brzdič

Z dalších kategorií modelů:
Laďa Horňanský... Zvukař
Jan Benc............ Jan Benc
Jakub Dvořák......
Jiří Janůšek......... KNOX
Tomáš Babor...... TomášB
Jakub Valášek..... Jakub SDK
Michal Rozínek.....
Ričmond

Předběžně ohlášeni:
Ota Bernreiter..... Bernie............................ Druhý odpadlík.........modely na výstavě budou
Jaroslav Šíma 2 x.. 11111
Radek Sukop....... Enzo66
Josef Nelešovský . Pepinel

Možná Dody?

Zatím nevědí, zda jim návštěva GP HB vyjde a přijedou se podívat:
Pavel Máca
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 19 květen 2014 10:02

Dopravní situace je stále stejná a pořád platí příjezd ke škole podle této mapky a zelené varianty.

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 28 květen 2014 19:49

Dnes jsem si ověřil dopravní situaci. Pro přijíždějící od Čáslavi a přes obchvat od směru z Pardubic, Žďáru n/S. lze již využít modrou variantu příjezdu ke škole. Ti z Vás co přicestujete od Jihlavy či Prahy, zatím musíte zvolit variantu zelenou.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 29 květen 2014 11:33

Pro velmi úzký organizační tým jsem pořídil tyto polokošile s potiskem loga GP HB. Zvolil jsem žlutou barvu s ohledem na výraznost....modrá verze byla myšlena jako upomínka pro účastníky, ale bohužel se nesešel požadovaný počet kusů, vhodný a potřebný pro výrobu......

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 29 květen 2014 19:51

Zítra dopoledne dělám uzávěrku objednávek na ubytování a stravu.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

bernie
Příspěvky: 754
Registrován: 25 duben 2005 05:36
Bydliště: Viničné Šumice - Brno Venkov

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod bernie » 02 červen 2014 06:22

Čím tě krmí nácíku? Nějakej vysokokalorickej šrot :D Aspoň to pod knoflíčkama budeš mít pěkně vypnutý

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 02 červen 2014 06:47

Takové zvláštní bobule Bernie. Člověk nesmí být línej se nažrat. Ale Ty se nám nějak moc nezdravě ztrácíš před očima.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

bernie
Příspěvky: 754
Registrován: 25 duben 2005 05:36
Bydliště: Viničné Šumice - Brno Venkov

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod bernie » 02 červen 2014 07:51

Jj je to tak, min týden u školy, když jsem šel vyzvedávat ratolest z družiny, jsem se potkal s borcem, který mě 2 roky neviděl a narovinu:

Zdar vole, máš raka nebo co, že je tě půl chlapa?

Ne, ale mám najeto 7,8 - letos.

Aha, tak to jo :D

PS - pak si to tu promázni ;)

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3133
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Prix HB 2014

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 02 červen 2014 16:03

Podávám informace: Předem....tak snad bude akce pozoruhodná a podaří se ke vší spokojenosti. Začínám mít hlavu jak pátrací balon. Ani nevíte jak začínám být nervozní...hi hi hi.

V případě nejasností a dotazů, jsem stále na tel. 775 911 816, nebo mail fotolet@seznam.cz, nebo soukromou zprávou, v posledních pár dnech i na facebooku https://www.facebook.com/zdenek.teo kde je naše akce zveřejněna https://www.facebook.com/events/743530542332339/ máme i stránku pro M.A.S.S. https://www.facebook.com/ModelyMASS

V pátek mám pronajatou školu již od 15-té hodiny. Tudíž předpokládám příjezd ohlášených na páteční podvečer v době od 15:00 do max 19:00. Večeře a zábava na statku v páteční den je aktivitou každého jak uzná za vhodné. Nemůžu Vám organizovat Vaše osobní volno. Ještě se ve středu dohodnu s panem domácím, zda bude možno v pátek podvečer udělat ohníček na buřtíky. Určitě Vám sdělím jak jsem dopadl.

V sobotu po ránu budu otvírat školu pravděpodobně v 07:30, tak aby jste se mohli pomalounku trousit na snídani, která bude v době od 08:00 do 09:00 hodin. Pro veřejnost otevřeme brány těsně před devátou. Pro ty z Vás, kteří přijedete až v sobotu, budete očekáváni mezi 08:00 až 10:00. Kdo přijede později, nikterak nevadí - přivítáme Vás s otevřenou náručí.

Oběd sobotního dne v době mezi 12-tou a 13-tou hodinou.

Vyhlášení nějakého výsledku a zhodnocení akce plánuji na 15-tou hodinu. Je připraven pohár pana starosty, pohár diváckého hodnocení.....získá kdokoli ze všech zúčastněných. Z komunity modelářů F1 dva dostanou hodnotnou cenu, za přínos v prezentaci lepení modelů F1. Ostatní účastníci si odvezou malý upomínkový předmět a jednu limitovanou publika z prostředí papírových modelů F1....snad mi počet co jsem nechal udělat, bude stačit.

Balení modelů bych byl rád, kdyby začalo nejdříve po půl čtvrté - výstava pro veřejnost je vypsaná do 16:00 (v případě odjezdu vlakem, nebo nutný ze zdravotních důvodů či rodící jedinci, těm bude dřívější odchod a odjezd omluven). Uvolněné lavice budeme následně přesouvat na chodbu k příslušným třídám. Předem děkuji za každičkou pomocnou ruku.

Předpokládaný odjezd za volnou zábavou na statku v 17:00 až 17:30, kde Vám opět nemůžu zábavu organizovat (dohodnu se s panem domácím, aby nám grilované masíčko připravil na 18-tou hodinu, pivínko se bude chladit). Jedná se zde o pokračování setkání modelářů a stejně postižených jedinců papírem tvarovaným a lepeným. Takže zábava bude záležet čistě jen a jen na Vás.

Zda dojde k oslavě 10-ti let od založení Forum Teamu...? Zatím mi to nebylo nijak extra potvrzeno.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů

cron