Sauber Petronas C22 / free / P.Špinler / 1:24

Jak se to staví ...
(hotové modely bez komentáře ke stavbě dávejte, prosím, do Galerie)
Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3134
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Sauber Petronas C22 / free / P.Špinler / 1:24

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 04 leden 2009 12:53

Tak Vám povím, nakouknul jsem na odkaz.....uviděl...zakoukal....neodolal...stáhnul....vytisknul....a skoro slepil. Vystřihovánky skýtá alternativní díly pro veri pilota N.Heidfelda startovní číslo 9, červená zrcátka a kamera s červeným pruhem a verzi pilota H.H.Frentzen startovní číslo 10, s klasicky černou kamerou a žlutýma zrcátky. Túze pěknej modýlek.

Kolečka mám vypůjčena z jiného modelu. Na tento udělám s přechodným dezénkem intermedia a bude to snad reálné velké ceně Brazílie 2003 kdy tam pršelo.

Obrázek Obrázek

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!
Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3134
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 04 leden 2009 12:54

No a slíbyl jsem, že tento model obuju do intermedií. Tak tady jen na ukázku že na tom pracuju.

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3134
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 04 leden 2009 12:55

Takže obuto, nalakováno.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie

Uživatelský avatar
Zdeněk-TEO
Site Admin
Příspěvky: 3134
Registrován: 20 srpen 2006 13:48
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zdeněk-TEO » 04 leden 2009 13:02

A že jsem tento příspěvek přesunul zde do recenzí, tak si dovolím závěrem pár slov o stavbě modelu.

Při stavbě nebude na nikoho čekat žádná záludnost , vše sedí přesně a nikde nic není na víc a nikde nic neschází. V návodných kresbách je uvedeno tvarování předního křídla, ale podle fotek reálného auta jsem zjistil že bylo spíše rovné - to jen detail, který nemusí být na škodu.

Jediným problémem může být fakt, že alternativní díly nejsou nijak barevně rozlišeny. Ti z vás co budou chtít stavět model se startovním číslem 9 a to monopost jezdce nicka Heidfelda, tak si musí připravit kameru s červeným proužkem a červená zrcátka. Opačně pro pilota H.H.Frentzena se startovním číslem 10 je potřeba použít zrcátka žlutá a kamera černá.

Model se mi lepil fakt velice dobře a neměl jsem s ním žádný problém. Suprově jsem se při stavbě pobavil a odreagoval od svátečního shonu a hlavněté fůry chlebíčků a sladkostí.
PATLU ZDAR a výměnným čepelkám do Olfy ZMAR!!!

Nová Galerie


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů