Film Formula uno (Itálie, 1978)

Jó, když jsem byl mladší, to byly formule
Uživatelský avatar
René
Příspěvky: 803
Registrován: 30 listopad 2003 23:20
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod René » 23 únor 2008 21:15

Mne išli stiahnuť nejaké videá ale film Formula 1 nejde :( a torrent k nemu sa nerozbehne :?

mfabi
Příspěvky: 138
Registrován: 30 září 2003 22:06

Příspěvekod mfabi » 23 únor 2008 21:46

To Honza: Pokud vím a jak znám toho člověka který to provozuje ma z těch 1500 Kč velký hov.... Všechno jde providerovi na přímou linku. Na stránky umísťuje jen to co najde jinde a musím říct že se divím že kromě zaměstnání se mu s tím chce srát, já bych to nedělal ani za zlaté prase.

Uživatelský avatar
Gerry
Příspěvky: 592
Registrován: 09 leden 2008 20:03
Bydliště: Česká Kubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Gerry » 23 únor 2008 22:25

Torrenty by fachat měly... když jsem si tam v knize návštěv požaloval, dostal jsem odkaz na http://www.f1-info.cz/?page=torrentusersystem - je tu systém chodu torrentů trochu jiný než jinde a nezávislý na počtu seedů. Ale chce to holt trpělivost. Podle mých zkušeností tak týden stálého připojení.

Elio de Maky
Příspěvky: 3
Registrován: 30 březen 2008 00:22

Příspěvekod Elio de Maky » 30 březen 2008 00:26

Sháníte ještě film Formule 1 v českém znení ?? Mám jej na DVD. Existuje dokonce jakési pokračování od stejných tvůrců s názvem "Pole position".

Ivan.Šimeček
Příspěvky: 1022
Registrován: 23 srpen 2008 19:35
Bydliště: Buzulucká 322 , 41603 Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ivan.Šimeček » 23 leden 2011 00:41

Tak nevím jestli to bude ještě aktuální,ale i já jsem v dávných dobách tento film hltal v kině po celou dobu co ho dávali.Nedavno ,je to asi tři týdny,jsem s pomocí kamaráda tento film získal.Kamarád ho někde našel,stáhnul(zdarma) a v docela slušné kvalitě.U kafe jsem se o tom filmu zmínil,že ho nemůžu sehnat a za necelou hodinku už jsem koukal. :shock: :shock: :shock: :D 8)
Všichni,kdo jsme podlehli lepení papíráků,jsme GOGO

Uživatelský avatar
Vlcacka
Příspěvky: 1012
Registrován: 25 prosinec 2006 22:52
Bydliště: Praha 10

Příspěvekod Vlcacka » 25 leden 2011 08:22

Již jsem tento film také zhlédla a musím říct, že je naprosto úžasný, jedinečné záběry, emotivně natočené nehody (i když už se staly dávno, draly se mi z nich slzy do očí) a hlavně spousta aktérů, které známe jen z obrázků a kteří už hlavně bohužel nežijí...a tady si Chapman s Andrettim probírají strategii, Hunt rozbíjí lahev šampaňského, di Montezemolo vytne jednu pěknou nějakému policajtovi, Villeneuve si nasazuje helmu, Lauda mluví o Brabhamu... na historických snímcích se Clark a Rindt radují, smějí se... Člověk prostě snáze uvěří tomu, že to byli kluci a chlapi z masa a kostí a ne nějaké ikony na plakát. Navíc soudím, že s odstupem třiatřiceti let dalšího technického pokroku je shlédnutí tohoto snímku ještě o to zajímavější. Také český komentář k filmu stojí za povšimnutí, pokud se nemýlím, jedním z komentátorů byl ještě pan Voska, pán s jedním z nejkrásnějších hereckých hlasů...
Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.
Vtipy s Chuckem Norrisem nejsou vůbec vtipné, protože tam, kde je Chuck Norris, přestává veškerá legrace.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů