Sauber-Petronas C20, Michal Antonický, abc

Jak se to staví ...
(hotové modely bez komentáře ke stavbě dávejte, prosím, do Galerie)
Machy

Sauber-Petronas C20, Michal Antonický, abc

Příspěvekod Machy » 24 říjen 2010 13:07

Dobrý den,
Chtěl bych Vám představit stavbu svého prvního modelu po veliké pauze a musím se přiznat, že i předtím to bylo neslavné...Nikdy bych se nenadál, že někdy budu zase chtít lepit, ale po tom co jsem úplnou náhodou objevil fóra o papírových modelech mi to nedalo, naprosto mě fascinovalo co je možné vytvořit z papíru..
A nyní k předloze vystřihovánky:
Jedná se o vůz ve kterém závodili Kimi Räikkönen a Nick Heidfeld v sezoně 2001. Zde obrázek jak vůz vypadá.
Obrázek
A nyní k samotné stavbě, samozřejmě budu nesmírně rád za jakékoliv rady a připomínky.
PS. Nečekejte žádnou rychlostavbu... :)

A zde už pár fotografií, stavbu jsem začal dle návodu náboji a držáky kol. Lepilo se bez problému...
Obrázek


Dále přisla na řadu kola u kterých jsem se pokusil vytvořit vzorek z proužků 160g/m papíru a plastické boky. S výsledkem jsem celkem spokojen, ale je co zlepšovat...
Obrázek


Poté následoval podvozek, zde jsem špatně pochopil autora a difuzory musel lepit natupo což byl docela zážitek, ale nakonec se povedlo a zbytek spravila retuš.
Obrázek

blazo
Příspěvky: 203
Registrován: 15 září 2010 20:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod blazo » 02 listopad 2010 17:07

nejsem kdo ví jaký stavitel ale zatím se mi tvoje práce líbí ty kola vypadají dobře

Uživatelský avatar
HAAL.70
Příspěvky: 1031
Registrován: 06 červen 2010 20:24
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod HAAL.70 » 05 listopad 2010 22:06

Machy
fandím Ti,taky jsem před čtyřmi lety začínal
znovu po dvaceti letech.


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů