Ferrari 1512/FT/1:24

Jak se to staví ...
(hotové modely bez komentáře ke stavbě dávejte, prosím, do Galerie)
Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 1703
Registrován: 24 květen 2009 12:28
Bydliště: Lysice

Příspěvekod Ali » 24 březen 2010 20:42

Tak a je hotovo :arrow:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Ještě nahoře bez:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Po nafocení mi upadlo zavěšení předního kola, naštěstí nebylo problém to opravit.

Uživatelský avatar
Tomáš B.
Příspěvky: 225
Registrován: 17 březen 2007 19:53
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš B. » 24 březen 2010 21:03

Obrovský pokrok od předhozího pokusu. Pár chybek tam je, ale ty o nich víš a příště se jim vyhneš. Pěkná barva zrcátek a dobrá odrazová fólie. Bude někde na soutěži k vidění?

Na to občasné upadávání a opravování si zvykneš, teď po Ostravě jsem poprvé nemusel nic opravovat. Asi to bude tou vzáleností na soutěž :wink:
Kvalitní doutníky nevyrábí v Havaně, ani v Maranellu, ale u Forum Teamu

Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 1703
Registrován: 24 květen 2009 12:28
Bydliště: Lysice

Příspěvekod Ali » 24 březen 2010 21:13

Tome díky, vím chybky tam jsou. Vždycky si říkám že příště se jich vyvaruju ale ony se mi tam stále objevují, potvory :roll:
K tomu pokroku, je to také vinou vystřihovánky. Výslednou verzi jsem lepil s pomocí pálených žeber, které nedopustí tolik nepřesností jako u mnou vytvářených.
Na soutěži nebo na nějaké výstavě jej pravděpodobně neuvidíš. Jezdím jen do Lužánek a spíše se koukat a nakupovat než vystavovat. I když letos jsem sebou přivezl tři modely. Takže nikdy neříkej nikdy :D

Uživatelský avatar
Cashpick
Site Admin
Příspěvky: 488
Registrován: 23 září 2003 15:32
Bydliště: Brandýs nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Cashpick » 25 březen 2010 17:33

Krásná stavba! Jestli jsem to správně pochopil tak trup je z nově vydané pětiverze F1512. Pak je (pro mě) trošku škoda, že sis nezvolil USA místo Mexika (taky Rodriguez číslo 14). Hned bych mohl doplnit obrázek do tabulky :D .

Uživatelský avatar
Ali
Příspěvky: 1703
Registrován: 24 květen 2009 12:28
Bydliště: Lysice

Příspěvekod Ali » 25 březen 2010 20:49

Ano, je to nová pětiverze FT. Lepil jsem to tak abych mohl z této mnoho verze postavit další plnohodnotný model. Jaký to bude, zatím nevím


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů

cron