Benetton B190 /1:24/ Michal Antonický

Jak se to staví ...
(hotové modely bez komentáře ke stavbě dávejte, prosím, do Galerie)
Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Benetton B190 /1:24/ Michal Antonický

Příspěvekod kvr » 07 červenec 2006 08:29

Ahoj,
pustil jsem se do dalšího Antonického modelu, a narazil jsem na drobné nesrovnalosti.

Už v úvodu se píše, že základ tvoří vůz Morena, Nannini má růžové díly a Piquet šedé - zjevně je Piquet růžový a Nannini šedý, ale tohle je jen detail, kterého si lze snadno všimnout, podle čísel a nápisů na kokpitu.

Nicméně mi tohle nějak nesedí u předního křídla, resp. jeho boku - dle obrázku tam má být nápis "Reporer", dle návodu červené "Dow".

Na netu jsem moc obrázku nenašel nebo ještě v zajimavějších zbarveních, tak nevím, zda je ještě něco, na co si dát pozor...?

Mimochodem, nemáte někdo zájem o měřítko 1:1 ? ;) http://www.race-cars.com/carsales/other ... 0386ss.htm

Uživatelský avatar
kvr
Příspěvky: 464
Registrován: 06 březen 2006 10:32
Bydliště: Vancouver
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod kvr » 22 únor 2007 09:08

Tak jsem se po dlouhé době zase dokopal k lakování (které zničilo všechno, co se celkem povedlo, ale to je mimo téma), takže se můžu vrátit k tomuto příspěvku.

Nejdřív dvě fotky:
Obrázek Obrázek

Neříkám, že Antonického verze Piqueta je přímo špatně (může být z jiného závodu), ale já žádnou odpovídající fotku na internetu nenašel. Vycházel jsem převážně ze dvou - fotky na zadní straně obálky a z knihy Nejlepší týmy formule 1 (jsou defakto stejné, akorát z jiných pohledů).

Nyní k rozdílům:
- na boku předního spojleru má Antonický reklamu na Dow, já Reporter.
- na přední ploše spojleru má Antonický Fahrschule, u mě je zcela černá
- (teď si nejsem zcela jist), možná jsem použil jiný tvar druhé části předního křídla
- v přední části na boku je u Antonického navíc reklama na DNF (či spíše místo N ruské I, pro pedanty ;) )
- v přední části nahoře je opět u Antonického navíc nápis Dow

Tak toť vše, přeju hodně štěstí případným dalším stavitelům...


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů